רמקולים עזרה || רמקולים 5.1 יש משהו שאני לא בטוח שזה בעיה ברמקולים

talsahar11

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
קניתי היום רמקולים Microlab x15 ויש בהם שני דברים שאני חושב שהם בעיות .. אם מישהו מבין בזה בבקשה להגיד אם אלו אכן בעיות ..
בעיה ראשונה היא שלאחר שאני שומע שירים או מפעיל איזה אודיו ברמקולים ואז מכבה את האודיו אני שומע כמו מין רעש לבן כזה כמו שאתה נוגע אם האצבע בכבל של הרמקולים.. ולאחר כמה דקות פתאום הרעש נפסק.
בעיה שניה היא שברמקולים האחוריים שומעים חלש ומטושטש כזה .. יש שירים שבקושי שומעים אותם ..
בבקשה להגיד לי מה שני הדברים האלו.. תודה מראש לעוזרים !

jexy

עוסק בתחום
מעורבות
1
נקודות
16
הרעש יכול לנבוע מחשמל סטטי שנשאר בקבלים של יחידת ההגברה, לאחר שהחשמל מתפרק, הרעש מפסיק... נורמאלי אך לא אמור להיות כל כך מורגש... תנסה לשמוע אצל חבר (רשת חשמל אחרת).

לגבי הרמקולים אחוריים זה נורמאלי לחלוטין שאתה לא שומע טוב, כי מוזיקה הוקלטה על 2 ערוצים והמערכת לא יודעת לבצע המרה דיגיטלית טובה ולפרוס זוג ערוצים ל6, לכן השמע לא טוב.
אם תחבר בצורה תקינה ותפעיל קובץ שמע רב ערוצי, תוכל לשמוע את כל הרמקולים עובדים בהרמוניה.

מיכאל לנג

מושעה
מעורבות
4
נקודות
18
קניתי היום רמקולים Microlab x15 ויש בהם שני דברים שאני חושב שהם בעיות .. אם מישהו מבין בזה בבקשה להגיד אם אלו אכן בעיות ..
בעיה ראשונה היא שלאחר שאני שומע שירים או מפעיל איזה אודיו ברמקולים ואז מכבה את האודיו אני שומע כמו מין רעש לבן כזה כמו שאתה נוגע אם האצבע בכבל של הרמקולים.. ולאחר כמה דקות פתאום הרעש נפסק.
בעיה שניה היא שברמקולים האחוריים שומעים חלש ומטושטש כזה .. יש שירים שבקושי שומעים אותם ..
בבקשה להגיד לי מה שני הדברים האלו.. תודה מראש לעוזרים !

שלום ותתחדש
אני מניח שרכשת את המוצר הזה: http://www.microlab.cn/UploadFiles/2009111601228525.pdf
בשלב הכיבוי, עד שהספק כוח של המגברים לא מתרוקן, מה שאתה שומע זה את התופעות מעבר. לא יודע אם זה בכל
המוצרים שלהם, במע' יותר איכותיות אין את זה.
לגבי העצמה של האחוריים, אני מניח שאתה מזין אותם ממחשב. מה נכנס זה מה ששומעים. אז מנין יש לך מקורות שמע
רב ערוצי (5.1) ודבר שני, כיצד בוצע הכיול של 5.1 הערוצים לטובת התאמת עצמות?
אם אין מקור רב ערוצי, מה שאתה שומע באחוריים זה זליגה (מכונה CROSS TALK) וזה במקום שקט. השאלה היא
אם זה נובע מהרמקול/מגבר או מהמקור (שלא פורט). קל לברר, ע"י ניתוק הכניסות של 2 הערוצים האחוריים.
אם יש עדיין את התופעה, הבעיה ברמקול, אם לא זה מגיע מהמקור.

talsahar11

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תודה על התגובות בדקתי הכל וחיברתי את הרמקולים טוב בטוח אבל הם מתחברים לא כמו שמיכאל אמר הם מתחברים בכניסה אחת, היכן שהרמקולים. ועוד משהו מוזר ששמתי לב אליו אתמול בשעה מאוחרת, שיש את הרעש ברמקולים, אם אני מכבה את המסך, הוא מפסיק.
אולי זה אומר לכם משהו?

מיכאל לנג

מושעה
מעורבות
4
נקודות
18
תודה על התגובות בדקתי הכל וחיברתי את הרמקולים טוב בטוח אבל הם מתחברים לא כמו שמיכאל אמר הם מתחברים בכניסה אחת, היכן שהרמקולים. ועוד משהו מוזר ששמתי לב אליו אתמול בשעה מאוחרת, שיש את הרעש ברמקולים, אם אני מכבה את המסך, הוא מפסיק.
אולי זה אומר לכם משהו?

שלום
דיווחי האבחון שלך שונים מיום ליום. ב-1 דיווחת על תופעות אחרי הכיבוי. עכשיו על קשר בין רעש רקע לפעולת המסך (TV).
יש חשיבות לרמת הדיווח שלך, ולתשובות שתוכל לקבל מהפורום. אני מניח שאיש לא עבר פה קורס נביאים. אני בטוח לא!

הסט אמרולים המוגברים שלך ניזונים ממשהו...מה זה?
כאשר אתה אומר שהם מחוברים בכניסה אחת, למה אתה מתכוון?
לפי התאור ב-MANUAL שלך: You should find following items while unpacking:
Audio cables(2RCA-2RCA) 3pcs
Audio cable(3.5mm-2RCA) 1pc

אם כך, חסר לך חיבור אחד (אני מניח שהערוצים האחוריים והמרכזי שלך פשוט לא מחוברים!).
הדרך שלך לתאר את הנושא מאוד צנועה (אתה מונע מאיתנו כל מידע אפשרי!) אם תמשיך כך אפסיק לעזור לך.
בגב היח' המרכזית שלך (הסאב) יש 8 שקעי RCA:
ה-2 העליונים הם ל-2 הערוצים הקדמיים ומחוברים עם כבל מסופק (1) שבסופו השני פלג אוזניה 3.5 מ"מ למחשב.
אני מסיק שזה הדבר היחיד שמחובר.
אז מה לדעתך מספק את המידע לערוצים האמצעי (CENTER) האחוריים?

אם הייתה מחבר את הרמקולים שלך ל-DVD עם 5.1 יציאות, אז ה-3 כבלי RCA היו משמשים אותך, והיתה מקבל 5.1 ערוצים
עובדים. עדין צריך לבצע כיול עצמה של האחוריים והאמצעי יחסית לקדמיים (ע"י השלט - מתיחס לאיזור 6 של הכפתורים).

הרעש שאתה מתאר יכול לנבוע גם מאופן חיבור שגוי של הרמקולים, או מהפרעה של ה-TV על המקור (מחשב?).
מה גורם לך לשוב שזה דווקא משפיע על הסט החדש שלך?
וכמה הרמקול המרכזי רחוק מהמסך?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור