עדשה למצלמת D3100

דניאל1234

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היי,
זאת אני מהשרשור הקודם
עוד כמה שעות אני הולכת לרכוש את המצלמה הנ"ל, עוד לא החלטתי אם לקנות אותה עם עדשת הקיט ולהחליף בהמשך בעוד כמה חודשים (כלומר להסתובב איתה בטיול) או לקנות מראש עדשה יותר טובה. אני מודעת להמלצתכם על העדשה שעולה בערך 1600 ש"ח, אני מחפשת משהו טוב בסביבות ה-1000, האם קיים משהו שיכול לענות על צרכיי (אוהבת לצלם בעיקר נופים ואנשים, פחות מיקרו ובע"ח מרחוק).
אשמח מאוד לעזרתכם המהירה, עוד כמה שעות כבר בדרך לחנות :)
ושאלה נוספת אם אני כבר קונה עדשת קיט ולא משקיעה בעדשה נוספת- האם כדאי לי להשקיע ב-D3200 או שלא אראה הבדל עם עדשת הקיט?
מזכירה שוב שאין לי מושג בצילום אבל אולי אלמד...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אם את כבר חושבת על D3200 הייתי בודק את ה D5100 שהיא דגם בכיר יותר עם מסך מפרקי, אומנם קצת יותר גדולה מהסדרת ב D3XXX, אבל תמונה מעולה לכסף כעת היות וה D5200 שמחליפה אותה כבר כאן.

בשלב זה עבור טיול אני היית מסתפק בעדשת קיט

דניאל1234

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה רבה.
האם עדשת הקיט 18-105 מומלצת יותר מאשר העדשה 18-55? מה היתרון של הראשונה?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
הטווח הגדול יותר

sun light

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
אני קניתי את ה18-105 אותי היא מספקת לצילומים ביום. אבל המסקנה שאליה הגעתי היתה שבעדשות קיט עדיף לקנות יד שניה.
אפשר למצוא הרבה מוכרים שהשתמשו בה חודשיים כמעט ללא שימוש והיא עדיין באחריות ומוכרים ב1000 שקל.
ובהפרש אפשר לקנות תיק טוב או סתם ציוד משלים.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לקנות יד שנייה ב 1000 ש"ח שחדש עולה 1300 ש"ח ?

sun light

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
אמרתי יד שניה שבשימוש חודש חודשיים(לא כאלה שבשימוש של שנה פלוס) ש99 אחוז שהם במצב מצויין. ויש עדיין אחריות ל...שנה או אפילו יותר. חלק מהמודעות אפילו עם אחריות של היבואן
כמובן שאם זה בלי אחריות וכאלה עדיף באמת חדש.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור