סמארטפון Xiaomi 12T Pro במבחן

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
725
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: https://www.dtown.co.il/xiaomi-12t-pro

zapilak

אוהב את התחום
מעורבות
67
נקודות
28
יש לי טלפון של שיומי , אחלה טלפון ואחלה תמורה למחיר , למען גילוי נאות יש לו מערכת הפעלה אנדרואיד ONE , ולא מערכת ההפעלה הרגילה של שיומי . מה שמעצבן אותי בטלפון שלי זה שחיישן הקירבה מפשל, שאת אומרת כשאני מדבר בטלפון ומצמיד את הטלפון לאוזן הממשק משתגע ונלחצים כל מיני כפתורים. האים מישהו שמע על הבעיה הזאת בשיומי ? האים בטלפון הנסקר חיישן הקירבה עובד כמו שצריך ? אני חייב לציין שחוץ מהבעיה בחיישן הקירבה אני מאוד מרוצה מהטלפון , זאת אומרת שזה לא טלפון דגל אך הוא נותן תמורה עליונה לכסף

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
181
נקודות
43
תנקה את המקום של חיישן הקרבה עם בד.
גם לי זה קרה עם מכשיר ותיק שלהם וזה היה פיתרון מעולה בשבילי.
ברגע שמנקים אותו זה לרוב מסתדר

zapilak

אוהב את התחום
מעורבות
67
נקודות
28
תודה על התשובה , אני שמח ששיומי עשו דרך והשתפרו , בעיקר מהטלפון שלי , יחש לו סוללה מעולה ומסך טוב , אבל לא מצטיין בסאונד ובמצלמה , בעיקר בצלמת הסלפי , הייתי מת להשוואה בין הסמסונג העתידי מסדרת 23 , לבין השיומי העתידי מסדרת 13 , תאורטית שיומי יותר טובים מסמסוג בסוללות , ובפתרונות לקירור סוללה , מערכת ההפעלה של שיומי הרבה יותר שמחה ונעימה לעיין , המערכת הפעלה של סמסונג הרבה יותר אינטואיטיבית וקרובה למקור האנדרואידי , לצערי גם המחירים של שיומי " השתפרו " כלפי מעלה לפחות בסדרות הדגל , אבל אני שמח שיש תחרות , פעם הבחירה הייתה בין סמסונג לאפל בלעדית . עכשיו שיומי נותנים בראש ולדעתי הם יהיו הראשונים לשלב מצלמת סלפי איכותית שמתפקדת טוב מתחת למסך ולא באמצעות מגרעת / חריר . אילון מאסק לאחרונה איים על אפל שהא ייצר טלפון שיתחרה בהם . לדעתי אחלה בדיחה ...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור