עזרה בבחירת מסך

ualtman

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכם

אני אכותב את השאלה לאחר שיטוט נרחב באתרים ופורומים שמנסים להסביר את היתרונות והחסרונות בכל סוג מסך עד שאתה כבר לא זוכר מה אתה מחפש.

יש לי צורך במסך בו הצפייה תהיה בסדר גודל של 3.5 מטר. אז המסקנה הראשונה היא גודל 42. מעבר לכך אין לי מושג איך להמשיך. המסך נמצא בסלון ומואר באור סביבתי לא חזק מדי אך עדיין אור חיצוני. אין מקור אור חיצוני בכיוון המסך אלא רק תאורה פנימית של הבית. עיקר הצפייה הוא yes ומעט DVD. יתכן שהיום כבר ניתן להוסיף את HD אך זה איננו השיקול העיקרי, מכיוון שהתקציב מוגבל לעד 8K. כמו כן הציאו לי את הטושיבה 42wp66 ולעומתה ראיתי את הסמסונג מהסדרות החדשות 1:15000 וזה נראה יותר טוב.

האם מישהו יכול להמליץ לי מה לעשות (חוץ מלהישאר עם crt שיש לי היום)
אודי

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אם רוב השימוש שלך הולך להיות צפייה בשידורי טלוויזיה, אז מסך פלזמה יכול להתאים. מאידך, מחיריהם של דגמי פלזמה 42 שהינם גם HD READY מתחילים סביב 10-12K
אבל, אם צפית בחנות במסך LCD והאיכות בשידורי טלוויזיה סיפקה אותך, אז הוא בהחלט יענה על הצרכים שלך.
לגבי השתקפויות מהמסך: אם אין חלון או מקור אור חזק אחר שנמצא ממש מול המסך אז זה הנושא לא אמור להטריד אותך.

ualtman

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תודה, אבל...

תודה רבה על התגובה המהירה.

אבל הוספת עוד פונקציה, "אפשרי גם LCD".

אני כנראה ישאר עם הטושיבה.

תודה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אם ראית במו עינך את איכות השידורים על המסך ואתה מרוצה, אז לך על זה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור