LCD עזרהl מחפש חנויות LG LED 3D LW570Y

boss1983

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
גודל 42"
אני היה בחנות קולנוע עולם, שקם ,א.ל.מ ועוד
אין להם מוצרים ומחירים
איפה אשיג זה?

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
אני לא חושב שהוא הגיע עוד לחניות...

boss1983

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
כמה זמן יהיה במלאי?
אם כדאי אקנה UE40D8000 LED SAMSUNG ?

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
אני לא יודע עוד כמה זמן אבל אני חושב D8000
עדיף...

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
בהצלחהאני לא יודע עוד כמה זמן אבל אני חושב D8000
עדיף...
הD8000 הוא מסך כולל מיקרו עימומם מה שאומר שהוא יכול לכבות תתאורה האחוריחת שלה מתי שיש אוביקט ככה וככה לתת שחור מציון ואף אבסללוטי אבל אל תבלבל זה לא מסך FULL LED שבו השליטה יותר מדיוקת ומגיע לשחור אבסלוטי כמו בדגם טושיבה Z1 החדש אלה מגיע לרמת שחור מציוניות שנתונת עומק בתמונה חדות ופירוט אני אישית ראיתי את Z1
והעדפתתי את D8000 שמציג לטעמי תמונה חדה יותר יותר בהירה ועם יותר עומק אבל בענין האחדות והשחור הZ1
הציג שחור יותר טוב במקצת היות וגם צפיתי בון בתנאי חנות וזה לא תנאים אדילים לבחינה כיום יש שתי מסכי LED
הטובים בעולם הD8000 שכולל מקירו פלוס בדגם האמרקאי והדשגם האהרופאי שכולל מקלט HD
מקלט גרעני והקלטה ושני חיבורי סקרט ועיצוב מאוד מרשים והZ1 מתיג יכולת הקלטה וטניור דגיטלי ותאורה אחורית FULL HD
ש3000 נרות מסדרות על גבי המסך ובשליטה עמומית עלך כ512 אזורים
קיוצר מסך מאוד מרשים אבל היה לי אכזבה ממנו בSD שלטעמי התמונה בD8000 היתה יותר חדה וטבעית ופחות הדגיש גוונים לא רצוים מה התקציב שלך?
ולמה תרוצה תLG?
עם תעמעונין בLG יש לך את LW6500 מסך הדגל של LG שמתמכר במחיר עמעמי של 15-18 אלף שח לגודל 55
תנסה לברר כמה עולה לגודל 40 אבל דע לך שמברחק כזה תצתרך לשבת מטר מהמסך כדי להנות מאפקט התלת מימיד התלת מימיד נהיה ראלי מגודל 46-50 ממרחק של שני מטר

boss1983

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אני לא מוצא דגם של Z1 טושביה. תראה לי אתר ופרטים שלו תודה
חדר שלי מטר וחצי לטלויזה לא בעיה אינץ 40 או 42 תלת מימד...
משקפיים של LG בלי סוללה או חשמל ,רואה בהיר יותר ,אחרת משקפיים עם סוללה שקוף שחור.(הייתי בתערוכת אקלטרוניקה)
אני לא יכול לקנות 15-18 אלף יותר שקל. אני יכול לקנות עד 7 אלף שקל.
אני לא מוצא מחירון של 40-42 אינץ של D8000 או LG.

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
טושיבה Z1 עדין לא הגיעה לארץ את D8000 גודל 46 תוכל למצוא במחיר של 14 אלף שקל את הLG לא הביאו עדין לארץ..
עם היתה בתערוכה מה המסקנות שהסקתה?
ראיתה את D8000 לפי מה שראיתי היא סובלת מזליגות אור ועננות אולי תנאי הצפייה לא היו טובים....
קיוצר D8000 נחשב לאחד מסכי הLED הטובים ביותר ולטעמי הטוב ביותר המתחרה שלו זה Z1
ופנסוניק VT.30
של]פי דעתי לא מגיע לרמת חדות שלו עמוק בהירות אולי בשחורים יש לVT30 יתרון קל אבל בכול מה שקשור לאיכות תמונה כוללת אני מעדיף את D8000 גם על פני Z1

boss1983

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
הבנתי.
תציע לי טלויזיה 40-42 LED בלי תלת מימד. אני רוצה לדעת איזה יותר טוב?

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
מי יותר טוב?
הLG?
או הסמסונג?
עם זה השאלה התשובה ברורה הסמסונג הרבה יותר טוב בכול מה שקשור לאיכות שחורים לעיבוד התמונה.
לעיבוד הואדיו לאיכות ב2D ולאיכות ב3D יש יתרון לLG שהוא יותר בהיר אבל בכול מה שקשור לעומק וחדות הסמסונג לוקח אותו עם אתה כבר מנסה להשוות בין מסכים תשווה בין VT30 גודל 42 לD8000 גודל 40 ולא לLG כי הוא בכלל לא מתקרב לרמה שלו הVT30 טוב יותר במקצת בשחורים אבל בהירות חדות ועומק אני מעדיף תD8000 ובSD
אני אפילו שזה פלזמה מעדיף תתמוןנה היותר חיה ומצאותית מאשר בVT30 שלטעמי היא חשוכה וקרה מדי וככה גם בתלת מימיד שהוא חשוכך
מה התקציב שלך?
מה המרחק צפייה?
מה התכנים?
מה תמצפה מהטלוזיה?
חובורים מיוחדים?
תענה על זה ואני ימליץ לך על מסך מציון עבורך

boss1983

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אוקי עדיין לא מופיע מחיר D8000 אינץ 40
תקציב 7000 שקל מקסימום
מיטה שלי לטלויזיה 2-2.5 מטר (חדר שינה)
יש לי ממיר מקס יס HD
רוב HD ליס גם SD ומחשב מחובר לטלויזיה
גם משחק מחשב
תציע לי עם תלת מימד ובלי תלת מימד העיקר LED

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
בתקציב הזה תיכו לקחת את פליפיס 8605 שהיא תלת מימיד ועכשיו אני יפרט עליה:

2.פליפיס 8605 טלוזיה תלת מימיד מבית פליפיס בעלת LED רגיל שהנרות מסדרות בצדדי המסך וזה נותן לה דקות וחיסכון בחשמל על חשבון השחורים הפירוט ועומק התמונה הטכנלוגיה סובלת מבעיות כמו זליגות אור אי אחדות חלביות זווית צפייה קצרה וזליגות אור ועוד וצריך לקחת את זה בחשבון המסך מעוצב דקיק מאוד ובעיצוב שחור מבורש עיצוב מאוד יפה ויקורתי המסך מציוד בכול סוגדי החיבורים מ4 חבורי HDMI עד שני חיבורי USB ושני חיבורי סקרט והוא קל מאוד המסך בעל איכות שחורים מציוניות
בעל ת יכולת כיוויול מתקדמות ובעלת מעבד ואדיו בSD כמו בדגמים הקודמים הוא מתתמוד היטיב עם התכנים נחותים ומחליק תנעות מהירות ומנוע מריחות מחליק טיטושים וזימזומים ופלקציה והתמונה טבעית ונעימה לעין עם לא נטיה גסה לגוונים אדומים יותר לכיוון כתום צהוב ככה צריך להיות העיבוד ואדיו ב2D מציון עם איכות מציוניות בHD עם חדות בהירות תמונה עמוקה ויכולת גבהות ב2D
יש לו מנגנון 200 הרץ שמחליק הפרעות כמו תנעות מהירות ואין סימין להילה מציקה סביב לדמיות או גרעניות מגוזמת
יש לו מעבד ב3D מעולה אחד המרשימות שיציע לי לראות עם עומק בתמונה חדות ועומק מטורף ובלי הרגשה מוגזמת של כגאבי ראש ויש זווית צפייה רחבה מאוד וככה גם עם תסטה קצת מכיוון המסך לא תרגיש ירדה באיכות
קיצור מסך מציון

עם תמעונין גם בLCD יש לך את סמסונג C750

boss1983

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
תודה רבה על הסביר. אני שקול לקנות D8000 או 8605 פליפיס...
כרגע יש לי טלויזיה lg 37LH50 עם 200 הרץ כדאי למכור או נשאר אותו אצלי?

jjwz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מתן ברצוני להעיר את תשומת לבך לשני דברים
בקשר לפיליפס 8605 :
1.כדי להשתמש באופציה של ה-3D צריך לרכוש קיט נוסף חיצוני
הוא לא מובנה בתוך הטלויזיה וזה כבר מינוס.זו טלויזיה 3D ready .
2 .נוסף לזה היא סובלת מהשתקפויות רציניות כך שבסלון מואר היא ממש לא מתאימה.
אני מעביר קישור בקורת על הטלויזיה הזו:
http://www.hometheater.co.il/article02205.%D7%9E%D7%A1%D7%9A-LED-46PFL8605-%D7%A9%D7%9C-%D7%A4%D7%99%D7%9C%D7%99%D7%A4%D7%A1

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
תודה על הערה אני שככתי לציין שהיא סובלת מהשתקפיות חמרות.....
וצריך לקנות מתאם לתלת מימיד אבל היא מעולה ב2D
וב3D
אבל D8000 טלוזיה הרבה יותר טובה בכול מה שקשור לכוח העיבוד בSD
לעיבוד הואדיו בHD עד 1080I
ולעיבוד הואדיו ב 1080P
ברמת השחורים ורמת העומק בתלת מימיד
קיוצר הרבה יותר טובה אבל כדי להנות. מתצוגה תלת מימיד צריך לשבת מ40 אנטיש ממטר וכנראה זה לא אפשרי לכן כדי לקנות 46 ולשבת משני מטר
ולהנות אבל היא סובלת מזליגות אור עננות ואי אחדות קצת מעצבן שהטלוזיה הטובה בעולם חוץ מZ1
סובלת מבעיות כאלו שZ1 נקייה מהם לגמרי

boss1983

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אוף אני מחכה שיהיה במלאי D8000 יש לך קשור יבואן רשמי סמסונג? מה מחיר שלו רשמי? רק אינץ 40
מה ז"א מזליגות אור עננות?
אתה אומר לי Z1 יותר טוב אבל העולם עוד לא מוכר איך ידעת שהוא מעולה?
יש פרטים טכני של Z1 אפשר אנגלית...?

נערך לאחרונה ב:

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
Z1 טוב יותר מסמסונג בכול מה שקשור לאיכות שחור ואחדות אני מעדיף את הסמסונג בכול מה שקשור לחדות בהירות איכות תמונה ב2D
וב3D
ובSD
אבל הטושיבה באמת נחשבת למסך אחד הטובים בעולם תצרך לראות ולהחליט בעצמך
הסמסונג D8000 נמכרת ב12 אלף שח בDVD סנטר ביביוא מקביל יבוא מסמלין עוד חודש חודשים

boss1983

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
תסביר לי מה זה מזליגות אור עננות?
40 אינץ 12000 שקל?

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
זליגות אור זה מתי שתסם רקע שחור המסך לא שחור לגמרי ויש נקדות אור בגוןן כחלחל...
או דמיו ענענים.
כן הוא עולה 12 אלף שקל לגודל 40 ו15 אלף לגודל 46
ביבסיוא מקביל ביוביא רשמי הוא עולה 20 אלף לגודל 40 ו33-35 לגודל

boss1983

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אני חושב לוותר תלת מימד. אין לי סכום עבור תלת מימד. אני חושב לקנות LG LED LV550Y 42/37
או תציע לי איזה טלויזיה יותר טוב אבל דגם חדש לא ישן.
תודה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור