עזרה בבחירת רסיבר לקולנוע ביתי

• פותח הנושא Alex
  • פורסם בתאריך

Alex

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אני רוצה לקנות מגבר לבית שישמש אותי למשחקי XBOX360 , סרטי BLURAY ואולי פה ושם קצת מוזיקת Lossless
אני צריך שהמבר הייה 5.1 מכייון שגדול הסלון שלי הוא לא כזה גדול ואין לי מקום למקם את כול 7 הרמקולים אז החלטתי שאני הולך על 5.1
דבר שני אני צריך אותו מן הסתם עם כניסה אופטית של קול וקואקסיאלי דיגטלי , דבר נוסף זה כמובן לפחות שתי כניסות HDMI ויצא אחת
לגבי הרמקולים כרגע יש לי רמקולים לווינים של LG שהנתונים שלהם זה 6 הום והספק אם אני לא טועה זה 25W הסאב בהספק של 120W אבל בעתיד כלומר עוד חצי שנה משהו כזה אני רוצה לקנות זוג רמקולים רצפתיים עדין לא החלטתי איזה אבל בתקציב של לא פחות מ-1500 שח אני לא מתכוון לפוצץ את הבית בפול ווליום .
לגבי מפענחים אני אל כול כך מבין אבל בסרטים שאני מסתכל אני שם לב יש כול מיני מפענחים שונים שאיתם הסרט עובד כמו DTS , PRO LOGIC שאין לי כול כך מושג מה זה אומר אז אם יש יותר מפענחים זה טוב יותר ? ולמה זה בדיוק תורם ( אני מסתכל סרטי BLURAY דרך מחשב נייד שמחובר עם HDMI ל LCD )

אממ זהו בנתיים זה כול מה שאני צריך שהייה לי במגבר בתקציב שכתבתי שמתי לב לכמה מגברים של ימאהה שנראה לי שהם טובים אבל החלטתי לבוא לכאן ולשאול יש פה חברה שמבינים הרבה יותר טוב ממני
הנה המגברים שפתחתי עליהם עיין איזה מבינהם הוא הכי כדאי ואולי אפשר בכלל למצוא משהו יותר טוב מבין אלו

AVR255 Harman Kardon
htr640 ONKYO
RXV463 Yamaha
STRDG510 Sony

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור