עזרה! מחפשת לשדרג קורולה 2007

naamako

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
אני אודיופילית לא קטנה ויום ההולדת מתקרב. מחפשת לשדרג - הרדיו דיסק עושה בעיות (דיסקים נתקעים), אי אפשר לחבר את הטלפון (אנדרואיד), והסאונד בכלליות לא משהו בכלל. אני רוצה להחזיק את הרכב לעוד כמה שנים טובות.

אשמח ל:
1. הסבר כללי על האפשרויות... אני קצת טכנופובית
2. המלצה על אנשי מקצוע שיכולים לתת הכוונה והתקנה.
3. המלצה על רדיו דיסק עם בלו טות' (מקווה שזה מה שאני צריכה), מגבר אולי (??), רמקולים (האם מחליפים את הקיימים?).
4. האם לרכוש מחו"ל? האם ההפרשים גדולים? האם זה כדאי כולל משלוח והכל או רק אם מזדמן להביא פיזית?
5. המלצה על איש מקצוע שיסייע בשיפור איטום הרכב. יש כזו חיה?

אני מגבעתיים. תקציב כולל: 1500-2500. אולי בהדרגה אוכל להשקיע עוד קצת... אלה החיים. הרבה תודה על העזרה

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
היי נעמה , יש לך בעיה להזמין מוצרים מחו"ל?

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
הי תוכלי לפנות לאלכסנדר מע' לרכב
הוא יתאים לך מערכת לרכב לפי התקציב שלך,
ותוכלי להתיעץ איתו בכל נושא המעניין אותך,
מנסיון שלי איתו,הייתי מאוד מרוצה מהשירות,
ניתן להזמין את המערכת עד הבית/ניתן להרכיב אצלו בת"א,
תוכלי להזמין מתקין אלייך הביתה,הכל ניתן,והמחירים נוחים,
טל 03-5182888
0504444554
בהצלחה

yol

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
הי,

1. מציע לך להשאיר את הכרטיס אשראי/צ'קים/מזומן בבית ולעשות סיבוב למקום או שניים שיראו לך מה יש בנמצא על מנת שתקבלי רעיון או כיוון מה נכון לך לקנות. על הדרך תתרשמי מהחומר האנושי שעומד מולך ואז את כבר גם סוגרת את סעיף 2 .
3. אפשר לעשות הכל - את חייבת שעין מקצועית שאת בוטחת בה תבחן מה יש לך באוטו ותמליץ לך. בגדול לרוב לא מוסיפים מגבר על רמקולים מקוריים כי הם חלשים יחסית וזה רק יהפוך את הסאונד ברכב לבתי נסבל במיוחד אם את מעידה על עצמך אודיופילית.
4. רכישה מחול תמיד קוסמת לעין. מוצרים שרואים כאן ב-2000שח צפונה רואים שם ב-300$ דרומה. קחי בחשבון :
א. עלות משלוח
ב. עלות מיסים למינהם (וסביר להניח שזה יעצור במכס).
ג. אחריות על המוצר ותמיכה אם תצטרכי.
ד. בכל זאת תצטרכי לשלם על התקנה למתקין כלשהוא שיתן אחריות על ההתקנה בלבד.
5. איטום הרכב - זה עולם ומלואו. מקיבוע דיפונים, פלסטיקים, מכסים ושכאלה ועד הוספת יריעות אקוסטיות מבודדות לפנים הרכב...אין לזה סוף...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור