סמסונג גלקסי נוט 8 הוא כנראה לא בשבילך...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
חברת LG אלופה בלייצר מכשירים שנוטים למות בטרם עת.
לא מתקרב לחברה הזאת גם עם מקל.
https://9to5google.com/2017/04/10/c...p-issues-expanded-to-include-nexus-5x-g5-v20/

תסתכל על זה ;), תומר

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
הרסת אותנו תומר! מה זה כל הוידאו הטרחניים האלה??? וזה עוד עם אנגלית הודית, אללה יוסתור לך תבין אותו...... שאלתי שאלה פשוטה בנאדם, אפשר לענות בכן או לא, וזהו. למה וידאו ארוך ומשעמם של איזה גיק הודי טרחן ומעייף?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אגב, תומר ל 8s יש חלוקת מסך ל 2?

כן.

ה-V30 מאוד מאוד מפתיע, הנוט 8 פחות. היום הייתי קונה את ה-V30, אבל, יש לי S8 פלוס שאני מאוהב בו.

תומר

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
חלוקת מסך ל-2 זאת פונקציה של אנדרואיד

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
גם בזה:

תומר

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
תומר, אתה לא מתעייף ממיחזור הדברים האלה? אני כן.
שוב אותה גברת בשינוי אדרת.

אולי תביא לנו לשם שינוי מישהו רציני שטוען וגם מוכיח לנו שהנוט 8 הוא טלפון לא טוב?
הרי גם הבחור הזה טוען קודם כל שזה טלפון מעולה, מהטובים בשוק כיום, ומתחיל במשפט "Great Device"!

אחר כך הוא מבקש לציין את הדברים "הפחות טובים" כהגדרתו, או "החסרונות".
ומה הם החסרונות לטענתו?

1. אותו עט כמו זה שהיה בנוט 7. לא פיתחו עט חדש. ממש נורא......מה גם שהוא עצמו טוען שהעט מתפקד מעולה.
2. הטעינה המהירה עושה שימוש בטכנולוגיה לא הכי חדישה בשוק. נו, מה הבעיה בזה בדיוק?
3. שוב סיפור הסוללה החדשה שעל הנייר חלשה יותר מזו של גלקסי 8S פלוס. הבחור מתעלם שבמבדקים רציניים הוכח שביצועי הסוללה הזו טובים יותר, הודות לתכנון חדשני יותר של הטלפון כולו. מה זה אומר עליו ועל הסקירה שלו?
4. איחסון - לא הבנתי מה הוא רוצה להגיד לנו....מצד אחד משבח את היכולת להגדיל את הזיכרון באמצעות כרטיס מיקרו חיצוני וטוען שזה "פנטסטי", ומצד שני מתחרבש עם איזה טיעון מפותל על הטכנולוגיה שסמסונג אימצו לשימוש בזיכרון, שהיא לא המיטבית......מה הוא רוצה באמאשלו?
5. עד כאן לדבריו "הדברים הגדולים" בחזקת החסרונות של המכשיר. מאוד לא משכנע.
6. יתר הטענות הן שסמסונג עשו שימוש באותו מעבד כמו זה של הגלאקסי 8 ושאין חוויה סטריאופונית. אוי אוי אוי.

ובסוף גם הוא לא שוכח להדגיש שכל "המינוסים" שהוא פרט לא משנים את העובדה שמדובר באחד המכשירים הכי טובים שניתן להשיג כיום בשוק......

תעשה לנו טובה תומר, זה לא רציני!

כאחד שרוצה להחליט מה לקנות, הפידבקים האלה מאוד לא משכנעים. הכותרת הבומבסטית שלך לשירשור הזה לא תופסת מים! תביא לנו מישהו שמוכיח שהנוט 8 לא טוב. אתה מביא המון סקירות שמציינות שלמרות הכל הנוט 8 הוא מכשיר מעולה, הטוב מסוגו בשוק כיום, אלא שהמחיר שלו יקר, אז שכל אחד יעשה את החשבון שלו. איזה חדשות מרעישות......

בקצב הזה, בגללך אני אבחר בסוף באייפון החדש :)

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
TakeOne,

אתה מטריח אותי בהודעות ארוכות (אורבניות) :), הלכי הרוחות של הגלקסי נוט 8 שיש בעיה עם המכשיר,
לא 1, לא 2 ולא 5 אומרים שהוא טוב מאוד אך יקר למחירו ;).

נחכה ל-25 כשיואל :eek: יחזור מהכרזה שתתקיים בת"א וידווח מה הוא ראה.

תומר

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
אין בעיה עם המכשיר תומר.
אתה משמיץ לחינם.
הוא יקר. זהו.
גם המערכת שלך יקרה. אז יש איתה בעיה?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור