עזרה | בחירת מצלמה + טופס

• פותח הנושא Msm
  • פורסם בתאריך

Msm

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מה התקציב הכולל למצלמה, עדשה, סוללות וכרטיס זכרון? - 5500 שקל
האם אתה מתכוון לקנות עם אותו תקציב גם ציוד נוסף (עדשות נוספות, פלאש וכו')? - כן
האם לאחר הקנייה הראשונית יש לך כוונה לרכוש בהמשך ציוד צילום נוסף (עבור מצלמת ה-DSLR)? אם כן, איזה סכום בשנה אתה מתכוון להקצות לכך? - אני לא יודע אבל בטוח אני יקנה עוד ציוד
האם יש לך נכונות לקנות מצלמה ו/או ציוד משלים בשוק היד שניה? לא
האם יש לך ציוד קודם ממצלמת DSLR או ממצלמת SLR פילם? אם כן, פרט. - יש לי קנון A1 ממש ישנה חח ועדשה נחמדה אבל זה ממש ישן...
אילו נושאים אתה מתכוון לצלם? באילו תנאי תאורה - בעיקר באור יום או גם בתנאי תאורה חלשים יותר? אני מניח שאני צריך את התאורה באופן יותר "אולטימטיבי" אין לי בדיוק הגדרה לתנאי התאורה... אני מניח תאורה רגילה של אור יום
האם אתה מתכוון לצלם בעלי חיים מרחוק? ציפורים במעוף? חרקים מקרוב? - חרקים , חיות כמו כלבים חתולים אבל לא יותר מדי ..
האם אתה מתכוון לצלם ספורט? אם כן, איזה ענף ספורט ובאילו תנאי תאורה? לא
האם אתה מתכוון לצלם פורטרטים? כמה חשוב לך לקבל עומק שדה מצומצם? אני לא ממש מבין מה זה עומק שדה , אבל חשוב לי שהתמונה תצא מאוד חדה ושה"טשטוש" שמאחורי העצם שמצולם יהיה מטושטש מאוד =.= ואני מצטער אם בלבלתי אותכם , אבל אני כן מתכוון לצלם הרבה פורטרטים
האם חשוב לך לצלם באור חלש ללא חצובה וללא פלאש (כלומר בהחזקת המצלמה ביד)? - כן! חשוב מאוד , אני בקושי אשתמש בחצובה ואני צריך שהתמונות עצמן לא יצאו מטושטשות
האם אתה משתמש כיום במצלמה דיגיטלית אחרת? אם כן, מה חסר לך בה? אני משתמש בקנון 580X אני חושב , או משהו בסגנון
חסר לי בה שהיא פשוט לא עולה על רוב הצרכים שלי והיא אוכלת סוללות מהר והתמונות אל יוצאות איכותיות =.=

האם אתה מתכוון להדפיס את התמונות או לצפות בהן על גבי מסך? אם הראשון, מהו גודל הנייר המקסימלי שאתה מעריך שתרצה להדפיס? אני לא מתכוון להדפיס בקביעות תמונות אבל כן חשוב לי שהתמונות יודפסו על דף יותר גדול מדף מדפסת רגיל .
מהו טווח העדשה (או העדשות) במ"מ שחשוב לך? עדיין לא ממש הבנתי מהו טווח עדשה , חשוב לי שתהיה עדשה רחבה , אני לא צריך טווח רחוק מדי לצילום .
האם אתה נעול על יצרן מסויים? אם כן, מדוע? CANON .. פשוט שמעתי שהעדשות שלהם ממש טובות והחברה עצמה אמינה ואיכותית.
אילו מן התכונות הבאות קריטיות לך, אילו חשובות ועל אילו אתה יכול לוותר:
קצב אש גבוה - ציין את כמות התמונות בשניה (בד"כ 3 עד 5) - 3
צילום רצפים ארוכים מ-5 תמונות מבלי שהמצלמה תעצור כדי לכתוב את התמונות לכרטיס , חשוב מאוד
מייצב תנועה מובנה במצלמה (שעובד עם כל העדשות) מול מייצב תנועה בעדשות (שמייצב גם את התמונה בעינית) - חשוב מאוד
עינית גדולה מהממוצע - שתהיה עינית נוחה אך לא יותר מדי גדולה.
תצוגה חיה (צילום באמצעות מסך ה-LCD במקום) - חשוב מאוד
מצב צילום ווידאו - חשוב אבל לא כמו 550D , ווידאו צנוע.
יצרן - Canon (אשמח לקבל פירוט על Nikon אם כדי )
תכונות אחרות ---

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור