LCD או פלזמה עזרה בבחירת טלוויזיה 32 אינץ'

yossi1324

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אז ככה החלטתי לחדש את הטלוויזית קופסא שלי אז אלו הדרישות:
מרחק צפייה :2.3 מטר
גודל באינצ'ים:32
טווח מחירים - תקציב של כ2000 שח חריגה עד 400 שח אם ממש חייבים
מה חשוב לי בטלוויזיה שלי ומה השימושים שלי:חיבור לממיר הוט או יס , שתיהיה FULL HD , כניסת דיסקאון קיי שקורא סרטים שאני שם שם כולל כתוביות בנפרד(כן זה חשוב) וכניסת HDMI לא ממש משנה לי כמה כניסות , שלא תיהיה קופסא ואני ממש סומך עליכם שתתאימו לי טלוויזיה מבחינת חדות וניגודיות כי אחרת לא הייתם סתם נכנסים לפה אני לא ממש מבין בזה. שיהיה אפשרות תלייה על הקיר לא עם זרוע אלא רק תליה כי המיטה ממש מול

תודה מראש !!!@!@! יעריך מאוד המלצות נכונות ולא סתם כי אם אין המלצות ממש חמות אני מעדיף שלא תגידו כלום
ולהציע רק טלוויזיות שעומדות בתנאים.

Amirz

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הערה קטנה,

בצפייה במסך "32 ממרחק של יותר מ 1.5 מטר כבר לא תראה FULL HD אלא תאבד פרטים (תראה ברזולוציה יותר נמוכה)
מגבלות העין האנושית....
אדם עם ראייה נורמאלית רואה בהפרדה של 1/60 מעלות, וככל שפיקסל בודד קטן יותר, יש להתקרב אליו על מנת לראותו.
ממרחק 2.3 מטר תראה את התוכן ב FULL HD כאילו הוא HALF HD

yossi1324

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אתה יכול להציע לי טלוויזיה בגודל 37 אינץ' ? שמתי עין על LA37C550
אם יש משו יותר טוב תציע אבל שיעמוד בתנאים .
תודה מראש !!

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
הוא צודק באמת אי אפשר להבדיל בין HDR לFULL HD במרחק כזה..
לכן תצתרך להגדיל את הגודל לפחות ל40 אנטיש וC550 מסך ישן לא בטוח שתמצה אותו והחליף רותו מסך יותר טוב לדעתי בהרבה D550 והוא עולה 2800 בגודל 40 תחושב על זה עוד 400 שקל ויש לך מסך שתוכל להנות ממנו בהצלחה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור