סרווין ווגה רמקול

• פותח הנושא ADICT
  • פורסם בתאריך

ADICT

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
ברשותי רמקול סרווין דגםV12F והמידים שלהם נישרפו(או פשוט לא עובדים)להבנתי רמקול זה לא אמור להיות עדין בלשון המעטה וכן לפי המפרט הרמקול מוצהר כ300 וואט,גם אם זה מוגזם ,האם זה נכון והגיוני שרמקול זה הינו רק 50 וואט RMS כמו שנאמר לי מאחד שמבין בתחום,לפי זה צריך לשים עליו שלט " סכנה "!!! אם זה היה נכון.אני משתמש בריסיוור פיוניר AX5I .:מבולבל::O:כועס::(

ADICT

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
זה ניראה לי כבר המון זמן ולא הרגשתי עד שחבר שבא לבקר היטה אוזנו לרמקולים וגילה שהמידים בכלל לא עובדים,אולי העוצמה גבוהה(-8 או -10)אך לדעתי הוא אמור לעמןד בעוצמות אלו,טוקראתי הביקורת שלך על הסרווין והרגשתי כאילו מדובר על חברה אחרת כי הסקירה נתנה ציון מעולה.המאוכזב.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
דבר עם היבואן סיריוס אלקטרוניקה

ADICT

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
דבר עם היבואן סיריוס אלקטרוניקה
ליאור,הרמקולים באמת אמורים מחר להיאסף על ידי שליח מטעמם ולהגיע לחברה,השאלה האם הרמקול באמת חלש או שהסידרה שלו לא מוצלחת?ואני צריך להחליף את כל הסט שיש לי של סרווין?(סאב HT10 ,סנטר C250 ,והפרונט)לפי הסקירה שעשית מאוד נהנית מהרמקול סרווין ,מדוע לא במקרה שלי?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הרמקול שאני סקרתי לא סבל מבעיות של חוסר עוצמה או דינמיקה , אם אינני טועה יש פיוז ברמקול הזה אולי כדאי לבדוק שהוא לא נישרף.

ADICT

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
זהו שמחר הם יהיו בבדיקה(2 הפרונטים נשרף להם המיד)הפיוז יש לי בסאב וופר של סרווין,אך לגבי הפרונט לא שמעתי על פיוז,אני יודע שיש הגנה לטוויטרים שגם נאלצו ליפעול אצלי די הרבה... אך השאלה מדוע נאמר לי מפורום קןלנוע ביתי שהרמקול הוא 50 W RMS ?זה ניראה לי לא הגיוני.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לא יודע מי אמר לך את הנתון 50 וואט ועל מה הוא מסתמך, תשאל אותו.

ADICT

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
טוב,נאמר לי על ידי אורי (נדמה לי חבר גם באתר זה)מפורום קולנוע ביתי,איך לדעתך השידוך בין הרמקול הזה לAX5I השמיעה הרבה מוסיקת רוק ,פופ.היפהופ,וגם סרטים.והאם יש איזה גבול בעוצמה שאני צריך לדעת לא לעבור מבחינת הרמקול או הרסיוור.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בוא נעשה סדר.

רמקול יכול להישרף מכמה סיבות.

הראשונה היא כאשר המגבר קטן עליו ומכניס DC.

השניה היא כאשר המגבר חזק מספיק בשביל לחמם לו את הסליל בעוצמה גבוהה ואז הרמקול יגיע לפיק אפילו אם המגבר עדיין לא מתאמץ.

השלישית היא כאשר העוצמה גבוהה לזמן ממושך עד שהרמקול מוסר נישמתו לבורא {בדומה לאופציה השניה}.

הרביעית היא קצר ברמקול או במגבר {חיבורים לא נכונים, מגע של הקטבים וכ"ו}.

החמישית יחידת מיד שנשרפה מפני שהייתה בה בעיה שלא ידעו עליה לפני {שזה גם יכול בהחלט להיות}.

אינני יודע כמה וואט הוא במציאות , לא יצא לי למדוד אותו אך להסביר לך את האוזן, 50 וואט זה המון, לא נראה לי שתגיע לעוצמות הללו כל כך מהר ובטח שלא עם הפיוניר שברשותך, אני מהמר על האופציה הראשונה בשילוב עם השלישית.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מעבר לכך בקש מאורי את הלינק לאותו מידע שמציין את העוצמה האמיתי של הרמקול משם הסיק את מסקנותיו, יכול להיות שהוא צודק.

ADICT

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
נמר,הצחקת אותי מאוד באופציה השלישית....(אתה תותח!),אך נאמר לי דווקא ההיפך שהריסיוור דווקא חזק לרמקול של 98 DB והמכשיר 100 וואט,כלומר הריסיוור מסכן את הרמקולים,או שהאופציה השלישית באמת נכונה שהרמקול ממש לא עמד בזה.כי לפעמים אני מגיע לעוצמות גבוהות ,אז אם נסכם ,מה נכון ומה צריך (או לא) לעשות?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ראשית אני מציע לך לבדוק מה תהיה התשובה של מעבדת השירות, כאשר תקבל תשובה עדכן אותנו.
אינני יכול לדעת מה נכון לעשות כל עוד איננו יודעים מדוע הרמקול נישרף.

ADICT

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
נמר אני ממש מודה לכם על ההיענות שלכם המהירה,זה ממש מחמם הלב,ומדהים.מקווה שמחר הם יגיעו ליבואן(אני מטבריה)ומבטיח לעדכן לגבי הבעייה ונהיה יותר חכמים.אך דרך אגב מה דעתך על הריסיוור שלי?AX5I אני שומע בו הרבה יותר מוסיקה מקב".

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני בחנתי את הקלאסיק 10 אינטש שאת דעתי כתבתי בכתבה.
את הרמקול שברשותך אני אמור לקבל בקרוב לסקירה, כאשר אקשיב לו אצלי אוכל לתת חוות דעת.

ADICT

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
התכוונתי לחווד" על הריסיוור, ומאוד אשמח לקרוא ביקורת על הרמקול שלי ממקצוען!מחכה בשקיקה!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תודה על המחמאה.

לגבי הרסיבר יש מבינים ממני בתחום הזה ובעלי נסיון מוכח - אני לא חזק בתחום הקולנוע ביתי.

ADICT

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
נמר תודה רבה לך,על כל התשובות המאלפות.מצפה לביקורת הנל",ושיהיה לך ולכל חברי הפורום לילה טוב,ושבוע טוב!

ADICT

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
ראשית אני מציע לך לבדוק מה תהיה התשובה של מעבדת השירות, כאשר תקבל תשובה עדכן אותנו.
אינני יכול לדעת מה נכון לעשות כל עוד איננו יודעים מדוע הרמקול נישרף.
נמר מה שלומך?נו כמו שהבטחתי לעדכן הבתי הרמקולים מתיקון הערב מהחברה (סיריוס)נאמר לי שהוחלפו המידים וכן חוטים בקרוסאובר ב2 הרמקולים.עכשיו אני מחבר ו.....רמקול אחד לא עובד.....:כועס::(מה יכולה עוד פעם להיות הסיבה חוץ מעוד פעם לישלוח הרמקול?אולי ניתן ליפתור זאת בבית?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תחליף צדדים במגבר, אולי ישנה בעיה גם במגבר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור