עדשות קנון למצלמת sony 7aiii

אלון בראונשטיין

חבר מתחיל
מעורבות
1
נקודות
3
שלום, מבקש את המלצתכם. יש ברשותי עדשות של קנון: 70-200 2.8 סדרה 2+ 85.1.2+ 16-35 2.8+ סיגמה ארט 35 1.4. אני מתכוון לרכוש מצלמת סוני 7AIII. העדשות לעיל במצב מצוין. האם תמליצו לי להישאר עם העדשות של קנון ומה לגבי האיכות?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
יש לך עדשות מוצלחות ועם מתאם טוב יש סיכוי טוב מאוד שרובן יעבדו על מצלמת סוני A7iii.

מה זה אומר יעבדו, זה אומר שתוכל לקבל תמונות מעולות איתן, תוכל לשנות ערכי צמצם דרך המצלמה ומערכת הפוקוס בדרך כלל תעבוד טוב.
למה אני מסייג את נושא הפוקוס, היות ועדשות אלו מותאמות לעבודה בצורה אופטימלית עם מערכת הפוקוס של מצלמת DSLR, שעובדת שונה ממערכת הפוקוס של מצלמה ללא מראה כמו הסוני. כך שעדשות שיעודיות למצלמה יכלו לספק לך חווית פוקוס מוצלחת יותר עם זיהוי פנים ומעקב פוקוס ברמה גבוהה יותר.
זה לא אומר שהן לא יעבדו ולא יעשו פוקוס זה אומר שהן כן יעשו זאת רק פחות טוב.

נקודה נוספת למחשבה, קנון צפויה להכריז על זוג מצלמות חדשות ללא מראה eos r שלפי השמועות אמורות להיות שיפור מאוד משמעותי ומהצלמות הקיימות שלהן. אבל הן צפויות להיות זמניות רק לאחר האולימפיאדה בטוקיו, כלומר אחרי אוגוסט.
לדעתי, אם אתה יכול להמתין את תקופת הזמן הזו כדי לראות מה יקרה ולא למהר לעבור חברה כעת.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור