עזרה בקניית מצלמה ראשונה

הודיה

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
מחפשת מצלמה& עדשה שתתאים לצילומים של פורטרט בעיקר איפור ושיער...
שתתאים גם לצילומי נוף ומשפחה..אני אומנם מתחילה כתחביב אבל רוצה להיות מקצועית יותר וכבר נירשמתי לקורס בצילום
בעקבות כל מה שקראתי...התחברתי למצלמת ניקון d7200 החדות של התמונה ואיך שהצבע ניראה בה ניראה מתאים לי מאוד לאיפור..
אשמח לשמוע את דעתכם המיקצועית
הומלץ לי על קנון 750 d...אבל פחות התחברתי

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כדי לספק לך סט מתאים- צריך לדעת מה התקציב שלך?

הודיה

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
בסביבות
2600 עד 3000 יש לי אופציות קניה בארצות הברית על ידי משפחה
תודה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
שבוע טוב,

אם אין מבצע מיוחד, אז מחירי מצלמות בחו"ל לא יותר זולים ומפספסים את האחריות מול רכישה בארץ.

אני חושב שמצלמת ניקון D3400 עם עדשת סיגמא 17-50 F2.8 עבור ניקון תעשה לך את העבודה אפשר לשקול רכישה של פלאש חיצוני (אבל צריך לדעת לעבוד איתו כדי לקבל תמונות טובות ולא לבנות ורדודות) פלאש של Godox V860II N לא יקר ויעושה עבודה מעולה

ניקון D3400 מצלמת DSLR של ניקון שמספקת איכות תמונה נהדרת במחיר זול יחסית
https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=929688

עדשת סיגמא 17-50 F2.8 עבור ניקון - עם אופטיקה מוצלחת וצמצם גדול שמאפשר לקבל עומק שדה רדוד (חושב לפורטרטים)
https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=768517

פלאש Godox V860II N יחסית זול ובנוי כמו טנק מוצלח ומומלץ
https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=932283

הודיה

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה רבה על התשובות המפורטות
אם אני רוצה מצלמה שאני לא צריכה להתעסק עם הפלאש החיצוני מה מומלץ?
בנוסףמכל הביקורות שקראתי היא אכן מצלמה טובה אבל פחות איכותית לצילום במקומות עם אורות מלאכותים נמוכים...ואני עובדת בסטודיו ולא תמיד מצלמת עם התאורה הכי מוצלחת...ניראה לך שיש מצלמה אחרת שתהיה יותר רלוונטית עבורי?
בקשר לעדשה היא מצויינת זה בדיוק הגודל שאני צריכה

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
את יכולה לא לרכוש פלאש, עדיין זה יהיה ל סט מוצלח.

בתקציב שלך אין מצלמה שמספרת יכולת צילום מוצלחת ממנה בתאורה חלשה, זו הסיבה שבחרתי מצלמה זו - אני מאוד מופתע שיש מי אומר אחרת.

זה לא שאם תעלי קצת בתקציב תקבלי פתרון טוב יותר בתאורה חלשה - אין גוף מצלמה שמספק יכולת טובה יותר בתאורה חלשה בפחות מחמשת אלפים שח (המחיר לגוף בלבד) ממצלמה זו, ואלו מצלמות עם חיישן גדול יותר וגם עם עדשות יקרות יותר, אז באמת אני לא חושב שאת צריכה ללכת על הכיוון הזה.

הודיה

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הכי חשוב לי עכשיו אחרי כל השאלות מיקוד האלה שאוכל לעשות עם המצלמה הזאת בוקים...ואם צריך להעלות את המחיר אעשה זאת...פשוט בשביל האיפור אני חייבת שזאת תהיה תמונה אוטנטית עם צבעים חיים

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מצלמות ניקון ידועות בגוונים הטבעיים שלהם, אבל.בתאורה לא אופטימלית כל מצלמה יכולה לזייף בגוונים, יותר מכך עדשת סיגמא שהיא מעולה מספקת גוון קצת קר לתמונה, כדי לצלם ב raw ואז ניתן לסדר הרבה דברים כמו גם גוונים בתמונה.

אם את רוצה עדשה שמספקת תמונה עם גוונים יותר חמים שהעיין אוהבת יותר אז אפשר לשקול להחליף את העדשה לטמרון 17-50 f2.8 עבור ניקון.

כמו כן יש להבין שזו מצלמת הכניסה של ניקון לתחום ה dslr ויש אפשרות לשדרג את המצלמה לטובה יותר, אבל לא תקבלי איכות תמונה טובה יותר בפחות מחמשת אלפים שח לגוף

הודיה

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הבנתי....ומה המצלמה המשודרגת שמתאימה לי לדעתך?
וסורי על החפירה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כאמור לדעתי לצורך שלך את לא צריכה יותר מהסט הזה, זה שתמיד יש יותר טוב זה לא אומר שחייבים, את לא צריכה להוציא כ 6500 שח כדי לקפוץ מדרגה באיכות התמונה ממש לא

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור