עזרה בבקשה

• פותח הנושא peppa
  • פורסם בתאריך

peppa

אוהב את התחום
מעורבות
23
נקודות
8
שמתי לב שברגע שאני שומע במערכת קולנוע ביתית בבלו רי של אותו בטלויזיה של הסוני יש התנגשות בין המערכת לרמקולים של הטלויזיה. יש רעש מוזר ברמקולים של הטלויזה וגם שאני בטלויזיה בהגדרות פלט רשום הרמקולים של הטלויזיה, ושאני מנסה לשנות למערכת שמע הוא רושם לי הרמקולים של הטלויזיה פועלים בשל שגיאה בתקשורת מערכת השמע...רציתי לדעת למה בכלל שומעים באותו הזמן גם במערכת את הסרט וגם את הרעש המוזר מהרמקולים ואני יכול עם השלט של הטלויזיה לשנות את העוצמה של הרעש והרמקולים בטלוזיה
אשמח לתשובה
רק שאני שם את הווליום של הרמקולים על אפס שומעים טוב בלי הרעש

peppa

אוהב את התחום
מעורבות
23
נקודות
8
אגב חיברתי במקום האופו פלייסטיישן 5 ולא עשה רעש ברמקולים של הטלויזה וגם בהגדרות של הטלויזיה הוא נתן לשנות מ רמקולים של הטלויזיה ל מערכת שמע...מה זה יכול להיות... אגב אני יכול לשים עם האופו את הווליום של הטלויזיה על אפס ואז לא שומעים את הרעש רק את הסרט השאלה אם אפשר לעשות משהו ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מזה ״רעש מוזר״?

peppa

אוהב את התחום
מעורבות
23
נקודות
8
בוקר טוב מוזר זה הסתדר היה רעש של טרקטור מהרמקולים של הטלויזיה ובהגדרות של הטלויזיה אי אפשר היה להעביר למערכת שמע זה כתב שרק הרמקולים של הטלויזיה פועלים עדיין גם המערכת קולנוע עבדה אם הרעש של הרמקולים של הטלויזיה . זה ממש מוזר עכשיו אפשר לשנות למערכת שמע בטלויזיה... גם בהגדרות של המקינטוש יש בהגדרות pass thru ,arc,cec והכל נראה לי שהתחיל ששיניתי בגלל שהשלט של הטלויזיה מגביר ומנמיך את המקינטוש השלט של הבלוריי גם משפיע.אני פותח את הטלויזיה גם המקינטוש נדלק זה שיגע אותי רציתי שכל שלט יפעל בנפרד ואולי שיניתי משהו.אבל החזרתי בלילה הכל וזה לא עזר היום בבוקר הכל הסתדר השאלה אם זה הגיוני ששיניתי יכול לעשות משהו בהגדרות של הטלויזיה ששנהם עובדים יחד זה לא אמור שברגע שהמערכת עובדת לבטל את הרעש של הרמקולים של הטלויזיה ? גם עכשיו אהשלט של הטלויזיה שולט על הרסיבר גם מדליק ומכבה גם הווליום ממש מעצבן

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
תכבה את ה ARC

peppa

אוהב את התחום
מעורבות
23
נקודות
8
איפה בטלויזיה או ברסיבר?

peppa

אוהב את התחום
מעורבות
23
נקודות
8
ומה זה cec גם לכבות ו pass thru ? אני זוכר שמידי פעם גם בפוואר פרה הקודם שלי לא היה את כל ההגדרות האלו ומידי פעם הבלו ריי עשה קצת בעיות הוא עשה לי רעש כזה וזה נעלם ופתאום היה גם פס ירוק בטלויזיה כל מחני שטויות כאלו שברגע ששיניתי input או סגרתי את הפווארר פרה זה הסתדר יכול להיות שהבלוריי והטלויזיה משהו מתנגש ביניהם? אין סינכרון או משהו כזה רוב הסרטים שאני רואה זה בסדר גמור רק מידי פעם זה קורה

נערך לאחרונה ב:

peppa

אוהב את התחום
מעורבות
23
נקודות
8
aשאני מעביר בטלויזיה בחזרה בהגדרות של הרמקולים לרמקולים של הטלויזה ישר הרעש חוזר

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
נראה לי בטלוויזיה,

CEC אפשר להשאיר .. הוא מאמת את התוכן
משהו כזה

Audio Return Channel
יותר אחראי לבעיות שאתה חווה

ה troubleshoot הוא ניסוי וטעיה,
תשחק עם זה

peppa

אוהב את התחום
מעורבות
23
נקודות
8
תודה רבה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור