סקירות, הערות והארות.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
השבוע ביקרתי במקרה בחברת "סינטרוניקס" הנמצאת ברמת גן ,ועוסקת ביבוא ציוד לאולפנים ומוזיקאים.
בתוך החנות הבחנתי בגלילים רבים של כבלים שאינני מכיר,ששאלתי את מנהל המחירות במה מדובר ,ענה לי שמדובר בחברת "זומר" הגרמנית.
בעיון קצר בקטלוג מצאתי כבל לאינטרקונקט המוגדר גם בקטלוג "הי אנד" ובנוי ככבל קואקסיאלי מנחושת טהורה(99.999 ) מסוכך 100% ובנוסף בעל ציפוי קרבון מוליך פנימי,כל הגידים מלוטשים ומצופים באמייל(כמו קרדס)..
זהו הכבל הטוב ביותר שיש לחברה,רכשתי שתי מטר ממנו במחיר של 50 שח למטר,ובנוסף באותו מקום שתי זוגות של מחברי rca נפלאים של "ניוטריק" המכונים prophy .
הלכתי הביתה ואחרי שעה כבר היו מוכן סט אינטראקונקטים שעלותו 250 שח.
האמת היא שיש קושי 'קטן להלחים כבלים המצופים באמייל ,ויש לחמם טוב טוב הנחושת עם המלחם ובדיל כדי לשרוף האמיל ,אחרת הבדיל לא נתפס.
התוצאה- הכבל נשמע חם וגדול ביותר ,בעל בסים שלא יאומנו,חלק ביותר,הכבל קצת סגור בתדרים גבוהים,ולכן הכל נשמע עגלגל וחם,
זמרות נשמעות חושניות להפליא ובעלות מיד גדול וחלק ,סקסופון מקבל גודל עצום עם המון מיד בס שמרעיד את החדר(בניגוד לכל כבלי הכסף האדיופילים).
בקיצור פשוט ניפלא ,במיוחד שכל העסק עולה 250 שח וקצת חדוות יצירה,
כמו כן ראיתי בקטלוג כבלי רמקול ברמות של האדיוקווסט הגדולים מנחושת,אותם יש צורך להזמין.
נב
רציתי לכתוב כהודעה חדשה אבל יצא ככה,לא נורא.

איזה יופי (ורד)
נשמע מעניין ובמחיר הזה שווה ניסיון...

מה עושה מי שאין לו מלחם ובכלל לא יודע להתעסק בזה?
האם בחנות הם נותנים שירותי הרכבה ?

תודה
ארז

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
השבוע ביקרתי במקרה בחברת "סינטרוניקס" הנמצאת ברמת גן ,ועוסקת ביבוא ציוד לאולפנים ומוזיקאים.
בתוך החנות הבחנתי בגלילים רבים של כבלים שאינני מכיר,ששאלתי את מנהל המחירות במה מדובר ,ענה לי שמדובר בחברת "זומר" הגרמנית.
בעיון קצר בקטלוג מצאתי כבל לאינטרקונקט המוגדר גם בקטלוג "הי אנד" ובנוי ככבל קואקסיאלי מנחושת טהורה(99.999 ) מסוכך 100% ובנוסף בעל ציפוי קרבון מוליך פנימי,כל הגידים מלוטשים ומצופים באמייל(כמו קרדס)..
זהו הכבל הטוב ביותר שיש לחברה,רכשתי שתי מטר ממנו במחיר של 50 שח למטר,ובנוסף באותו מקום שתי זוגות של מחברי rca נפלאים של "ניוטריק" המכונים prophy .
האמת היא שיש קושי 'קטן להלחים כבלים המצופים באמייל ,ויש לחמם טוב טוב הנחושת עם המלחם ובדיל כדי לשרוף האמיל ,אחרת הבדיל לא נתפס.
התוצאה- הכבל נשמע חם וגדול ביותר ,בעל בסים שלא יאומנו,חלק ביותר,הכבל קצת סגור בתדרים גבוהים,ולכן הכל נשמע עגלגל וחם,
זמרות נשמעות חושניות להפליא ובעלות מיד גדול וחלק ,סקסופון מקבל גודל עצום עם המון מיד בס שמרעיד את החדר(בניגוד לכל כבלי הכסף האדיופילים).
בקיצור פשוט ניפלא ,במיוחד שכל העסק עולה 250 שח וקצת חדוות יצירה,
כמו כן ראיתי בקטלוג כבלי רמקול ברמות של האדיוקווסט הגדולים מנחושת,אותם יש צורך להזמין.
נב
רציתי לכתוב כהודעה חדשה אבל יצא ככה,לא נורא.

אכן נשמע כמציאה יוצאת מן הכלל.
הבעיה עם מיד באס קצת נפוח ועם גבוהים סגורים, שזה מאוד מושך ורומנטי בהתחלה, אבל אח"כ הכל נשמע אותו הדבר וזה מתחיל לשעמם - בדיוק כמו מיד באס רזה :)

YMMV

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
מצאתי מאמר סקירה או התרשמות מבוססת מאין כמוה,עם השוואה רלוונטית שראוי להיות מצפן לכל אילו שרוצים לכתוב ביקורת בונה.אהבתי את השימוש בשם קונדו במאמר בכדי לרמוז משהו.

http://www.hometheater.co.il/p-1.article01505

שנה עברה, ולא נשאר זכר לשום פריט מאותה מערכת "מופלאה" בעלת התיאור "מופלא".
רק שנה.

לכן, אין שום טעם "להתרשם" מהתרשמויות של משתמשים למינהם, שמופעים כמאמר- כי זה מאמר אינטרסנטי .
יש טעם לקרוא התרשמויות מאנשים שבודקים ציוד באופן רציף ולא רוכשים אותו.
המלצתי - לדלג על כל מאמר ביקורת שהבודק הוא הבעלים של אותו מוצר.

dansany

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מצאתי מאמר סקירה או התרשמות מבוססת מאין כמוה,עם השוואה רלוונטית שראוי להיות מצפן לכל אילו שרוצים לכתוב ביקורת בונה.אהבתי את השימוש בשם קונדו במאמר בכדי לרמוז משהו.

רק שנה.

לכן, אין שום טעם "להתרשם" מהתרשמויות של משתמשים למינהם, שמופעים כמאמר- כי זה מאמר אינטרסנטי .

אהבתי (Y)

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
מה יהיה?

לא נמאס לך לחפור בעברם של משתמשים עם מקדחה רוטטת פעם אחר פעם?
מה זה בדיוק תורם למהות הפורום?

ומשהו שכמעט שכחתי...גם אנחנו (בכל אופן אני) לא מייחסים חשיבות יתר למאמר/ביקורת/סקירה
כזו או אחרת-למה?מפני שאנחנו לא מטומטמים (סליחה חרשים) ומעדיפים לבדוק כל דבר לגופו
ולהפעיל את חושינו המחודדים שיש לנו
כך שלהזכיר לנו שוב ושוב שהביקורת של אלמוני פלוני אינה רלוונטית? לא תורמת מאומה
למרות שאתה חושב שכן.

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ובנוסף באותו מקום שתי זוגות של מחברי rca נפלאים של "ניוטריק" המכונים prophy .
התוצאה- הכבל נשמע חם וגדול ביותר ,בעל בסים שלא יאומנו,חלק ביותר,הכבל קצת
סגור בתדרים גבוהים,ולכן הכל נשמע עגלגל וחם,.

תתחדש.
איזה מודל קנית ? מה כתוב על הכבל ?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
תתחדש.
איזה מודל קנית ? מה כתוב על הכבל ?

הכבל ניקראGRNDYCOP BEAST מס קטלוגי 300-0159 -כבל לגיטרה ומכשירים היי אנד
האמת היא שהכבל שכתבתי עליו בקישור למטה יותר טוב,אבל דורש המון עבודה,אתמול נבדק מול ולהלה ונשמע טוב ממנו,ולכן ביקשו מממני להכין זוג שיחליף הנורדוסט.http://www.dtown.co.il/forum/14397-כחוט-השערה.html

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
איזה יופי (ורד)
נשמע מעניין ובמחיר הזה שווה ניסיון...

מה עושה מי שאין לו מלחם ובכלל לא יודע להתעסק בזה?
האם בחנות הם נותנים שירותי הרכבה ?

תודה
ארז
בטח יארגנו לך,אבל כל טכנאי יכול,רק להזהיר אותו שהפלסטיק השחור בפנים ,הוא קרבון שמוליך חשמל ,ואסור שיגע בגיד המרכזי!.

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
OK זה הכבל הזה, התיאור שלך של עגלגל וחם, מסתדר לי לגמרי , אבל לא בגלל הכבל הזה שניצל .

אם חיברת אותו עם הפלגים נויטריק פרופי האלה, אז זה מסתדר לי פיקס.
פעם ראשונה שאתה מנסה אותם?

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אכן נשמע כמציאה יוצאת מן הכלל.
הבעיה עם מיד באס קצת נפוח ועם גבוהים סגורים, שזה מאוד מושך ורומנטי בהתחלה, אבל אח"כ הכל נשמע אותו הדבר וזה מתחיל לשעמם - בדיוק כמו מיד באס רזה :)

YMMV

הגדרה יפה וכה נכונה רוזי.

שניצל, בעיקר הטריק של הקפיצים שלהם בגראונד,
וגם השילוב עם בראס זול וזהב על ניקל שלא עוזר, חברו לאחד מהפלגים היותר מאכזבים שנתקלתי בהם, התוצאה היא תמיד אובר ניפוח, בס ומיד מוגזם, וחוסר בפרטים.

הקרבון הזה אכן מוליך, אך אינו מועיל למטרתך, הסר כמה שאפשר ממנו משני הצדדים ואף לתוך הכבל, כך שלא תראה כלום ממנו.

אם בא לך, תן לכבל עוד צ'אנס עם פלגים יותר טובים, 100 שח אומרים שהפרופי יועברו למגירה לצמיתות.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
הגדרה יפה וכה נכונה רוזי.

שניצל, בעיקר הטריק של הקפיצים שלהם בגראונד,
וגם השילוב עם בראס זול וזהב על ניקל שלא עוזר, חברו לאחד מהפלגים היותר מאכזבים שנתקלתי בהם, התוצאה היא תמיד אובר ניפוח, בס ומיד מוגזם, וחוסר בפרטים.

הקרבון הזה אכן מוליך, אך אינו מועיל למטרתך, הסר כמה שאפשר ממנו משני הצדדים ואף לתוך הכבל, כך שלא תראה כלום ממנו.

אם בא לך, תן לכבל עוד צ'אנס עם פלגים יותר טובים, 100 שח אומרים שהפרופי יועברו למגירה לצמיתות.

אתה יודע שיש לי בבית spm שך נורדוסט שבאים עם פרופי במקור.

kfirsarusi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
ונחזור לנושא של הפוסט.

קודם כל אני רוצה לשבח את נמר על הביקורות הנפלאות שלו ועל המאמץ הרב שהוא מקדיש לנושא כדי לקדם את נושא האודיופיליה בארצנו הקטנה.

אני חושב שמקריאת ביקורת על מוצר לא ניתן להבין למה התכוון המבקר עד שנשמע את אותו מוצר ולכן ההמלצה הכי טובה שאנו נותנים לכולם היא ללכת ולהאזין.ובגלל זה יכול ליהיות שהוא דווקא כן יחליט לקנות אותו למרות שהמבקר לא אהב את אותו מוצר כי לכל אחד יש את הטעם שלו.
ובגלל זה אני חושב שגם אין צורך בהשוואות מול מוצר אחר כי זה לא רלוונטי. כל אחד שבא לשם דוגמא לקנות רמקולים הרי לא ישמע אחד אלא כמה עד שיגיע להחלטה ולכן את ההשוואה יכול לעשות בעצמו.
ולנושא המחיר-רק אנו הצרכנים יכולים להחליט אם שווה לנו לשלם על המוצר את מחירו.

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אתה יודע שיש לי בבית spm שך נורדוסט שבאים עם פרופי במקור.

שניצל, חלפו הימים בהם הייתי שומע שם מותג בכבלים,
ומקבל פיק ברכיים, ולוקח כמובן מאליו שכל החלטותיהם נבעו משיקולי איכות, ובחלק מהמקרים אפילו ידע.
ok אז , הגימיק שציינתי כנראה תפס גם אותם, כמו אחרים,כעוד סלוגן שיווקי.
בזמנו זה תפס גם אותי ..... לזמן קצר, אחרת לא הייתי יודע את זה ....

פשוט היה חבל לי שאתה ואולי אחרים תשפטו את הכבל הזה כשאתה משתמש בפלגים האלה (חמים ועגלגל, זה לא הכבל שקנית).
הם overrated מהסיבות שציינתי, ופשוט משתלטים על הצליל.

מצד שני, לא תהיה לך שום בעיה לבדוק את טענותיי, עם פלגים אחרים,
כמו למשל, אלה שצילמת ב"כחוט השערה", וצפונה מהם.
כמובן, זו רק דעתי המבוססת , תרגיש חופשי להתעלם.

(מנהלים, נראה לי שצריך להעביר את השיחה לשרשור אחר.)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
שניצל, חלפו הימים בהם הייתי שומע שם מותג בכבלים,
ומקבל פיק ברכיים, ולוקח כמובן מאליו שכל החלטותיהם נבעו משיקולי איכות, ובחלק מהמקרים אפילו ידע.
ok אז , הגימיק שציינתי כנראה תפס גם אותם, כמו אחרים,כעוד סלוגן שיווקי.
בזמנו זה תפס גם אותי ..... לזמן קצר, אחרת לא הייתי יודע את זה ....

פשוט היה חבל לי שאתה ואולי אחרים תשפטו את הכבל הזה כשאתה משתמש בפלגים האלה (חמים ועגלגל, זה לא הכבל שקנית).
הם overrated מהסיבות שציינתי, ופשוט משתלטים על הצליל.

מצד שני, לא תהיה לך שום בעיה לבדוק את טענותיי, עם פלגים אחרים,
כמו למשל, אלה שצילמת ב"כחוט השערה", וצפונה מהם.
כמובן, זו רק דעתי המבוססת , תרגיש חופשי להתעלם.

(מנהלים, נראה לי שצריך להעביר את השיחה לשרשור אחר.)

יתכן ואתה צודק,אני באמת אבדוק,למרות שככל שידוע לי זו אותה מתכת שנמצאת גם בפינים של הקונקטורים בלנס,ואותם אני מכיר היטב(הדגם הולוגרם), האמת היא שהחלפתי הפרופי בכבל שלSPM לקרדס,
למרות הכל נראה לי שהגזמת"ברסס זול מצופה ניקל פשוט ומעליו זהב"
אבל מצד שני לשלם מאות דולרים על "בוציני" נראה לי מטורף,
בוא נסכם בכול אופן שאין תחליף להלחמה קטנה ישירות לפרינט.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
בוא נסכם בכול אופן שאין תחליף להלחמה קטנה ישירות לפרינט.

ללא כל ספק, זה הטוב ביותר – כל עוד זה מתאפשר.

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
בכיף שניצל, עדכן אותי בממצאיך, הכבל שווה עוד נסיון עם קונקטורים נורמלים.

לגבי הbrass זול מצופה ניקל ומצופה זהב, לא הגזמתי, המחיר גם יכול לרמוז על ממה זה עשוי. נייר שיוף באיזה פינה יבהיר לך חיש מהר שכך הדבר.

גם אני לא מבין מה הרעיון מאחורי קונקטור RCA בגודל אקדח :O(הבושינו),
אבל לא ראיתי ולא שמעתי אותם, אז כבודם במקומם עד אז.

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0

רק שנה.

המסקנה כמובן מופרכת מיסודה, אלא אם כן אתה טיפוס מופלא כמו דיז 1 שמינקות ועד עתה לא החליף ולו רכיב אחד במערכת שלו, ותמיד הוא מרוצה ממנה וחושב שהיא פשוט כמוהו - מופלאה!

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
למה מסקנה מופרכת?

וברור שהחלפתי ציוד. העיניין הוא שלא רצתי לכתוב עליו "שקרים" בכדי למכור אותו תוך פחות משנה.

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
למה מסקנה מופרכת?

וברור שהחלפתי ציוד. העיניין הוא שלא רצתי לכתוב עליו "שקרים" בכדי למכור אותו תוך פחות משנה.

דיז, פשוט לא מאמין לך שהחלפת אי פעם ציוד.
הרושם שלי הוא שאתה שיבוט של יצחק שמיר:
מלידה ועד מוות מחזיק באותה הדעה.
הרי ברור לכולם כאן, לפחות לפי התבטאויותיך האנינות,
שהציוד שלך מלווה אותך מאז ימי העריסה העליזים.
אז אנא בטובך, צא לי מהכיס ואל תעשה לי חשבונות
מתי מכרתי ומתי לא מכרתי, זה לא עניינך.
חוץ מזה, שמור על הפה שלך ואל תשתמש במילה "שקרים",
אתה לא מדבר עם אשתך.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור