עזרה בממיר פייבר של הוט

• פותח הנושא orku
  • פורסם בתאריך

orku

אוהב את התחום
מעורבות
14
נקודות
8
שלום לכולם וערב טוב! בסלון יש ממיר פייבר של הוט המחובר לרסיבל של harman kardon avr 151 (הרסיבר עובד כסטריאו ואליו מחוברים זוג מדפיים וסאב), הממיר מחובר לרסיבר ב hdmi ומהרסיבר לטלויזיה (מסך 47׳ של lg) בכבל hdmi. שמתי לב שהעוצמה שהממיר מוציא לרסיבר היא נמוכה מאוד (זה מאוד משמעותי!) ולא מצאתי בהגדרות שום אפשרות להגביר את זה בצורה כלשהו (בהגדרות הממיר מסומן לי שפורמט שמע hdmi ב decoded ופורמט השמע spdif ב decoded). השאלה היא אם יש הגדרה מסויימת שדרכה אוכל להגביר את עוצמת השמע או לחלופין אם אחבר בין הממיר לרסיבר באמצעות כבל אופטי דיגיטאל או דרך אחרת שהיא לא hdmi יכול להוות פיתרון לבעיה? אשמח לעזרה, תודה מראש-אור.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כנראה שהיציאה של הממיר נמוכה.
אני מחפש ספפיקציות של הממיר הזה ולא מוצא. אולי תפנה אותי לדף המוצר?

orku

אוהב את התחום
מעורבות
14
נקודות
8
כנראה שהיציאה של הממיר נמוכה.
אני מחפש ספפיקציות של הממיר הזה ולא מוצא. אולי תפנה אותי לדף המוצר?
תודה על הניסיון לעזור נמר, רכשתי בחמישי כבל אופטי וחיברתי בין הממיר רסביבר ובין הממיר לטלויזיה ב hdmi ואין ספק שהממיר כרגע נשמע מעט יותר חזק ונקי, לצערי מן הסתם הממיר עצמו חלש יותר ממקורות שמע אחרים אבל אני לא חושב שיש לזה פיתרון כלשהו אלא אם כן תגרום לי להחכים: http://fiberbox.hot.net.il/tutorials/remote/techspec זה המפרט הטכני של הממיר לפי האתר של הוט

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור