מגבר עזרה בשידוך מגבר כוח לרמקולים JAMO C809

• פותח הנושא ni-ro
  • פורסם בתאריך

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
694
נקודות
113
נושא ראשון:
שלום זקוק לעזרה שידוך מגבר כוח ל:
1. רמקולים ריצפתיים- JAMO C809 מסדרת ה- concert.
2. רסיבר denon 4308 שכיום "דוחף" לבד את הרמקולים.

סוגי מוזיקה מגוונים אולם, בעיקר נשים (דיאנה קרול, שאדה, EVA CASSIDY, KATIA MELUA, NORA JONES וכו'... כולל לאונרד כהן ושות')

משטוט בפורומים השונים (בחו"ל כמובן) :) ובחיפוש מילות מפתח כמו best match jamo" c809 with..."
עולה מגבר אחד מקינטוש CM 252 וה- CM352...
יש למשהו הצעות נוספות אחרות...
להזכירכם, המטרה פירוט ודימי max של מועדון jazz הופעה... ולא בומים על קוליים.
תקציב בין 10K ל 18K ש"ח .
אשמח אם משהו שמע או יודע כיצד בחנויות או בתערוכות שידכו את הרמקולים? לאיזה מגבר? ואיך התוצאות
נושא שני:
באותו נושא, התלבטות בין מגבר כוח יעודי לסטריו (דוג' המקינטוש) וחיבור סנטר, אחוריים... לdenon?
או לחילופין לקחת מגבר 5 ערוצים? ושהדנון יתפקד כפרוססור בלבד
יתרונות/ חסרונות.... לדעתכם

נושא 3 ודי!
כיום הרמקולים מחוברים בbi-amp, האם מגבר סטריאו יעודי ניתן לחבר bi-amp דוג' המקינטוש?
או כלל לא צריך... מדוע?

חברים תודה מראש
ניר

נערך לאחרונה ב:

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
הייתי מחלק את התקציב הזה ל-Pre, Power לסטריאו בלבד (הרסיבר נשאר למטרות ק"ב), ואולי גם משקיע במקור טוב למוזיקה באותה הזדמנות.
בי-אמפ הופך להיות מיותר ברגע שיש לך הגברה טובה (ומספיק חזקה במקרה הזה)

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
לסגנון המוזיקה שאתה אוהב הייתי ללא ספק משדך מגבר שפופרות ולדעתי חשוב שיהיה מקור טוב שיעשה חסד אם המוזיקה הזו (שגם אני אוהב, בנוסף למוזיקה קלאסית).
בתקציב הזה הייתי בודק אינטגרייד או פאור ופרה מתצוגה / יד שנייה, בהנחה שיוכלו להניע את הרמקולים שלך. לא מכיר את הרמקולים, אבל הג'אמו שכן יצא לי לשמוע עד היום לא הרשימו אותי. כדאי לשקול בעתיד להחליף גם אותם. אם אתה לא אוהב אותם בצורה מיוחדת יותר מכל רמקול אחר, אולי שווה לך ללכת ליבואנים ולבדוק עסקה של רכישת מגבר ורמקולים שישבו טוב על המוזיקה שאתה אוהב, והזדכות כלשהי על הרמקולים שלך.
בהצלחה (ורד)

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
694
נקודות
113
לסגנון המוזיקה שאתה אוהב הייתי ללא ספק משדך מגבר שפופרות ולדעתי חשוב שיהיה מקור טוב שיעשה חסד אם המוזיקה הזו (שגם אני אוהב, בנוסף למוזיקה קלאסית).
בתקציב הזה הייתי בודק אינטגרייד או פאור ופרה מתצוגה / יד שנייה, בהנחה שיוכלו להניע את הרמקולים שלך. לא מכיר את הרמקולים, אבל הג'אמו שכן יצא לי לשמוע עד היום לא הרשימו אותי. כדאי לשקול בעתיד להחליף גם אותם. אם אתה לא אוהב אותם בצורה מיוחדת יותר מכל רמקול אחר, אולי שווה לך ללכת ליבואנים ולבדוק עסקה של רכישת מגבר ורמקולים שישבו טוב על המוזיקה שאתה אוהב, והזדכות כלשהי על הרמקולים שלך.
בהצלחה (ורד)

דווקא אני מבסוט מהג'מו מאוד... מדובר על סדרת הconcert הגבוהה שלהם...
הבעיה היחידה שאני חושב שעם ההגברה שלי איני מנצל אותם כפי שאני יכול

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
אחלה רמקול, אין צורך להחליף אלא אם נהפכת פתאום לאודיופיל מדופלם

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור