עזרה בבקשה

galiz

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
קנינו בשעה טובה מחשב HTPC לסלון, המפרט:
כרטיס טלויזיה HUAPPAGE, כרטיס מסך GF8400GS ותכנת ויסטה מחוברים לפלזמה של היטאצ'י וממיר של הוט. ( המחשב מחובר לטלויזיה בכבל מסך ולכבלים בS-Video)
שלב החיבור לכבלים ולטלויזיה עבר יחסית בהצלחה אבל איכות התמונה ממש אבל ממש לא משהו.
מה שמעורר חשד הוא שגם שמנסים לראות DVD מהמחשב (כדי להוציא את כרטיס הטלויזיה מהמשוואה) עדיין רואים ממש לא משהו, התמונה נראת מגורענת,הצבעים לא משהו, הדמויות קצת מרוחות ובעיקר נראה כאילו התמונה לא חלקה...
יש לכם רעיונות ? איך ניתן לפתור ? האם יש המלצות לקונפיגורציה של הכרטיס?
תודה מראש
גלי

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
מה זה כבל מסך?

galiz

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
כבל כמו שמחברים מסך מחשב למחשב - נדמה לי שזה מה שנקרא VGA
וגם שכחתי לציין שבנתוני היצרן של הפלסמה כתוב שהרזולוציה היא 1024X1024 - אבל לא הצלחנו למצוא אופציה דומה באפשרויות של התוכנה ( לא דרך המדיה סנטר ולא דרך התוכנה של הכרטיס)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
תריצו 1024*768
הכבל שצריך להיות מחובר הוא SVIDEO מכרטיס המסך, ו/או אם יש לכם איתו מחבר RGB (ואני דיי בטוח שיש) זה כזה עם 3 פינים אחד כחול אחד אדום אחד ירוק, ולחבר למסך.
ככה תקבלו את התמונה הנכונה.
חיבור VGA פשוט לא יעשה את העבודה.

יש פה כתבה באתר (מומלץ לקרוא) "חיבור מחשב לטלויזיה"

galiz

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אוקיי, עכשיו יש בעיה חדשה -

אין תמונה בכלל דרך חיבור ה-svideo. דרך חיבור ה-vga יש אותה תמונה כמו מקודם.

ב-nvidia control panel אין זכר לחיבור הנוסף, ונסיון לגלות מסכים נוספים נכשל אף הוא. גם אם אני מקבע ידנית עוד מסך TV אני עדיין לא מקבל כלום, ואין לי אפילו אופציה ל-2 מסכים. ממש ממש מתסכל!

אם אני מנתק לגמרי את חיבור ה-vga ומתחיל (restart) רק מחיבור s-video אין לי תמונה בכלל!! למעשה נדמה שחיבור ה-s-video לא עובד.

משיטוט קצר ברשת ראיתי כל מיני זוועות על nvidia ועל vista ועל חוסר התאימות ביניהם, למרות שהכרטיס משווק כ- "ה-כרטיס ל-vista".

כולה רוצה לראות DVD באיכות של DVD (ולא של IPTV) דרך המחשב. זה אפשרי עם Vista - nvidia, או שנשדרג ל-xp הישן והטוב?

רעיונות?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור