מגבר עזרה בבחירת מגבר. כותב ההודעה הוא חסר ידע לחלוטין אז........

GTX980

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום.
יש לי 6 רמקולים של טושיבה, 4 קטנים שכתוב עליהם מאחורה: REAR/FRONT SPEAKER. על שתיים REAR, ועוד שניים FRONT. יש עוד רמקול מוארך שכתוב על CENTER SPEAKER ועד אחד הרבה יותר גדול שכתוב עליו SUBWFER.
על כולם כתוב מאחורה 80W . אום 6.
לכול הרמקולים יש שני חיבורי קליפסייים של פלוס ומינוס.
על הרמקולים אין שום סימן מזהה לכן אין לי מושג איזה סדרה הם.
אז איזה מגבר\רסיבר אני צריך לקנות כדי להניע אותם (מה הנתונים שהוא צריך להיות ).
אני מעוניים לשמוע בהם רק מוזיקה.
אני מעוניין בהשקעה מינימלית וראיתי את הסרטון הבא
וגם אותו
וזה גורם לי לתהות אם אני יכול לבנות מגבר במאה שקל.
אין לי שום שמיעה מוזקלית ואני לא נחרד שאני שומע שירים ברמקול של הגלקסי 3 שלי. אז אתם חושבים שאני יוכל לבנות מגבר ל6 רמקולים? ואם כן מה אני צריך לקנות?
תודה מראש
ואם זה לא המקום אז תעבירו לי את ההודעה כי אין לי מושג אם מה שאני מחפש זה דו ערוצי או רב ערוצי, מה זה בכלל ערוץ?

GTX980

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלא יהיו אי הבנות. יש 4 קטנים - שתיים מתוכם אחוריים ושתיים קדמיים.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אלו רמקולים אשר מיועדים לקולנוע ביתי. אתה צריך רסיבר 5 ערוצים בשביל להניע אותם. או מגבר סטריאו עבור שניים מהם. הנתונים שכתבת לא אומרים כלום, רק לגבי הספק מקסימלי עבורם ועכבה, אני מאמין שכל מגבר רגיל יצליח להניע אותם ברמה סבירה.

GTX980

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אוקי.
מה לגבי החלק השני של השאלה? יצירת מגבר בעצמי?
כאשר משהו מצוות האתר כותב תגובה אני מצפה שהוא התייחס לכול חלקי השאלה, לפחות ככה נהוג, או שחבר אחר בפורום יוכל להשלים אותו, לא דברתי על משהו תאורטי תלוש מהמציאות אז למה אתם מיבשים אותי?
זה מינימלי לענות על שאלה, לא?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מה זאת אומרת ״יצירת מגבר בעצמך״?
אתה יודע לבנות רסיבר קולנוע ביתי?

מודיע לך מראש שהוא ישמע פחות טוב מכל רסיבר קולנוע קיים.

קנה רסיבר קולנוע, הכי זול שתמצא ותהנה מהמערכת.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
בתור אחד שמעיד על עצמו כחסר ידע לחלוטין בתחום אתה רוצה לבנות מגבר ? לא נשמע הגיוני...
אם אתה מתעקש על מגבר חדש, קנה את הזול ביותר מהדיוטי פרי.
אם מגבר יד 2 לא פסול בעיניך אז תוכל למצוא גם זולים יותר וגם טובים יותר...
בשביל מוזיקה בלבד אתה צריך מגבר דו ערוצי.
בגלל שיש לך רמקולים קדמיים קטנים שאינם מסוגלים להשמיע סאונד בתחום המיד באס, תצטרך לחבר גם את הרמקול סאב. חיבור סאב למגבר דו ערוצי פשוט בדרך כלל לא קיים אבל יש לא מעט רמקולי סאב עם חיבורים שמאפשרים חיבור כזה.
צלם את החלק האחורי של הסאב, החלק עם החיבורים ונראה אם זה מתאים.
אם לא יתאים, אז תצטרך לקנות רסיבר רב ערוצי.
אם תרצה להשתמש בכל הרמקולים שיש לך ( זה עבור קולנוע ביתי או האזנה למוזיקה רב ערוצית ) אז תצטרך לקנות רסיבר רב ערוצי. (מגברים רב ערוצים פחות נפוצים מהתצורה של רסיבר שזה בסהכ מגבר+ רדיו ).
ארז

GTX980

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
יש לכם המלצה מסוימת?
וכול הרמקולים כולל הסאב - יש להם חיבור של שני חוטים חוט פלוס וחוט מינוס.
ומה שאמרתי לגבי לבנות רסיבר, כנראה לא ראיתם את הסרטונים שהראתי, הברנש בנה מגבר תוך חצי שעה בערך.
מה המחיר של רסיבר שיתאים לצרכים שלי (יד שניה)?, אולי לבנות אחד כמו בסרטון זה לא רעיון רע כול כך. (
)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור