עזרתכם בבחירת המכשיר ה"נכסף"

t0mEsh

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם....

בקרוב אני טס לארה"ב לתקופה, ואני רוצה לנצל את ההזדמנות ע"מ לרכוש מכשיר (בזול...) כף יד. בתקופה האחרונה נברתי בלא מעט אתרים ישראליים ופחות ישראליים וניסיתי ללמוד על הנושא, ולבחור את המכשיר ה"נכסף" - אך בינתיים לא הצלחתי להגיע לידי החלטה.
הייתי מאד שמח אם תוכלו לייעץ לי ולהמליץ על המכשיר הכדאי.

הדרישות שלי הן:
* GPS חובה
* תקשורת אלחוטית 802.11
* BT

פרט לאלה, אין לי דברים הכרחיים. כל השאר יהיו על תקן "בונוסים". אם מעבד חזק, ואם מצלמה טובה...המרבה זה משובח!
עכשיו, בהתחשב גם במחירים בארה"ב, אפשר להגיד שאין כמעט הגבלת מחיר. העיקר האיכות והתמורה.

אלו אופציות שאני בינתיים חשבתי עליהן (אני אשמח לקבל גם המלצות נוספת):
* HTC TyTN II
* HTC Touch Cruise
* HTC Raphael
* ETEN M800
* any kind of the BlackBerries

כמו שאתם רואים, אני מתקשה לצמצם את האפשרויות, ואודה על העזרה שלכם בנושא.
כמה תהיות שעלו לי בזמן האחרון, ואני רוצה לנצל את ההדזמנות הזאת לשאול:
1. המכשיר מגיע מחו"ל. מה התהליך שצריך לעשות לו ע"מ לפתוח אותו לSIM עברי ולהתקין לו עברית (במידה והוא בכלל לא משווק בארץ)?
2. אפשר להביא אותו בסופו של דבר לרמה של ווינדוס בעברית לכל דבר, עם אפשרות לכתיבה וקריאת הודעות, ומקלדת מלאה בעברית?
3. מה התהליך במכשירים שיש להם מקלדת QWERTY ולא תוכנה, מה עם עברית שם?

תודה מראש,

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
1) המלצה שלי לא לבדוק את הבלקברי העלות של החיבור החודשי שלו בארץ יקר ולחברות אולי זה כדי ללקוח פרטי לא
2) כל מכשיר שמגיע עם מקלדת יש בעיה לחרוט אותו עם עברית כך שהעברית תיהיה עם תאורה - בעיה טכנית וגם בגלל חוסר מיקום של על המקש (מכשירים עם עברית הטקסט על המקש מסודר אחרת ממכשיר בלי עברית ומגיע כך מהמפעל)
3) כל מכשיר עם מערכת הפעלה Windows Mobile כלומר מכשיר פוקט פיסי יכול בעזרת הוספת תוכנה בעברית לתמוך בעברית ברמה קרובה לרמה של הפיסי. התמיכה לעברית היא של חברת אירון או PDAC בעלות של כמה מאות שקלים בודדים.
4) רוב המכשירים ניתנים לפתיחה ל SIM FREE רק צריך להקפיד שיתאימו לתדר של החברות בארץ - לאיזה חברה אתה הולך לחבר אותו סלקום או אורנג?
5) לאחר כל האמור לעיל האם אתה רוצה מכשיר עם מקלדת מובנת או אחד ללא מקלדת חומרתית (יש להם מקלדת על המסך).
6) כעיקרון לרוב המכשירים של HTC יש אמינות טובה
7) שאלות נוספות?

t0mEsh

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אז ככה,

לשאלתך - הספקית שאני אתחבר אליה תהיה אורנג'

ועכשיו, במידה ואני הולך על המכשירים ללא המקלדת החומרתית (בעקבות כל הסיבות שפירטת).
אילו דגמים ספציפיים היית ממליץ לי עליהם...בין אם הם HTC ובין אם כל חברה אחרת??

תודה

ofir_bl

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
טוב אז ככה:

אם אתה רוצה מכשיר משולב PE עם מקלדת האופציה הטובה שיש לך היא ה KAISER (TYTN 2), קח בחשבון שזה בא על חשבון גודל המכשיר וכמו שכרמי ציין, יש בעיית חריטה כרגע והפתרון הכי טוב שקיים זאת הדבקה שלא נראית בשמיים - ראה המחשה:

compilot.jpg

אם אתה לא מרבה להקליד אני הייתי ממליץ לך ללכת על אחד מה-3 מכשירים הבאים:
HTC TOUCH CRUISE
HTC TRINITY 2
ASUS P750

עם ה-ASUS לא יצא לי לשחק האמת אבל שמעתי עליו דברים טובים,
בקשר ל-2 האחרים של HTC, שניהם מכשירים מעולים (אני בעלים של טריניטי 2), שכבר הוכיחו
את עצמם בקרב משתמשים רבים.
בכל מקרה אני מאמין בלב שלם שכל אחד מהמכשירים האלה יתן לך מענה מלא על צרכיך...
לגבי מה לבחור מהם, ההבדלים בינהם קלים, לכל אחד היתרונות והחסרונות שלו.
אם אתה מביא מכשיר SIM FREE מארה"ב כל שעליך לעשות זה להתקין עברית (בתשלום כמובן) והמכשיר מוכן לעבודה.
מקווה שעזרתי ואם יש לך עוד שאלות תרגיש בנוח...

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
בנוסף למכשירים שאופיר רשם עוד כמה (שים לב אני ממליץ רק על HTC :) וללא מקלדת )
P3650 HTC Polaris 10 או שידוע גם כ HTC Touch Cruise (אופס אופיר כבר רשם אותו :) )
HTC Touch Diamond שאמור לצאת בחודש הבא - גם כתבנו עליו כאן

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור