ספק כוח לינארי vs ספק ממותג למחשב

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
2- לא היית אצלי מעולם ואתה טוען שיש לי בעיות אקוסטיות? וואלה, רציני אתה.

יש בעיות בכל חלל האזנה. משתמשים בתיקונים אקוסטיים (כולל EQ) אפילו בחדר מוזיקה סימטרי יעודי
[ תקן אותי אם אני טועה, על פי התמונה ששמת כאן, המערכת אצלך עומדת בפינה (?) ]

אז למה רק מחשב? אולי גם מגבר ורמקולים ב-diy?

כי KSP או Ivory אלה לא מוכרים לך מקור למוזיקה.
אתה קונה חלקים ומרכיב מזה רכיב אודיו, כן כמו סוג של מגבר על פי איזה הסכימה מוכנה

אלה אם כן אתה הולך לאחת החברות וקונה מקור מוזיקה - שרת/סטרימר/טרנספורט

מיכאל :(בעסתה אותי.אני אודיופיל מצוי וחשבתי לחשוב מחשב:בכי:
כניראה זה באמת לא בשבילי.(לא מיתכון סונית)

"מחשב" זאת הכללה.
כדי לדון על איכויות הסוניות של מחשב, צריך להתייחס למבנה פרטני, כמו באתר ComputerAudiophile למשל.
או למחשב "שניצל-1" ו-"שניצל-2" עם ספק כוח לינארי :)

כמו שפירטתי, ישנה השקעה של כמה עשרות שעות כדי להוציא מהמחשב סאונד, להתקין כל מה שצריך.
מנגד, נגן CD אתה פשוט מוציא מהאריזה, מחבר ומנגן..

לא יודע מהיכן הציטוט.
שלי מאתר היצרן.
http://www.gauderakustik.com/pdf/cassianoweb_en.pdf

הם לא כותבים כאן..
לקחתי מסקירה בירחון גרמני
http://www.areadvd.de/lm/AV_Hardware/test_isophon_cassiano2.shtml

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יש בעיות בכל חלל האזנה. משתמשים בתיקונים אקוסטיים (כולל EQ) אפילו בחדר מוזיקה סימטרי יעודי
[ תקן אותי אם אני טועה, על פי התמונה ששמת כאן, המערכת אצלך עומדת בפינה (?) ]

כי KSP או Ivory אלה לא מוכרים לך מקור למוזיקה.
אתה קונה חלקים ומרכיב מזה רכיב אודיו, כן כמו סוג של מגבר על פי איזה הסכימה מוכנה

אלה אם כן אתה הולך לאחת החברות וקונה מקור מוזיקה - שרת/סטרימר/טרנספורט

"מחשב" זאת הכללה.
כדי לדון על איכויות הסוניות של מחשב, צריך להתייחס למבנה פרטני, כמו באתר ComputerAudiophile למשל.
או למחשב "שניצל-1" ו-"שניצל-2" עם ספק כוח לינארי :)

כמו שפירטתי, ישנה השקעה של כמה עשרות שעות כדי להוציא מהמחשב סאונד, להתקין כל מה שצריך.
מנגד, נגן CD אתה פשוט מוציא מהאריזה, מחבר ומנגן..

http://www.areadvd.de/lm/AV_Hardware/test_isophon_cassiano2.shtml

1- אתה טועה. המערכת שלי עומדת על פיאה של כמעט 5 מטר. מולה יש כמעט 6 מטר עד לקיר ממול והוא אלכסוני. בקיצור, החלל שלי, על פי דעת כמה מומחים באקוסטיקה שבנו לי את האולפן בזמנו (חלילית), הוא משאת נפשו של כל חובב אודיו. לא רק הסלון אסמטרי אם כי כל הבית. גם היחס בין האורך/רוחב/גובה הוא מצוין. עם זאת, הסלון שלי עבר טיפול עוד ברמת הטיח. כל הקירות קולפו עד לבלוקים, ועליו רוססו חומרים מיוחדים מקדמי בליעה. הכל נמדד, יש לי אפילו את המדידות של החלל, אני אמצא את זה מבעד לכל הדפים מהמעבר ואשים באתר. אני מאחל לך תוצאה כזו. באמת...

2- אקיוטון, סיז, מפעל לייצור ארגזים ורכיבי קרוס. גם שם אתה קונה חלקים ומרכיב רכיב אודיו.

3- כמו ברמקולים, מגברים, מעמדים לציוד, קדמגברים וכל רכיב שרק תחשוב עליו.

4- מחשב זה מקור לא מוגדר. אין שום רפרנס. אצל כל אחד המחשב נשמע אחרת משום שהוא מוגדר אחרת, פילטרים שונים, רכיבים שונים ובקיצור, משהו אחר. ברגע שאין רפרנס או לפחות סטנדרט, כל אחד יכול להגיד ששלו הכי "נכון".

אני בטוח שחל שיפור אצל אלדר. אולי אפילו דרמטי. אבל מה שהיה אז, כשאני שמעתי, היה כל כך פחות טוב מה-emm שיכולתי כמעט לשמוע את הביטים הדיגיטלים שם. בנוסף היו שם עוד כמה בעיות של שקיפות, פוקוס, דינמיות ובמה. זה משהו שדי חוזר על עצמו בהאזנה למערכות מבוססות מחשב. גם אצל יבואנים ששמעתי, המחשב תמיד סידר במה קטנה ולא מסודרת. צריך לשמוע עכשיו אצל אלדר. החלום שלי זה לשמוע מחשב כמו שצריך, גם אני רוצה להפטר מהדיסקים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור