טלפון עזרה בקניית מכשיר חדש...

lior_revivo

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום,יש לי נכון להיום SONY ERICSSON J20i

אני רוצה להשתדרג למכשיר חדש וטוב שיש בו המון מקום לאיחסון מוסיקה,משחקים ואפליקציות שאני כנראה אתחיל להוריד כשיהיה לי מכשיר כזה.

חשוב לי שהמכשיר יהיה טוב למוסיקה (איכות שמע טובה ללא אוזניות,אלא לשמיעה חזקה פשוט)
הגלקסי אס 3 הדליק אותי כשהוא יצא והכל,אבל עכשיו אני כבר לא הכי בטוח שאני רוצה.

ז"א אני מניח שבוודאי בעוד כמה זמן יוציאו עוד איזה מכשיר שיהיה יותר טוב ויותר חזק והכל.

אני לא רוצה אייפון,כי שמעתי שצריך לפרוץ אותו בשביל כל מיני דברים וזה לא נשמע לי כלכך טוב.

בקיצור,אני אשמח לקבל הצעות ועזרה בעניין.

ובכלל לדעת מה אתם אומרים.

חוץ מהגלקסי חשבתי גם פעם על מוטורולה רייזר מקס,אבל אני לא יודע כמה זה כדאי עדיין.

גם חשוב לי כמובן שהמכשיר יהיה עמיד וחזק לכל מיני דברים שיכולים לקרות לו. (בלי קשר לזה שאני כנראה אקנה בכל מקרה איזה משהו לשים עליו נגד דברים כאלה).

תודה מראש לעוזרים. :)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
נכון להיום הגלקסי S3 עדיין אחד המכשירים המוצלחים שיש כעת עבור השימושים שלך

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
נכון להיום גלקסי אס. 3 הוא המכשיר הכי טוב. אבל, לא להרבה זמן. חכה ל- ces 2013 ולתערוכה שבאה אחריה בחודש.
בחו"ל כבר הוצג מכשיר של htc ברזולוציה של 1080p 441 "5, אנו מצפים למבול של מכשירים כאלה.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
זאת ועוד, אם אתה קונה סמסונג גלקסי אס. 3, חשוב שהוא יכלול את מערכת ההפעלה החדישה 4.1.1 (לא 4.0.4), עם עברית מלאה. קישור: http://www.androidstore.co.il/he/400/ShowProduct.aspx

תומר שכותב מהמחשב.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור