LCD או פלזמה עזרה בבחירת טלויזיה

elevi

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום,

אני מחליף את טלויזית CRT טושיבה ומבקש את עזרתכם בבחירת מסך טלויזיה, הגודל המבוקש הוא 37' עד 42' אינטש. מרחק צפייה כ- 3.5 מטר.
השימוש העיקרי/הבלעדי יהיה צפייה בשידורי עידן+ (לא ידוע האם יש יתרון בממיר מובנה או שלא, מבחינת איכות ועוצמת הקליטה), לפעמים גם צפייה בסרטים ב- DVD. אני לא מחובר להוט או Yes.
מסקירה שביצעתי הבנתי שמסכי פלזמה מתאימים יותר לשידורי עידן+, האם יש יתרון לפלזמה באיכות השידורים (SD) של עידן+ על פני LCD/LED?
האם עליי לבחור בפלזמה (ידוע לי על השתקפויות) או ב- LCD/LED?
האם תופעת הצריבה עדיין מהווה בעיה או שהיא כבר לא קיימת בפלזמות?
האם יש לבצע הרצה וכיול למסכי פלזמה? למשך כמהזמן?

אשמח לקבל המלצה על טלויזיות נבחרות ומומלצות בטווח מחיר של עד כ- 4,200 ש"ח גם כאלו שלא מתוך הרשימה מטה.

הטלויזיות שאני מתלבט:
1. LG PW350 / LG PJ350
2. PANASONIC X30 / X20 / U30
3. SONY KDL40EX402
4. סמסונג D5000
5. LG 42 LE4500 / LE5300 / LG 42LD650
6. PHILIPS 5405

תודה,
אלי

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לשימושים שלך, פלזמה יכולה בהחלט להתאים. הייתי הולך על גודל 42" לפחות במרחק שציינת.
צריבה לא אמורה להדאיג אותך, אלא אם אתה הולך להשתמש בטלוויזיה כמסך מחשב.

האם ראית את בדגמים הללו בפעולה בחנות?

elevi

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
ליאור שלום,

ראיתי את מסכי הפלזמה LG בחנות, ה- PJ350 מראה תמונה בהחלט טובה, אם כי ישנו את הדגם החדש יותר PE350, האם ישנו שיפור באיכות תמונה, במעבד וכדומה בין 2 המכשירים? 2 ההבדלים הבולטים הם 3D וממיר דיגיטאלי מובנה ב- PW350?
מעבר לכך האם יש שוני יתרון בין ה- LG?
ראיתי את הפנאסוניק X20, היה נראה שהתמונה פחות טובה מב- LG, האם יש הבדל בין הטלויזיות או יתרון לאחת מהן?
מה בנוגע ל EX402 של סוני ראיתי ביקורות טובות כאן בפורום.
האם אני אשתמש שימוש קטן/מינורי כשימושי מחשב בטלויזיה זה יכול להשפיע על הצריבה.
לא ראיתי D5000 בחנות אלא רק באתר זאפ.

שוב תודה,
אלי

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור