"עברית" - קורא ספרים אלקטרוני, האם זה קורה? ביקורת

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

א

אבי99

אורח
בתכלס, זה נוח לקרוא ממנו?

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
גם יקר ( 1400 שח למסך 6 אינטש ?? ) , מענישים את מי שוקנה חוקי בכל מיני מערכות הצפנה למיניהן וכובלים אותו לחברה , בקיצור חרטא . בכלל אני מהחובבים של הנייר ואין כמו ספר טוב ביד .

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
אבל אם הוא מצליח לתת תחושה קרובה לספר, אז מה רע?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אם היה לי את המכשיר הזה לפי שהתחלתי להיות סטודנט..היה חוסך לי הרבה.
עכשיו השאלה זה מתי יהיה אפשר להכניס כזה לבחינה עם חומר פתוח.

א

איתמיר

אורח
תחשבו כמה ספרים אפילו תרמילאי יוכל לסחוב איתו לדרום אמריקה למשל..

ב

ברוכי

אורח
עוד ספרים בעברית

לפי מה שמנדלי ברשת כתבו בבלוג שלהם אז גם הספרים שלהם נקראים היטב על ה"עברית". במידה וזה נכון זוהי בשורה מצוינת. גם כיוון שזה מוכיח שהמכשיר הזה באמת תומך ב EPUB וגם בגלל שיהיה עוד מגוון של ספרים, ואם אינני טועה, גם יותר בזול.

TamarZek

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
האם ניתן להוריד ולקרוא גם קבצים

שמיועדים לקינדל או לקוראים אחרים?

א

אורח רונית

אורח
יופי של מכשיר ....

רכשתי את המכשיר עברית לקראת נסיעה לחו"ל, בדרך כלל אני נסחבת עם 3/4 ספרים. אני קוראת כפייתית, כבר בטיסה מסיימת אחד. נהניתי מאוד מכישוריו, הוא נח וקל לשימוש. רק מה, בנסיעה חזרה הוא נמעך בתיק האישי שלי והמסך נשבר וכאן אנשים התגלה הפן הלא נח וקל לעיקול. חברת ניו פאן שהיא האחראית בלבדית לתיקונים - גובה על החלפת מסך תשבו...
400 ש"ח וזה אחרי שימוש של כ-4 ימים במכשיר כלומר האחריות לא מכסה שיט תקחו את זה בחשבון ברכישה

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
אחריות אף פעם לא מכסה מסך שבור.
לי נשבר פעם בטלפון והמחיר היה הרבה יותר יקר ממה שרצו ממך!

א

אורח

אורח
אמזון מחליפה את המסך
אם קונים את kindle של אמזון הם מחליפים את המסך השבור חינם. אתה רק משלם את המשלוח
אבל כדי להכניס בו את הספרים שלך מהמחשם צריך לעביר אותם דרך קונברטר.שזה די פשוט אבל עדיין.. ובקינדל יש גלישה חופשית באינטרנט במחיר של רק 189$.קיצר העברית הזה לא ממש שווה,וגם אין בו קריא של txt

פ

פרץ

אורח
עברית

מכשיר נחמד מאד, עושה חושק לקרוא
מתי נוכל להוריד עיתון כשאנו בחו"ל ורוצים להתעדכן

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור