רמקולים עזרה בקניית רמקולים ורסיבר

erezs17

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום ברצוני לקנות רמקולים מסוג Cerwin Vega XLS-215 בארץ הם מאוד יקרים האם כדי להזמין לבד מחול ?
ועל איזה רסיבר אתם ממליצים לי שיזיז את הרמקולים כמו שצריך עדיפות לימאהה
אני חדש בתחום האודיו נאמר לי שאני צריך מגבר פוואר חשוב לי שזה יהיה 5.1
למרות שלפי מה שהבנתי זה קצת בעיה כי אני צריך מגבר סטריאו

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
909
נקודות
113
חשוב מאוד שתגדיר את התקציב

erezs17

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
התקציב שלי הוא30000 אלף ל 5 רמקולים מגבר 5.1 ופאוור

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
לא הבנתי למה אתה כותב שאתה צריך מגבר 5.1 ובהמשך אתה כותב שאתה צריך מגבר סטראו....
בוא נתחיל מההתחלה : מה השימוש שלך? סטראו או גם קולנוע ביתי (5.1 ) ?
עם איזו הגברה שמעת את הרמקולים האלה כאשר החלטת שהם מתאימים לך?
האם אתה מודע שמיד 2 אפשר למצוא מוצרים בחצי מחיר ממחירם כחדש?
ארז

erezs17

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אני רוצה 5.1 לגבי המחיר אני רוצה הכל חדש לא משומש

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אתה נעול לגבי הסרווין וגה?
כמה מתוך התקציב שלך מיועד בשבילם?
לגבי רסיבר , אם אין לך צרכים מיוחדים אז כל רסיבר של החברות המוכרות שהוא לא בדרגת כניסה יעשה את העבודה. רסיברים ברמות גבוהות יותר לא מצטיינים ברמת הגברה בסטראו. בשביל זה עדיף לחבר מגבר סטראו בשרשור לרסיבר ק"ב. על מנת לשמור על האופציה הזאת בעתיד, קנה רסיבר ק"ב שיש לו יציאות pre out לרמקולים הקדמיים (בנוסף ליציאת סאב כמובן ).
חפש בדגמים של החברות המובילות של רסיברים לק"ב (ימהה, אונקיו, פיוניר, דנון ) החל מאיזה דגם יש לרסיבר יציאות pre out . זה לא נמצא בדרך כלל בדרגת כניסה...
לאחר שתדע את המחיר של הסרווין וגה ושל הרסיבר, תוכל לדעת כמה נשאר לך לשאר הרמקולים.
אגב, מומלץ מאוד לרכוש רמקול סנטר מאותה חברה ומאותה סדרה של הרמקולים הקדמיים כי קל יותר להגיע לאותו גוון צליל כאשר הם מאותה סדרה.
ארז

jexy

עוסק בתחום
מעורבות
1
נקודות
16
אם אתה מוכן טיפה להתפשר יש לי סט VE12 עם סאב אקטיבי VE28 וכמובן סנטר וסראונד תואם.
עלות בחנויות כ10000 ש"ח.
הסט נמכר ביד2 ב8000 ש"ח

מוזן ליצור עמי קשר

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
291
נקודות
63
היי.
ראשית שיהיה לך בהצלחה!
שנית, אם זה מעניין אותך יש לי מגבר חדש (בן 8 חודשים, עדיין באחריות היבואן לעוד 30 חודשים) של onkyo tx-nr838 עם המילה האחרונה של ק"ב (dolby atmos),מגבר חזק ודינמי עם סאונד מדהים לק"ב ולמוזיקה. 130Wלכול ערוץ (משהו באמת טוב! מחירו בזאפ כ- 9000 שח')
אם זה מדבר אליך דבר איתי.
אני מוכר מפני שהגעתי להחלטה שאני רוצה להתמקד רק בדו ערוצי, לכן כבר רכשתי מגבר מנורות, את ה-onkyo ארזתי חזרה בקרטון.
חיים 054-5884658

erezs17

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה רבה חברים אבל אני מעונין רק בחדש מגבר של ימאהה ורמקולים סרבן ווגה בלבד
מומלץ לקנות את הציוד בארץ או שאולי עדיף להזמין מחול ?

נערך לאחרונה ב:

erezs17

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום התחדשתי אתמול ברמקולים Cerwin Vega XLS-215
את המגברים עוד לא רכשתי חשוב לי שהמגבר 5.1 יהיה של yamaha הומלץ לי ללכת על דגם ,RXV679
ולגבי פוואר yamaha SA300 אשמח להמלצות לפני שאני רץ לקנות את המגברים האם SA300 יספק את הרמקולים ?
תודה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור