עזרה בבקשה: טלוויזיה חדשה - תוכן בעיקר SD

נורית

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
מחפשת טלוויזיה לאישה מבוגרת.
שימוש - עידן פלוס, סרטי DVD רגילים, צלחת לווין hotbird. לא תהיה צפייה בחדר לגמרי חשוך, זווית הצפייה יותר חשובה (לצפייה גם מהכורסה וגם מהספה).
מרחק צפיה - 3.7 מ', גודל מקסימלי - 55 אינץ' (מגבלות מקום ותקציב)
תקציב - במקור היה 4000, אחרי כמה ימים של תחקירים מאומצים הוא נמתח קצת...

המודלים שכרגע על הפרק:

1. UJ670 של LG
2. DX700 של פנסוניק (58 אינץ')
3. LJ550 של LG

את סמסונג הורדתי אחרי כל מה שקראתי על המעבדה החיצונית שנותנת להם שירות. מאותה סיבה (איכות השירות) נתתי עדיפות ל- LG.
הפנסוניק נכנסה, למרות שהשירות הוא כמו של סמסונג (והיא גם יותר יקרה, וזווית הצפייה שלה לא טובה), כי קראתי ביקורות ספציפיות שהיא עושה scaling טוב לתוכן SD, וזו הנקודה העיקרית שמטרידה אותי כרגע. לא מחפשת ניסים ונפלאות, אבל איכות טובה ככל האפשר.
שני הדגמים של LG הם אחד HD ואחד 4K - קראתי דעות שונות ומנוגדות מה עדיף באופן עקרוני להצגת תוכן SD. גם התפתיתי לרגע למבצע על B7 ושקלתי, אבל זה כנראה מוגזם לצרכים.
סוני לא הצלחתי למצוא משהו מתאים, למרות שגם על עיבוד ה SD שם, באופן כללי, קראתי טובות.
איכות סאונד היא גם שיקול (דיבור ברור), אם כי בלית ברירה נוכל להוסיף סאונד בר.

אשמח לחוות דעת, בדגש על איכות ה- SD.

שאלה נוספת: בהינתן שצופים בעיקר ב- SD, גודל 55 אינץ' עדיין טוב או שעדיף לרדת קצת?

תודה

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בד"כ, עיבוד הווידאו של פנסוניק הוא מהיותר טובים, אם כי לא יצא לי להשוות אותו מול שני הדגמים האחרים.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
עבור 3.7 מטרים זה לא נראה לי בעייתי.

mulderfox

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
בדקתי עכשיו SD על טלוויזיות 4K של סוני, פנסוניק, פיליפס בגדלים 49" - כולן לא עושות עבודה נהדרת ויש "קריעת פריימים" בתוכן ברזולוציה נמוכה. הטובות הן דווקא סוני ופיליפס. אבל זו החוויה שלי.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור