עזרה בבחירת מצלמה

דנדוש

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
שלום לכולם,
אני משתדרגת ומתלבטת בין D810 ל D750 של ניקון. מה שקורץ לי ב 750 זה המשקל שלה ושהיא קטנה יותר מה 810 וגם ה wi fi המובנה שלה(אני עובדת הרבה עם הרשתות החברתיות ) .
חבר, צלם מוערך, אמר לי שיש לו את שתיהן ושהצבעים ב 750 מאכזבים אותו בצילומי טבע ופורטרטים שזה עיקר הצילום שלי. הוא אמר שבצילומי חתונות ותאורת לילה הצבעים נראים טוב.
צבעים מבחינתי זה עניין קריטי להחלטה ולכן
אשמח לחוות דעת נוספות ממי מכם שהתנסה במצלמות הנ"ל.
תודה מראש
דנה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
משתדרגת מאיזו מצלמה? איזו עדשות יש לך כבר? אם בכלל או ציוד נוסף ?

בזמנו חשבתי לרכוש את ה D750 מאותן סיבות בדיוק (משקל/גודל, איכות תמונה טובה מערכת פוקוס טובה), אבל אז יצא לי לשחק עם ה D810 והיא פשוט הרגישה לי הרבה יותר נוח ביד והיה הרבה יותר כיף לצלם איתה שלא לדבר עם כך של 36MP יש יתרונות (כמובן שגם חסרונות כמו קבצים גדולים מאוד).

היות ואני מצלם תמיד ב RAW, אני לא משתמש ב WIFI וגם גווני המצלמה פחות חשובים לי (למרות שניתן לשנות את הגוונים בהגדרות של המצלמה). אני מבין שאת הולכת לצלם ב JPEG והיות שאת עובדת עם הרשת החברתית, נראה לי שהיתרונות של ה 36MP יהיו פחות חשובים עבורך. מצד שני אני בחרתי ב D810.

מצד שני אם אין לך הרבה ציוד קודם של ניקון, הייתי חושב על מצלמות ללא מראה כמו סוני A7 RII או A7 II

ליאור בכר

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
עם כבר בנושא, אז אשמח לעזרה בבחירת מצלמה, יש בעיתון כתבה על מצלמה ב- 200 שקל, האם היא איכותית ובאיכות HD?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
איך מצלמה של 200 שח קשורה לנושא של מצלמות dslr בסביבות 10000 שח?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור