LCD או פלזמה עזרה בבחירת טלויזיה

deadlystrk

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
טוב אז ככה קודם כל אני חדש פה, והגעתי לפה כי הפורם הזה ניראה לי הכי מקצועי.
עכשיו אנחנו מתתכננים שיפוץ ובין היתר אנחנו רוצים לקנות טלוזיה חדשה.
הבעיה האמיתית זה מיקום הטלויזיה (מצורפות שני תמונות של מצב האור בבית)
מצורופות שני תמונות:

עזבו את כל הרהיטים, הכל הולך לפח ואנחנו לא יודעם עדיין איך הבית יעוצב, ואנחנו רוצים להחליט קודם איפה הטלויה תיהיה.

במסגרת באדום זה המיקום שאנחנו רוצים שהטלויזיה תיהיה, עכשיו התמונה השנייה זה ככל הניראה המיקום הכי מתאים אבל הטלויזיה תיהיה מול לחלון יציאה למרפסת (ניתן לראות את החלון בתמונה הראשונה).
עכשיו במקרה ואנחנו מחליטים על המיקום כפי שהוא בתמונה השנייה איזה טלויזיה כדי לבחור.. LCD PLASMA? אני קורא כבר די הרבה זמו והבנתי פלזמה לא הולכת טוב עם אור.
אני מסתובב הרבה בחנויות כבר ויש כמה דגמים שמוצאים חן בעיני LCD ופלזמה אבל אין לי מושג איך הם יעבדו מול האור.
אני מעוניין ב37 או 40 (42 זה גדול מדי לתאמי) אינץ המרחק צפייה יהיה 2.7-3 מטר והתוכן הוא כ80% תכני ייס ו20% חיבור המחשב לטלוזיה בכדי לראות סרטים FHD. כרגע יש לנו ייס רגיל אבל אפשרי שנחליף לייס HD בעתיד.
איזה טלויזיה אתם ממליצים? HDR? FHD? ואילו דגמים כדי לשים לב אליהם.. אני די אהבתי את דגמי A450 ו A550. התקציב עומד על 5-5.5K.

עכשיו במידה ואנחנו נחילט על מיקום שונה לטלויזיה כפי שבתמונה הראשונה (שם אין השתקפויות של אור) איזה טלויזיה מומלץ?

בתודה לכל העוזרים.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לדעתי, אם ראית ואהבת את דגמי A450 / A550 אז זו יכולה להיות קניה טובה עבורך, היות והם בהחלט עונים על הצרכים שציינת.

deadlystrk

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
לא תיהיה השתקפות של השמש בטלויזיה?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בסלון שלך, עם כמות האור החזקה, השמש תפריע לכל טלויזיה ולכן תצטרך לעמעם את האור בחדר בכל מקרה.
אם אני זוכר נכון, ל- A450 יש ציפוי מט, לא זוכר לגבי ה- A550, כמובן שצריך לבדוק את הנושא בחנות.

Roi232

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
לשתיהן יש ציפוי שחור מבריק כמו ל95% מהטלויזיות. הטלויזיה היחידה שלא הייתה מבריקה שאני ראיתי בחנות הייתה של טושיבה. לא זוכר את הדגם.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לרוב הגדול של טלויזיות LCD יש ציפוי מט ולא מבריק... לאיזה 95% אתה מתייחס? פלזמות ?

Roi232

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
התכוונתי למסגרת, לא למסך עצמו. זה גם גורם לדעתי.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אוקי.... ואני התייחסתי לפאנל המסך עצמו.
גם המסגרת תשקף בגימור מבריק, אין כל כך מה לעשות.

Roi232

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
אגב, גם תחת משפחת מסכי המט יש רמות. המסך של ה A450/550 מעט יותר מבריק מבטלויזיות LCD אחרות שראיתי.

deadlystrk

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
מה לגבי פלזמה? העם כדי? או עדיף LCD במקרה שלי?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ל- PV8 של פנסוניק יש מסגרת מט, אבל הפאנל מבריק...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור