עזרה בקניית מצלמה חדשה למתחילים

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אלוף אתה תודה!
ראיתי את הדיל של ה18-55 ב4000 ש"ח גם בלינקים ששלחת לי וגם באתרים נוספים.
בלינקים שאתה שלחת רשום אחריות יבואן רשמי
ונגיד בארליך ראיתי אחריות יבואן ארליך שזה שונה... והם נותנים שיעור צילום חינם.

ללכת על הרשמי, נכון?

מאוד אוהב את ארליך הם אמינים ומבינים וגם מאוד הוגנים - אבל אחריות שלהם היא רק לשנה ולא לשנתיים והם גם לא יבואן רשמי.
יבואן רשמי בקשר עם היצרן ויכול לקבל דברים שיבואן לא רשמי לא יכול לקבל מהיצרן - ב 90% מהמקרים זה חסר משמעות, אבל ...

drha

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
אם כבר נשקל הקיט של ה-פוג'י, ומעוניינים בגוף קטן יותר במחיר של ויתור על מסך סובב, אפשר גם ללכת על x-e3 + 18-55 באותו מחיר (4000 ש"ח). אני מחזיק בקיט הזה למעלה משנה ומאוד מרוצה.

drha

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
x-e3...
ההבדל המהותי הוא במסך הסובב ובפלש החיצוני לעומת הפנימי ב- x-t20.
פרט לעיצוב השונה יש ל x-e3 מבחינת ביצועים. בעיקר עניין של טעם (בתור אחד ששקל את שתי החלופות לפני קנייה)

drha

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
x-e3...
פרט לעיצוב השונה יש ל x-e3 מבחינת ביצועים. בעיקר עניין של טעם (בתור אחד ששקל את שתי החלופות לפני קנייה)[/QUOTE
יש ל-x-e3 מספר יתרונות קלים מבחינת ביצועים....

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113

סליחה קישור לא נכון
https://cameradecision.com/compare/Fujifilm-X-E1-vs-Fujifilm-X-T20

x-e3...
פרט לעיצוב השונה יש ל x-e3 מבחינת ביצועים. בעיקר עניין של טעם (בתור אחד ששקל את שתי החלופות לפני קנייה)

יש הרבה הבדלים - ה X-E1 מצלמה משנת 2013 ה X-T20 מצלמה מ 2017 - ל X-T20 חיישן חדש יותר, מערכת פוקוס טובה יותר, מסך גדול יותר עם רזולציה טובה יותר, קצב צילום מהיר יותר, יכולות שליטה מוצלחות יור, חיבוריות טובה יותר לטלפון ... להמשיך?

drha

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
שוב - x-e3, האחות התאומה בתצורת rangefinder - לא x-e1 .....

taltal888

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
מאוד אוהב את ארליך הם אמינים ומבינים וגם מאוד הוגנים - אבל אחריות שלהם היא רק לשנה ולא לשנתיים והם גם לא יבואן רשמי.
יבואן רשמי בקשר עם היצרן ויכול לקבל דברים שיבואן לא רשמי לא יכול לקבל מהיצרן - ב 90% מהמקרים זה חסר משמעות, אבל ...
זה אחריות שנתיים בארליך.
עדיין לקנות עם יבואן רשמי?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
שוב - x-e3, האחות התאומה בתצורת rangefinder - לא x-e1 .....

צודק טעות שלי, עדיין לא הייתי ממליץ על בתצורת rangefinder למי שחדש בתחום הצילום. עם כל הכבוד זה רעיון שמכורים מאוד אוהבים לא צלמים חדשים.

זה אחריות שנתיים בארליך.
עדיין לקנות עם יבואן רשמי?

כמו שכתבתי

haimeng

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
8
צודק טעות שלי, עדיין לא הייתי ממליץ על בתצורת rangefinder למי שחדש בתחום הצילום. עם כל הכבוד זה רעיון שמכורים מאוד אוהבים לא צלמים חדשים.
אפשר הסבר? מה ההבדל בין מצלמות?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מצלמות rangefinder הן מצלמות בתצורה של מצלמות של פעם, כלומר מצלמות לפני עדיין ה SLR שראו דרך העדשה והייתה עינית בצד שמאול של המצלמה שראו דרכה בערך את זווית הראיה של העדשה, פוג'י חברה שהמוצרים שלה נושקים לנוסטלגיה וגורמים לרבים לאהוב את המוצרים בגלל שהם מזכרים להם מצלמות של פעם (אבל עם טכנולוגיה מאוד מתקדמת בפנים).

בהשוואה ל X-T20 ה X-E3 קצת יותר קטנה העניית נמצאת בצד המצלמה המסך לר ניתן הטייה, היא קצת יותר חדשה בכמה חודשים ויש לה BT שאין ל X-T20 (איכות התמונה והתמונות יהיו זהות)

אישית אני חושב שצילום עם עינית בצד המצלמה פחות נוח וכן גוף קטן מידי גם פחות נוח, אני ממליץ על ה X-T20 שלדעתי יותר קל יהיה לקבל אותה ולהשתמש בה למי שאין ניסון ונוסטלגיה בתחום.

haimeng

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
8
bt לא חשוב לי וזה שהמסך ניתן להטיה זה יותר חשוב..
תודה על כל ההסברים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור