עובר דירה (שוב) ונמאס לי למתוח כבלים בכל הבית, מה הפתרונות למערכת קולנוע קיימת

morded

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום לכולם, ומתנצל אם הודעה בנוסח הזו עלתה כבר, פשוט לא מצאתי בפורומים או במדריכים. אם ישנם אשמח ללינקים.
אז יש לי מערכת קולנוע ביתית ממוצעת טובה שעובדת: רסיבר של ימהה, טוב אבל לא חדש, יש לו את ה-5 שנים. ועוד חמישה רמקולים מתאימים.
אהמהמה, אני עובר דירה בקרוב, ושוב פעם נכנס לפרוייקט של העברת חוטים מהרסיבר לרמקולים האחוריים, שזה לא נוח ודי מכוער. ואני תוהה האם לא התקדמנו מספיק כדי לפתור בעיה כל כך מעצבנת?
אז נכנסתי וקראתי קצת, וזה מה שמצאתי:
- להשקיע כמה אלפיים על מקרן קול איכותי שאולי יעבוד כמו המערכת שלי בתלות בתהודה של הסלון החדש ואם התריסים פתוחים, (סירסלי?!?) ולהעיף את הרסיבר והרמקולים שלי על הדרך.
- לקנות משדר ומקלט בלוטופ שמתחבר הן לרסיבר והן לרמקולים האחוריים ( מה שרק פותר חלקית את בעיית החוטים כי עדיין מהמקלט צריך לפצל כבל פר רמקול). ולא ממש הצלחתי להבין האם קיימת פגיעה באיכות הסאונד ובכמה? וכמובן שלא מצאתי מי מוכר את זה בארץ, אלא רק להזמין מחו"ל במחיר מופקע פלוס משלוח, מכס, ומיסי שחרור כאלה ואחרים.
- להתאהב מחדש בסטריאו
זה באמת המצב? או שאני מפספס משהו?
תודה רבה, מוטי

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
להבנתי במידה ואתה מעוניין במערכת קו"ב "למהדרין", אין אלטרנטיבה אמיתית למתיחת כבלים.
ככל הידוע לי, פיתרונות הבלוטוט מוגבלים לרמקולים מדגמים מסויימים, שאינם בהכרח סראונד אחוריים.
באם אתה עובר לדירה חדשה, הקבלנים מכינים צנרת מתאימה בתשלום.
במידה והדירה ללא תשתית, ניתן להתיעץ עם בעלי מקצוע לצורך הקטנת החציבות למינימום ההכרחי, תוך שימוש בתשתית קיימת

בהצלחה!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור