עזרה במציאת ציוד מתאים

בני מזרחי

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום לכולם.
אני לא כל כך מבין בתחום ולא יודע איזה ציוד מתאים לצרכיי ואשמח אם תעזרו לי
אני מחפש ציוד שאיתו אוכל לצלם וידאו ברמה גבוה מבחינת דיוק עד כדי שתראה אותיות קטנות בבירור (בצילום מקרוב לא מהתקרה), ותשדר אותו למסך\מחשב\טאבלט לא משנה מה, בשידור ישיר כך שאוכל לראות את המתרחש בזמן אמת ובלי השהייה כלל.
הדבר היחיד שעולה לי בתור המחשה זה כמו שאתה נמצא בחנות ורואה מסך גדול שמראה לך את כל המתרחש בחנות, ממצלמות האבטחה בזמן אמת, אבל הצורך שלי הוא לא תמונה כללית ולא כל כך ברורה אלא תמונה ממוקדת ומדוייקת וללא השהייה בין המתרחש במציאות לבין התצוגה.
האם יש כזה דבר? אילו רכיבים אצטרך בשביל זה? מצלמה כמובן, איזה סוג פחות או יותר? אני לא מחפש ציוד יקר של מקצוענים אלא את המינימום שיספיק לצרכים האמורים.
אצטרך מסך, או מחשב? איך אחבר בין המצלמה למסך? איזה כבל? האם אפשר להתחבר מהרשת?
אשמח לקבל יעוץ בנושא, תודה רבה לכל העוזרים

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
סליחה, אבל אני לא מבין במצלמות כאלו - אולי משהו אחר כאן

בני מזרחי

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
כלומר, אני מבין מדבריך שבמצלמה דיגיטאלית רגילה אין אפשרות לשדר את הוידאו חי למסך כלשהו כמו במצלמות אבטחה למשל??

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לא אמרתי זאת, פשוט בתחום הזה אני לא מבין

בני מזרחי

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
האם אתה יודע את התשובה לשאלה הכי בסיסית שלי שהיא האם יש אפשרות בכל מצלמה דיגיטאלית לשדר למסך ע"י כבל מסויים או שזו פונקציה שמורה למצלמות מסויימות? זה יכול מאוד לעזור לי

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור