סתם תמונות לקראת שבת [בהנחה שעוד לא נמאס]. שבת שלום.

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
כתשובה להודעתו האחרונה של אדון פרלמן.
אני יכול להמשיך ולכתוב ולהראות כמה דברי הבל יש בתגובותיך החל משבוע שעבר, הבעיה שאין בכך תועלת ואתה מבזבז זמן שיכול להיות מוקדש לדברים חיוביים.

אתה לא יכול להראות דבר כי אין לך יכולת ואין לך כלים, אתה לא מבין את החומר, ולפי התגובות שלך אין לך מושג במה מדובר. לטענות עצמן: בהחלט יכולה להיות תועלת בדיון על צילומים, לא ברור זמן של מי מבוזבז, אתה לא חייב להגיב, דיון יכול להיות חיובי.

אז נעשה את התגובה פשוטה והיא שוב תציג את העובדות המעשיות הקשורות לתחום:
אם מה שכתוב בהמשך הן "העובדות המעשיות הקשורות לתחום" – יש לך בעיית הבנה בקנה מידה עצום. ראשית, השילוב "עובדות מעשיות" הוא קשקוש; העובדה שכתבת "קשורות" אינה יוצרת כל קשר; ובעיקר, התחום שאתה מדבר עליו בהמשך הוא לא התחום המדובר: אני מגיב על צילומים מסוימים, אתה מנסה ליצור מדד פופולריות מופרך המתייחס לשני אנשים שנפגשו בפוסט מסוים (אתה ואני).
נראה כמו בעיה ענקית בחשיבה מסודרת וביכולות בסיסיות של תגובה וביטוי.

אתה באתר כ-10 שנים, אני פחות משנה. [8 חודשים]
בזמן שאתה באתר רשמת 2389 הודעות וקיבלת 85 לייקים.
אני רשמתי 356 הודעות וקיבלתי 252 לייקים. ולמען הסר ספק איני מכיר אף אחד מהחברים באופן אישי.
כלומר בפחות מעשירית הזמן ממך קיבלתי פי 3 לייקים ממך, הפנמת מר פרלמן , בפחות מעשירית הזמן פי 3 לייקים ממך [שמשמעותם הבאת תועלת לחברים וחוות דעת חיובית על התמונות] ,
כל זאת מעבר לתגובות הרבות החיוביות [וההפוכות לשלך] שאתה כנראה מסרב לקרוא.

שוב ועוד פעם: לנתונים שהבאת אין כל משמעות ביחס לעניין עצמו - צילום בכלל, הצילומים שלך בפרט. מכיוון שהשיפוט(?) שלך מבוסס על דברים הקשורים בדעת קהל ולא בדבר עצמו, עולה, כפי שעלה יותר מפעם אחת, שאתה א. עסוק רק בטיפוח ההרגשה הטובה שלך; ב. לא מסוגל לעמוד בפני ביקורת, גם בגלל שקשה לך אישית, וגם בגלל שבמקרה הזה, מסתבר, אתה לא מבין במה מדובר. מה הקשר לקריאת תגובות? אם יש "רוב", אז דעה אמורה להשתנות? מה זה החרטא הזה? אתה בכלל קולט מה שאתה כותב?

אלה שוב העובדות. נקודה

על "העובדות" ראה לעיל. העובדה שבדקת והשווית שנים/הודעות/לייקים (ואפילו נתונים יחסיים!!!) מעוררת רחמים.

אני במקומך בנתונים האלה, הייתי מקפל את הזנב ופשוט מחפש עץ אחר לעלות עליו.

"הנתונים האלה", מר חסון, ואומר שוב ושוב – אולי מתישהו תקלוט – אינם קשורים אפילו קצת לדבר היחיד אליו התייחסתי: הצילומים שלך. אם אתה סבור שמישהו אמור לקפל זנב(?) בגלל "הנתונים האלה" (יענו תגובות, לייקים וכו'), אין לך מושג במה מדובר: צילומים, דיון, דעות, דעת קהל וכיו"ב.

חקסמח

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
תגובותיך משולות בעיניי לדליפה מעטה של חומר כימי, המסכנת מעיין של מים נובעים.
כל עוד זה הסגנון שלך וכל עוד לא תציג הישגים בתחום הצילום [הקרובים במשהו לשלי] דעתך עבורי משנה כקליפת השום.
אתה שייך לאנשים חלקלקים שרק מדברים [גבב של שטויות, אגב] ומטילים רפש, במקום לעשות ולעשות טוב.
מזל שמרביתו של הציבור הרלוונטי [וכידוע אי אפשר לרצות את כולם], חושב אחרת.
אני מציע לך שלא להמשיך ולהתנגח ולהתחיל להעלות הרבה מאוד צילומים.
מה שכן הצלחת זה להוציא לי את החשק לפעול במסגרת שאתה שוהה בה ואני יחשוב היטב אם להמשיך את פעילותי כאן, תוך שאני מגביר את פעילותי בצילום באפיקים אחרים.

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
אתה מפגין, שוב ושוב, שאין לך מושג בדיון, דעה, ביכולת לעסוק בנושא נתון ובכלל במשמעות של מילים. וזה עוד לפני שהגענו לצילום.

הדעה אינך רק עבורך, היא בהקשר של פורום; אם מישהו סבור שצילום מסוים הוא נפלא, ומישהו אחר סבור שהצילום בעייתי בגלל סיבה כזו או אחרת - אין לו זכות תגובה? איש לא חייב להציג "הישגים" כדי להביע דעה. האם הכלל הזה תקף רק לגבי תגובה ביקורתית, או גם לגבי תגובה חיובית? האם הציבור "הרלוונטי" שחושב טובות על צילומיך הציג "הישגים"? ושוב: מה זה החרטא הזה?

איש לא הטיל רפש, ביקורת אינה רפש, היה ניסיון להתייחס לצילומים עצמם. מסתבר שיש בעיה לנהל איתך דיון, גם בגלל ההתייחסות האישית הנעלבת והתוקפנית בתגובה, שמבטלת כל יכולת לדיון ענייני, גם בגלל שאתה לא מכיר מושגי יסוד בתחום, וגם בגלל שהדבר היחיד שבא בחשבון עבורך הן קריאות התפעלות, וחבל.

יש לך בעיה? בקש שלא תהיינה תגובות שליליות, ללא ספק כולם יכבדו את זה. לגבי הערך של זה, זה עניין אחר.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
לא יפה חבר'ה !?!?!

עניינית לעבודותיך עמי, יש לך מבט סובייקטיבי על הסביבה כפי שיש לכל אחד אחר, אפשר לאהוב ואפשר לא, מותר לבקר וצריך לדעת איך לעשות זאת נכון.
אני לא כל כך מתחבר לאיך שאתה מתעד את המציאות ממבטך ואולי לא הייתי קונה ספר צילומים שלך אך אני נהנה לצפות בהם.
צפיתי בעבודותיך ע"ג מסכים שונים ויש משהו בצבעים שאני לא כ"כ אוהב, למה אני מתכוון אתן אנלוגיה לטלוויזיות: הצבעים הם בכוון של Samsung או גרונדיג CRT של פעם ואני יותר באזור של Sony אם יש הגיון בדברי, זה כבר עניין של טעם.

עלה והצלח.

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
לתגובתו הבלתי נלאית של יואל פרלמן:
שוב שטויות ריקות מתוכן ואם הסגנון היה אחר הייתי מוכיח זאת.
אני פעלתי ופועל במקומות שיש בהם חופש דיון וביקורת תוך העלאת צילומים, אבל בתופעה כמו התגובות שלך שעוברות לניתוח אישיותי בשקל, עוד לא נתקלתי . זה פשוט מוגזם ומגוחך [מה שנציג קבלות גם בזה, כמה רפש אישי אתה יכול להטיל ולסטות מהנושא.]
כל אחד יכול להעביר ביקורת מנומקת ומנומסת ולקבל גם עמדות שונות, אבל יש דרך ואתה מזמן חצית את כל הקווים האדומים
[במאמר מוסגר אומר שביקורת על מבצע צבאי לדוגמה, רצוי שלא תעשה על ידי שקמיסט בקריה].

מצטער צער רב שהתחלתי את הדיון אתך. צריך פשוט להניח לך ולא להתייחס, אתה לא ראוי לזה.
בקיצור, מה שאני כבר שכחתי אתה כנראה עוד לא למדת.
תעשה טובה [לא רק לי] אל תגיב מטוב ועד רע לדברים שלי [כנ"ל אני] ובוא נפסיק את תאטרון האבסורד הזה.

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
תודה רבה gds על מה שכתבת .
כמובן שגם צבעים זה עניין של טעם.
שמחתי שאתה נהנה לצפות בצילומים.

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
זה בסדר, אתה בלתי נלאה באותו אופן.

היכולת שלך לענות עניינית למה שכתבתי שווה לאפס. עובדה. אין קשר ל"סגנון אחר", ואתה לא יכול "להוכיח" דבר.

לסטות מהנושא? ניסיתי לדבר על צילומים ועל נושאים הקשורים בצילום - ואתה מתייחס רק לעניינים אישיים ( צילומים שלי, הישגים שלך, תגובות של אחרים), אז מה בדיוק הנושא?

אתה באמת לא מסתדר עם הקטע הזה של הבנת טקסט והתייחסות ענינית אליו. זה קורה לך שוב ושוב ואתה מתעקש להפגין את זה שוב ושוב.

לא התחלת דיון, ועדיין לא התקיים דיון. אתה פשוט לא יודע להתנהל בדיון ולא מכיר את החומר הרלוונטי אליו.

בקשר להמשך, תלוי בך.

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
יואל פרלמן,
אתה גאון הדור, אתה מאפיל על איינשטיין,
גדולי הצלמים בעולם יעמדו בתור כדי שתנתח להם צילומים,
הלובר יפתח אגף חדש לכבודך,
רק תעזוב אותי!
בחייאת, שחרר, לא רוצה דיון אתך ולא רוצה שום קשר אתך.
שיהיה לך כל טוב ובהצלחה.

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
התגובה שלך מפגינה כי לא הבנת אפילו דבר אחד ממה שכתבתי - וכתבתי דברים פשוטים, חזרתי עליהם המון פעמים, ועדיין לא התייחסתי לצילומים עצמם(!) - רמתה אינה בצד הגבוה של הסקלה, וגם הדימויים לא משהו: גאון, איינשטיין, גדולי הצלמים, תור, תנתח צילומים, הלובר. מה זה החרטא הזה?
שוחררת, זה לא היה דיון, וזה הדדי.
גם לך כל טוב, בהצלחה
וחקסמח

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
אתה פשוט יהלום אנושי,
הצילומים כולם זבל
רק שחרר
שלוםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
מי שמדבר על לשחרר, ומי שגם בתגובה כל כך קצרה מתעקש, אבל ממש מתעקש, להפגין שלא הבין דבר (דיברתי על כל הצילומים שלך? התייחסתי רק לאחד), והדרך היחידה להגיב היא אישית.
אגב, הצילום של החלל טוב מאוד, ואילו הצילום של הילד בים יוצא מהכלל, אפילו מושלם.
חקסמח

natig

אוהב את התחום
מעורבות
9
נקודות
18
כתשובה להודעתו האחרונה של אדון פרלמן.
אני יכול להמשיך ולכתוב ולהראות כמה דברי הבל יש בתגובותיך החל משבוע שעבר, הבעיה שאין בכך תועלת ואתה מבזבז זמן שיכול להיות מוקדש לדברים חיוביים.
אז נעשה את התגובה פשוטה והיא שוב תציג את העובדות המעשיות הקשורות לתחום:
אתה באתר כ-10 שנים, אני פחות משנה. [8 חודשים]
בזמן שאתה באתר רשמת 2389 הודעות וקיבלת 85 לייקים.
אני רשמתי 356 הודעות וקיבלתי 252 לייקים. ולמען הסר ספק איני מכיר אף אחד מהחברים באופן אישי.
כלומר בפחות מעשירית הזמן ממך קיבלתי פי 3 לייקים ממך, הפנמת מר פרלמן , בפחות מעשירית הזמן פי 3 לייקים ממך [שמשמעותם הבאת תועלת לחברים וחוות דעת חיובית על התמונות] ,
כל זאת מעבר לתגובות הרבות החיוביות [וההפוכות לשלך] שאתה כנראה מסרב לקרוא.
אלה שוב העובדות. נקודה
אני במקומך בנתונים האלה, הייתי מחפש עץ אחר לעלות עליו.
עמי
עמי
עמי
טרולים יש בכל מקום, והם מומחים בלהסיט את הדיון לשטויות מטופשות חסרות תועלת. (אני מציין תופעת אינטרנט, חלילה לא מתכוון לאף מגיב פה ברמה האישית)

באמת שאתה לא צריך לרדת לרמה השטותית הזו, פשוט תתעלם.
התמונות שאתה מעלה ממצבות אותך ממש גבוה, ברמה מיוחדת מאוד.
הם לא שווים את הזמן ואת ההתייחסות שלך.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חברים. קראתי את הכל ואני חושב שיש פה פיספוס רציני שהוא נפוץ מאוד כשאין נימה, שפת גוף וכמובן, הכירות עם הצדדים.

מיכאל העיר הערה על התמונות. בקריאה ראשונה זה בהחלט נראה כמו סוג של התרסה. ״ההוא ככה, זה ככה ומזה הג׳אנק הזה״. אבל לא נראה לי שזה המצב. לדעתי ומהכירותי עם הצדדים, המטרה היתה לקחת את הדיון לעמוק כזה שמדברים גם קצת על הצבעים (עיבוד) וקצת ביקורת בונה.

הבעיה הרצינית החלה כשיואל טען טענה שעל פניה היא נכונה (צר לי) וזה קבלת ביקורת. מאידך, עמי טוען טענה שהיא גם נכונה לשיטתו - איך מבקרים. אבל לא יואל הבעיה אם כי מיכאל שבסופו של דבר גם הוא לא הבעיה וזה בגלל איך שכתב ולא מה התכוון במה שכתב. יוצא שיש כאן קומדיה עצובה של טעויות וניתוח לא נכון של מה שהגיבו בשירשור הזה. ואז, כשזה מתלקח, ונעשה חם ואז אתה עמי, בלי לשים לב, הפסקת להתייחס לטענות של יואל שאפילו לא אמר מילה אחת על טיב התמונות אם כי על הבחירה שלך כיצד לצלם אותן. עם זאת, הוא כן טען שחלק מהעניין של הפורום הוא קבלת ביקורת (טובה/רעה/פושרת).

אני מציע שתגדיר בדיוק מה אתה מחפש.

האם תגובות חיוביות בלבד? קיבלת ממני ומעוד עשרות גולשים בפורום.

האם דיון על התמונות שאתה מעלה? קח בחשבון שדיון הוא גם ביקורת. ואם תתייחס אליה כבונה, אז וואלה, רק הרווחת אתה וכל הפורום.

אי מתן תגובות בלבד? לא יהיה קל, אבל תמיד אפשר לבקש במועד הצגת התמונות.

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
נמר לא אפרט היכן אני חושב אחרת מהרקע שלך כי צריך להתקדם.
בפורום הרי קהל החברים מגוון וכך גם הדעות. מתוך כך העלאת התמונות שלי מגוונת, כאשר יש שאוהבים הכל יש שחלק וכיו"ב . [מכירים את הבדיחה למה לא מקיימים יחסים ברחוב, כי לכל אחד יש מה להגיד...]
אם היית שואל אותי לפני המקרה הנוכחי, הייתי שמח לומר שאני בעד דיון פתוח ומכבד, אבל לאחר הניסיון כאן היום, בפירוש לא!
[עקרונית אני בעד דיון פתוח ומיישם זאת בפועל, אבל היום זו הייתה השתלחות אישית ולכן עד כאן . אגב כשיש לי ביקורת יותר מהותית באתר האחר בו אני פעיל, אני פונה לאדם בדואר אישי , מתוך ידיעה שתהליך השיפור הוא אינסופי ובאנו לתחום הצילום, מתוך כוונה חיובית ולא כדי להתנצח או להלבין פנים],
כידוע [ולא בציניות] הסתדרתם יופי גם בלעדיי [ העלאת תמונות ויעוץ] כך שאפשר לסיים כאן את הנושא ולומר חבל, אבל זה המצב ותודה.
אפשר גם להמשיך בהעלאת תמונות באחת מהאפשרויות הבאות :
1. תגובות חופשיות תוך מתן אפשרות לחסימה אישית\נקודתית לאדם שרק מחפש לטעמי ,להרע ולבזבז זמן .
2. מנגנון של אהבתי \לא אהבתי ללא מלל.
3.ללא תגובות כלל. [האפשרות הפחות טובה]
כמובן שזו הרגשה טובה כשמעריכים את עבודתך ומביעים זאת במילים, אבל כל זאת אינו שקול ל"סאגה" שהייתה כאן היום.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אפשר גם להמשיך בהעלאת תמונות באחת מהאפשרויות הבאות :
1. תגובות חופשיות תוך מתן אפשרות לחסימה אישית\נקודתית לאדם שרק מחפש לטעמי ,להרע ולבזבז זמן .
2. מנגנון של אהבתי \לא אהבתי ללא מלל.
3.ללא תגובות כלל.
כמובן שזו הרגשה טובה כשמעריכים את עבודתך ומביעים זאת במילים, אבל כל זאת אינו שקול ל"סאגה" שהייתה כאן היום.

אופציה מספר 1 אינה אפשרית משום שרק מנהל יכול לחסום/לערוך. וזה נעשה בשיקול דעת מאוד משמעותי שכן אנו לא נוטים לערוך ונדיר שאנו חוסמים.

2- את שתי האופציות האחרות אתה יכול לציין בסוף כל שירשור שתפתח. אני סבור ובטוח שיכבדו את הבקשה.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
תגובתו של מיכאל רחוקה מלהיות עניינית

אכן?
רציתי לקבל הסבר שלך לבחירה שלך של הפריים וצבעים.

אז בוא נתחיל מהסוף זה שאתה מפזר כמה מושגים, עוד לא עושה אותך לצלם ולבר סמכא בנושא.בוא תציג את הקבלות שלך מהבחינה המעשית

לא צריך להיות כדרגלן בשביל להיות שופט כדורגל

יש לך תמונות מעניינות, אבל אני מסתכל עליהם כמו פאזל.
אני לא מסתדר לא עם בחירה של אלמנטים, לא עם מה שאתה שם בפוקוס, לא עם תאורה ולא עם צבעים (לא רק עיבוד אלא גם שילובים)

אז זהו, רציתי שתסביר.

זה פורום, לא בלוג. יהיו תגובות

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
נמר, במחשבה נוספת האפשרות של ללא תגובות אינה טובה ואינה חברית.
מנגנון של אהבתי \לא אהבתי, יתכן רק כאפשרות מובנית.

לאור זאת ואם לא ניתן לחסום נקודתית [לא יותר מ-2 אנשים בכל הפורום], כדי לקטוע באיבה פעילות מרגיזה ומיותרת כפי שהייתה היום , אני מודיע בזאת על הפסקת פעילותי בפורום ומבקש להודות לכולכם על שיתוף הפעולה.

הרבה הצלחה ושמחות לכולנו .

נערך לאחרונה ב:

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
במחשבה נוספת האפשרות של ללא תגובות אינה טובה ואינה חברית.
מנגנון של אהבתי \לא אהבתי, יתכן רק כאפשרות מובנית.

לאור זאת ואם לא ניתן לחסום את אדון פרלמן מלהגיב לתמונותיי [וכך גם הפוך] , אני נאלץ להפסיק [לפחות בשלב זה] להעלות תמונות לפורום ואני מבקש להודות לכולכם על שיתוף הפעולה.

שנתראה בשמחות ונרבה לצלם .
עמי
כאחד שאוהב את רב צילומך.
אתה טועה,לא כל תגובה פוגענית ,גורמת לבלוגרים לשינוי מחשבה.
אתה חייב עור של פיל במחוזותינו,מזלך שאינך כותב בארה"ב.
שם החכמוליגים מקאסחים על ימין ועל שמאל.
להרבה מאתנו קל להסתתר מאחורי המקלדת והם נותנים לעצמם דרור בכתיבתם.
קח הכל בקלות,בתחילת דרכי באתרים ששתי לקרב.
היום אני משתדל בכל מאודי להיות מהאום.
בכל מקרה מקווה שתמשיך להזין את עיננו בצילומך היפים.

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
עמי
טרולים יש בכל מקום, והם מומחים בלהסיט את הדיון לשטויות מטופשות חסרות תועלת. (אני מציין תופעת אינטרנט, חלילה לא מתכוון לאף מגיב פה ברמה האישית)

באמת שאתה לא צריך לרדת לרמה השטותית הזו, פשוט תתעלם.
התמונות שאתה מעלה ממצבות אותך ממש גבוה, ברמה מיוחדת מאוד.
הם לא שווים את הזמן ואת ההתייחסות שלך.

תודה על מה שכתבת ואני מעריך זאת, למרות שקשה להתעלם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור