קולנוע ביתי

עזרה בחיבור נכון של סאב רסיבר קולנוע ביתי וסטריאו אינטגרייטד

הנושא בפורום 'אודיו רב ערוצי - קולנוע ביתי' פורסם ע"י cobmetal, ‏29/4/19.

1. cobmetal

cobmetal חבר אתר

לייקים:
    1
    ערב טוב ,

ברשותי הציוד הבא : Marantz SR7011 , Musical Fidelity M3Si , Cabasse Mt31 , Canton Sub 10.2
    ומחשב שמשמש בתור מקור אודיו ווידאו.

כרגע החיבור אצלי הוא כך : מחשב מחובר דרך כבל HDMI למרנץ , הסאב וופר מחובר למרנץ , PreOut של המרנץ מתחברים ל MF , ובנוסף מחובר כבר USB מהמחשב לDAC של ה MF .

את אוסף קבצי האודיו (רובם FLAC) , אני מנגן בעזרת ה foobar , והגדרתי בfoobar שהמקור הינו מחשב שמחובר דרך הכבל USB .

כאשר אני מנגן יוטיוב סרטים וכו' , המקור הינו המחשב דרך כבל ה HDMI שמגיע למרנץ שמשורשר ל MF .

אין לי תלונות בניגון סרטים , יש אחלה שמע והבאס מדויק ומתוזמן היטב , הבעיה הינה כאשר אני מנגן קבצי אודיו ישירות דרך המחשב שמחובר ל MF , יש אחלה פירוט ואחלה במה מה שחסר זה הבאס , ומכאן השאלה , כיצד נכון לחבר את כל המערכת , כך שיהיה ניתן להינות מהסאב גם בהאזנה סטריאו.

ובנוסף, האם כדאי בכלל לזנוח את ה DAC של ה MF ולהשתמש רק במרנץ אשר משורשר אליו ?

תודה מראש.
    בברכה,
    דימה.

2. איציק ירקוני

איציק ירקוני כתב האתר צוות האתר

לייקים:
    738
    ממליץ להשתמש במרנץ.

3. cobmetal

cobmetal חבר אתר

לייקים:
    1
    אוקיי , וכיצד נכון לחבר את הסאב למגבר סטריאו ועדיין האם ניצן להנות ממנו גם בסרטים וגם במוסיקה סטריאו ?

תודה.

4. איציק ירקוני

איציק ירקוני כתב האתר צוות האתר

לייקים:
    738
    הסאב אמור להיות משודך לרסיבר ביציאה המתאימה..
    היכולות הטמונות ברסיבר אינם קיימות במגבר .. ולכן הכי מומלץ שהרסיבר יבצע את הפיענוח של הסרטים וההופעות.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!