סתם תמונות לקראת שבת [בהנחה שעוד לא נמאס]. שבת שלום.

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
418
נקודות
63
DSC_2662mצ2.jpg
DSC_20906אשצ.jpg
DSC_0211m2צצצ.jpg
DSC_0829צm.jpg
DSC_0519צצm2.jpg

תמונות מצורפות

• DSC_2662mצ2.jpg
    DSC_2662mצ2.jpg
    KB 78.1 · צפיות: 850
  • DSC_20906אשצ.jpg
    DSC_20906אשצ.jpg
    KB 195.3 · צפיות: 866
  • DSC_0211m2צצצ.jpg
    DSC_0211m2צצצ.jpg
    KB 70.1 · צפיות: 802
  • DSC_0829צm.jpg
    DSC_0829צm.jpg
    KB 119.2 · צפיות: 872
  • DSC_0519צצm2.jpg
    DSC_0519צצm2.jpg
    KB 118.8 · צפיות: 882

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
418
נקודות
63
ובקטנה , שיהיה מעט
DSC_0600צצנחn.jpg
DSC_1687m2.jpg
איזון משהו בשחור לבן. תודה.

תמונות מצורפות

• DSC_0600צצנחn.jpg
    DSC_0600צצנחn.jpg
    KB 299.4 · צפיות: 528
  • DSC_1687m2.jpg
    DSC_1687m2.jpg
    KB 154.8 · צפיות: 485

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
418
נקודות
63
תודה רבה.
להרחבה, אפשר לצפות במאגר גדול של צילומים כאן http://he.photoliga.com/gallery/152648/page1

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מהמם עמי. האמת שכל התמונות שלך בול פגיעה.

(ורד)

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
תמונות מעניינות, אבל לא אוהב את העיבוד,
לפעמים קשה להבין את המסר, קשה להבין מה בפוקוס.

למשול תמונות 1, 3,5
האם זאת מחאה השקטה נגד הצבת האנטנות?
מה הקשר לבנאדם ליד?

בתמונה 5 - זה פורט יפו (?), אבל בפוקוס רואים ג'אנק

שאלה אם זה המסר שאתה רוצה להעביר, כי באמת המקום שם מאוד מלוכלך

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
418
נקודות
63
מיכאל, אין לי בעיה עם ביקורת, אבל הביקורת שלך כל כך מחפשת ומונעת אישית, שאין שום טעם להתחיל ולהסביר לך כמה שאתה טועה.
מציע פשוט, שתדלג על התמונות שלי ואם תרצה תעסוק בשיפור התמונות שלך.
מקווה מאוד שתכבד את בקשתי ולא תוסיף.
שתהייה גם לך שבת נעימה.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
התייחסת לתמונות שלך, וביקשתי שתסביר.. כי לא ברור.
אין פה שום דבר אישי

ואם לא מתאים לך, אז אל תפרסם.

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
418
נקודות
63
תקרא שוב את מה שכתבתי ותפנים.
אם אני אפרסם או לא והיכן אני אחליט.
מקווה שבכך מיצינו. שבת שלום.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
עמי.
תמונות מהממות... המשך לשתף אותנו ביכולות הצילום המדהימות שלך .... ישר כח:בעד:

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
291
נקודות
63
תמונות יפיפיות! תמשיך לצלם, זה עושה טוב.
שבת שלום

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
לפי דעתי(האישית בלבד)
התמונות משקפות באופן ברור,
גם את היופי,היחודיות שיש במחוזותינו,
יש גם דברים שלא נעימים לעין,
אבל כאן נכנס הצלם,(האמן),
ונותן לנו פוקוס,גם על החצר האחורית ,
שקיימת אצלנו,
חן חן ,עמי.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בתמונה 5 - זה פורט יפו (?), אבל בפוקוס רואים ג'אנק

שאלה אם זה המסר שאתה רוצה להעביר, כי באמת המקום שם מאוד מלוכלך

זה לא ג'אנק אלא סירות דייגים עם רשתות דיג, כך נראה המקום.

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
שלום עמי
אם אתה מפרסם תמונות, אתה יכול לבקש שלא יגיבו או שהתגובות תהיינה רק מפרגנות. התגובה של מיכאל הייתה עניינית, וממש לא אישית.
אני לא מתכוון להתייחס לתמונות האלה, מכיוון שיש כמה נאות בעיני, אבל יש כמה כאלה שיש מקום להתייחס אליהן באופן ביקורתי, אבל אין האחד בלי השני.

בכל אופן, ולאור הניסיון שלי מלפני שבוע, נראה לי שיש בעיה בהסכמה על כך שצילום היא שפה, ולכן יש לה מושגים (כמו נושא, נשוא או מושא ישיר בשפה), ולאלה יש משמעות ידועה ומקובלת. למשל: מקומו של הנושא בתמונה והגדרתו ביחס לרקע, היחסים בין הנושא לדברים סביבו, קומפוזיציה ועוד כמה. ביצוע טכני, כמו חדות וחשיפה - גם ובייחוד של הנושא ביחס לרקע וכו - הוא בבחינת המובן מאליו. וגם כאן העסק לא חף מבעיות.

גם אם אתה מקבל עקרונית שצילום הוא שפה, יש, לפי דעתי, בעיות בהיכרות עם המושגים היוצרים אותה. כך היה לפני שבוע (לאור התגובות שלך), וכך גם במספר תמונות כאן (מעצם פרסומן).

אפשר לנהל דיון (שעשוי מאוד לעזור לכולם, גם לך), אפשר לבקש רק תגובות מפרגנות. אפשר לבקש שלא יהיו תגובות בכלל. ההחלטה שלך.
חקסמח

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
פינקת אותנו לשבת, יופי של סט.

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
418
נקודות
63
יואל פרלמן ערב טוב,
תגובתו של מיכאל רחוקה מלהיות עניינית והוא ואני יודעים מהיכן היא נובעת.
כעת חבל שאני צריך לבזבז זמן גם על תגובתך שנכתבה על רקע המקרה של שבוע שעבר בו הסברתי לך מדוע השינויים שהצעת לעשות בתמונתי הם לדעתי "הליכה לאחור" [אגב, כך הייתה גם דעת אחרים, קרא שוב התגובות].
אז בוא נתחיל מהסוף זה שאתה מפזר כמה מושגים, עוד לא עושה אותך לצלם ולבר סמכא בנושא.
בוא תציג את הקבלות שלך מהבחינה המעשית, הנה חלק מהקבלות שלי בתחום [ותאמין לי שהייתי מעדיף שלא לכתוב אותם] :
1. מקום ראשון רוב הזמן [כשאני מעלה תמונות כולל הערב] באתר ישראלי ובין לאומי בדרוג צלמים.
2. זכייה בפיקאסה של גוגל בנובמבר 2011 עם כ- 15 מיליון צפיות רשומות
3. תערוכות צילום עם מכירות של תמונות לפרטיים ולגופים.
4. 3 הוצאות לאור רצו להוציא את ספרי השני [שיראה אור בקרוב] ומאות עותקים נמכרו מספרי הראשון [ הספרים
כוללים תמונות ושירה]
ומה אתך, אם תציג לי הישגיים משמעותיים בצילום אני מוכן גם להיות נושא כלים, אבל לשבץ כמה משפטים ומילים: שפה, נושא , נשוא בלשון חלקלקה המונעת משיקולי אגו פגוע, מצטער, חבל על הזמן.
בסה"כ אני רוצה לעשות טוב לאנשים. כך בייעוץ, כך בבלוג שאינו מסחרי וכך בכל נושא [בעיקר שלא קשור לצילום] לרבות בהעלאת התמונות, בהם אני מנסה לגרום לצופה תחושה שלא בזבז את זמנו בבהייה במסך. [אתה מוזמן שוב לקרוא את כל התגובות לתמונות].
כמובן שיכולה להיות תמונה פחות טובה, זה קורה והרבה לכל צלם טוב, לכן אם ארגיש שמרבית התגובות הם כשלך [ולשמחתי הן הפוכות ועל תגובותיך אני שמח לוותר] אגיד תודה ולא אפרסם יותר.
מבחינתי בזאת מיצינו ואני באמת ובתמים מאחל לך כל טוב

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
יואל פרלמן ערב טוב,

תגובתו של מיכאל רחוקה מלהיות עניינית והוא ואני יודעים מהיכן היא נובעת.

התגובה שלו כאן מתייחסת לתמונות; השאר לא מעניין; אני התייחסתי רק לכך; התגובה שלך בהמשך, כולל דבריך על עצמך, מעלה כי מבחינתך – או התלהבות או כלום.

כעת חבל שאני צריך לבזבז זמן גם על תגובתך שנכתבה על רקע המקרה של שבוע שעבר בו הסברתי לך מדוע השינויים שהצעת לעשות בתמונתי הם לדעתי "הליכה לאחור" [אגב, כך הייתה גם דעת אחרים, קרא שוב התגובות].

אתה לא "צריך", ואם זה בזבוז זמן, חבל שעשית זאת; לא ידעתי שמדובר ב"מקרה"(?); לא הסברת, הבעת את דעתך שאינה נכונה בעיני; דעתי שלי אינה תוצאה של משאל חברים; אגב, הצילום עצמו הוא סתם צילום רחוב שעשוי ברשלנות.

אז בוא נתחיל מהסוף זה שאתה מפזר כמה מושגים, עוד לא עושה אותך לצלם ולבר סמכא בנושא.

לא ברור מהו הסוף; אלה אינם "כמה מושגים" שמפזרים אותם; אין למה שכתבתי כל קשר להיותי צלם (או שלא) בר סמכא (או שלא).

בוא תציג את הקבלות שלך מהבחינה המעשית, הנה חלק מהקבלות שלי בתחום [ותאמין לי שהייתי מעדיף שלא לכתוב אותם]: 1. מקום ראשון רוב הזמן [כשאני מעלה תמונות כולל הערב] באתר ישראלי ובין לאומי בדרוג צלמים. 2. זכייה בפיקאסה של גוגל בנובמבר 2011 עם כ- 15 מיליון צפיות רשומות. 3. תערוכות צילום עם מכירות של תמונות לפרטיים ולגופים. 4. 3 הוצאות לאור רצו להוציא את ספרי השני [שיראה אור בקרוב] ומאות עותקים נמכרו מספרי הראשון [ הספרים כוללים תמונות ושירה]

הקבלות המכובדות שלך, והן אכן מכובדות, אינן רלוונטיות לדבר היחיד המונח בפני: הצילומים שלך כאן; אם אתה היית מעדיף לא לכתוב אותן, לא היית כותב, כך שבהחלט העדפת כן לעשות זאת; ההתייחסות שלי יכולה להיות רק לצילומים שלך כאן או לתגובות עליהם.

ומה אתך, אם תציג לי הישגיים משמעותיים בצילום אני מוכן גם להיות נושא כלים, אבל לשבץ כמה משפטים ומילים: שפה, נושא , נשוא בלשון חלקלקה המונעת משיקולי אגו פגוע, מצטער, חבל על הזמן.

עזוב הישגים שלי, כי שוב, זה לא רלוונטי לדעתי על צילום כזה או אחר שפורסם כאן; למה אם יש לי הישגים אתה מוכן להיות נושא כלים? אם המושגים האלה הם "לשון חלקלקה", נראה שמשהו בסיסי בצילום לא ידוע לך; "אגו פגוע"? מאיפה הצלחת להמציא את זה? (כלומר, פרט למה שאתה כותב על עצמך בכלל ועל רצונך לקבל רק תגובות חיוביות בפרט; פרויד עשה על זה קריירה).

בסה"כ אני רוצה לעשות טוב לאנשים. כך בייעוץ, כך בבלוג שאינו מסחרי וכך בכל נושא [בעיקר שלא קשור לצילום] לרבות בהעלאת התמונות, בהם אני מנסה לגרום לצופה תחושה שלא בזבז את זמנו בבהייה במסך. [אתה מוזמן שוב לקרוא את כל התגובות לתמונות].

המעשים שלך ראויים לציון, ואני מתכוון לכך; התגובות בפורום לא משפיעות על דעתי; אני מתייחס לתמונות אותן אני רואה.

כמובן שיכולה להיות תמונה פחות טובה, זה קורה והרבה לכל צלם טוב, לכן אם ארגיש שמרבית התגובות הם כשלך [ולשמחתי הן הפוכות ועל תגובותיך אני שמח לוותר] אגיד תודה ולא אפרסם יותר.

הבעיה אינה עם תמונה פחות טובה, אלא יכולה להיווצר עם: 1. העלאתה (ביקורת עצמית); 2. חוסר נכונות לקבל כל תגובה להוציא תשואות חן חן (ביקורת חיצונית).

מבחינתי בזאת מיצינו ואני באמת ובתמים מאחל לך כל טוב.

אני שמח שאתה מדבר, כאחד המלכים, בלשון רבים. אני מיציתי בזאת, ובאמת ובתמים מאחל לך כל טוב.

חקסמח

נערך לאחרונה ב:

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
418
נקודות
63
כתשובה להודעתו האחרונה של אדון פרלמן.
אני יכול להמשיך ולכתוב ולהראות כמה דברי הבל יש בתגובותיך החל משבוע שעבר, הבעיה שאין בכך תועלת ואתה מבזבז זמן שיכול להיות מוקדש לדברים חיוביים.
אז נעשה את התגובה פשוטה והיא שוב תציג את העובדות המעשיות הקשורות לתחום:
אתה באתר כ-10 שנים, אני פחות משנה. [8 חודשים]
בזמן שאתה באתר רשמת 2389 הודעות וקיבלת 85 לייקים.
אני רשמתי 356 הודעות וקיבלתי 252 לייקים. ולמען הסר ספק איני מכיר אף אחד מהחברים באופן אישי.
כלומר בפחות מעשירית הזמן ממך קיבלתי פי 3 לייקים ממך, הפנמת מר פרלמן , בפחות מעשירית הזמן פי 3 לייקים ממך [שמשמעותם הבאת תועלת לחברים וחוות דעת חיובית על התמונות] ,
כל זאת מעבר לתגובות הרבות החיוביות [וההפוכות לשלך] שאתה כנראה מסרב לקרוא.
אלה שוב העובדות. נקודה
אני במקומך בנתונים האלה, הייתי מחפש עץ אחר לעלות עליו.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור