עזרה בהחלטה

igall

אוהב את התחום
מעורבות
47
נקודות
28
בוקר טוב

בהינתן מצב שבו צריך להחליט בן 3 מגברים מחברות שונות כאשר שלושתם קרובים למה שאני מחפש וההבדל במחיר זניח
בינהם למרות שמדובר במגברים די יקרים.
בבדיקה באתרי ציוד יש 2 חברה אחת כמעט לא ניתן למצא ציוד ואילו חברה אחרת יש יד 2 בשפע , כל החברות גדולות ומוכרות
האם הנתון הזה צריך להשפיע על ההחלטה איזה מגבר לרכוש , או רק האוזן מחליטה ?
ומה הגורם למצב הזה ?

הערה : הכונה לרכישה מדילר בארץ !

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
תגיד, עם דבר לא נשמע לך אך זול - תיקח? אני לא , רק לפי אוזן.
לי יש מגבר פרו אוסטראלי לא נפוץ כמו NAD (לדוגמא) - מה משנה אם מחיר וצליל מתאים במיוחד שיש מפיץ בארץ שנותן אחריות?
יש ביקורות רעות בעולם על המוצר "פחות נפוץ"? אם הכול טוב ונשמע לך - קח.
על מה מדובר - תוכל לשתף?

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
הכי נבון בשבילך ובכלל,
לבחון את הציוד עם הרמקלים שלך,
ההחלטה והאוזנים שלך יובילו לבחירה הנכונה,
בהצלחה.

igall

אוהב את התחום
מעורבות
47
נקודות
28
ברור שהעדיפות לפי האוזן אבל ציינתי ששלושתם קרובים מאוד סונית
הכוונה היא האם בחברה מסויימת מתוך 3 המועמדים כמות המגברים מהדגם שמתאים לי יש המון ציוד כזה באתרי יד2 ואילו לחברה אחרת אין הדבר לא מצביע על בעיתיות מסויימת והתוצאה באה לידי ביטוי בלוחות המכירה ?

לגבי בדיקה עם הרמקולים שלי אכן מומלץ

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
ברור שהעדיפות לפי האוזן אבל ציינתי ששלושתם קרובים מאוד סונית
הכוונה היא האם בחברה מסויימת מתוך 3 המועמדים כמות המגברים מהדגם שמתאים לי יש המון ציוד כזה באתרי יד2 ואילו לחברה אחרת אין הדבר לא מצביע על בעיתיות מסויימת והתוצאה באה לידי ביטוי בלוחות המכירה ?

לגבי בדיקה עם הרמקולים שלי אכן מומלץ

לא.
אתה לא עושה מחקר אקדמאי בטכניון על הכדאיות הצרכנית של המותג כפונקציה של יחס הפוך עם כמות הפריטים שלו בלוחות היד2. שחרר. תשמע אותו, תמשש אותו, תבדוק שהוא תקין, ואם אתה מרוצה, לך על זה.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
אני חושב שאתה בעצם מנסה לשאול - האם ריבוי מכשירים של מותג מסוים בלוחות, אל מול מיעוט מכשירים של מותג מתחרה, יכול ללמד אותנו על עדיפות של אחד המותגים?

אם זו השאלה שלך, אז קשה לענות עליה כי אנחנו לא ממש יודעים מדוע יש יותר מכשירים למכירה ממותג מסוים. אולי בגלל שהוא גם הרבה יותר נפוץ ונמכר? ואולי בגלל שהוא לא כזה מוצלח אבל יש לו יבואן שיודע לדחוף, ובהמשך הלקוחות שציפו ליותר מבקשים לשפר ולכן מוכרים? ואולי לא רואים את המותג המתחרה בלוחות כי הוא כ"כ טוב ונותן כזה ערך גבוה לכסף, שהחבר'ה לא ממהרים למכור, או מוכרים במהירות מפה לאוזן ובלי צורך בלוחות?

עזוב את זה. מציע לך את מה שהציעו קודמיי, קודם כל האוזן קובעת ובגלל שזה מוצר יד שנייה, בדוק גם תקינות וכד'.
בהצלחה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור