LCD או פלזמה עזרה בבחירת מסך לHTPC

nirnir

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לחברים,

אני נהנה לקרוא בפורום מדי פעם. התרשמתי כהוגן מהמקצועיות בסקירות ובתגובות ורציתי להתייעץ:

אני מחפש מסך (LCD או PLASMA) לצפייה דרך HTPC בתכני HD וDIVX ׁ(גם streaming באיכות בינונית) וכן בDTT (חשוב שהמסך יכלול ממיר). מרחק הצפייה הוא 3.5 מטר (חשוב לציין שאני מאוד רגיש לפרטים - כלומר נהנה מפרטים כאשר הם באיכות טובה ומפריעה לי תמונה עם מריחות, נמלים או דפקטים אחרים).
אממה - הבעייה היא התקציב: 4500-6500 בלבד...
בזכות הHTPC אני לא זקוק לתוספות כמו bluethooth, הקלטה ושאר ירקות.
ראיתי שפלזמה FHD כבר חורגת מהתקציב ב''50.
בLCD יש אופציות כמו philips 42PFL5604H ב4500 או toshiba 42 RV635 ב5300 או שדרוג לXV635 (בשביל ה100HZ) ב6000.
בפלסמה אני קלולס...

יש רעיונות או המלצות?
תבורכו!(great)

yosiicy

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני הייתי מציע לך לקנות 37 אינץ זה מספיק ל3.5 מטר מרחק

yosiicy

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לך על זה

וגם זה יתאים לך בדיוק לתקציב של 4000 שקל

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לדעתי למרחק צפיה של 3.5 מטר זה בפרוש ל 42'' ואפילו יותר כאשר התקציב מאפשר - אני לא מבין את כל מי שממליץ ללכת על הקטן ביותר שאפשר זה לא ממש חוסך כסף ונותן תמונה קטנה יותר ופחות מרשימה.

צריך לקחת בחשבון ש 40'' ו 42'' אלו הגדלים שבהם יש את המבחר הגדול ביותר של מסכים הן פלזמה והן LCD ירידה ל 37'' זה לא חיסכון גדול בכסף והקטנה של המבחר.

בנושא פלזמה או LCD זה מאוד עניין של טעם אישי בתצוגת התמונה, בחדר שיש בו השתקפויות עדייף לקחת LCD שסובל פחות מהבעיה הזו - לא מזמן היו כאן סיקורים של מסכי הפלזמה החדשים של פנסוניק, ממולץ לבדוק אופציות נוספות של פלזמות הן LG וסמסונג.

ניתן למצוא מסך 40-42'' LCD או פלזמה בפחות מ 5000 ש"ח (ש HD READY מספיק) שיענה על הדרישות של העיניים שלך וכאמור זה עניין שצריך לראות מה אתה מעדיף

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור