סיפור התחדשות

Avner

אוהב את התחום
מעורבות
46
נקודות
28
לפני מספר חודשים גמלה החלטה בליבי להחליף את המערכת הקולנוע הביתי שהיתה ברשותי
בתור התחלה התחלתי לשאול שאלות במספר פורומים ולכל אחד היתה דעה מה להחליף ראשון חלקם אמרו רמקולים חלקם רסיבר
בביקור אצל חבר נתקלתי ברמקולים שלא הכרתי לפני כן סונוס פאבר (עולמי היה צר כעולם נמלה הכרתי JBL INFINITY,BOSE,KEF,ומוניטור אודיו ) מאוד אהבתי את הצליל והיופי של הרמקולים העיצוב בהחלט הרשים אותי
וכך התגלגלנו לטרמולו בחיפה חנות שמחזיקה ציוד איכותי חנן איש מקסים ונעים ומקצועי ארח אותנו בחנות השמיע לנו מוסיקה הציג סרטים מערכות וסטים של רמקולים ממש הזלתי ריר
כבר אז הבנתי שאלה הרמקולים שאני רוצה אהבה במבט ראשון (heart)
ממש במקרה החבר החליף זוג רמקולים קדמיים והשלים את הסט לסונוס פאבר והציע לי את הרמקולים הקדמיים שלו AR 310 המחיר היה אטרקטיבי את הסאונד מאוד אהבתי והם היו במצב חדשששששש ורכשתי אותם בלי לחשוב פעמיים
לאחר הביקור בטרמולו המחשבה לחבר סונוסים לרסיבר קנווד רק גרמה לי להמתין עם הרכישה
וכך התחלתי לחפש רסיבר שאוהב בדיוק התפרסם באתר אחר סקר הרסיברים הגדול או מה שלא יהיה כמובן שלא הייתי מסוגל לחכות לתוצאות והתחלתי להסתובב בין החנויות ולהאזין למה שאוהב. שמעתי את כולם ואפילו בחנות מסויימת נתנו לי את האונקיו 875 והימאהה 3800 לסוף שבוע להאזנה בבית
לאחר האזנה שלי ושל בנות הבית ההחלטה הייתה אחת האונקיו נשאר הימאהה הולך
אז היה רסיבר חדש קדמיים משומשים יד שניה AR310
אחוריים JBL LX 44 ישנים(זה מה שנשאר לי מסטריאו ישן) וסנטר של סוני מסט של סטליטים ,DVD פיונייר 696 כשהסונוס עדיין בתור מטרה
אז היום בשעה טובה אחרי שיחה של החבר עם חנן מטרמולו הגענו וחיכה לי סנטר מסדרת דומוס
בימים או השבועות הקרובים כנראה גם אתחדש באחוריים מאותה הסידרה
אני חייב לציין את היחס החם והאדיב השירות המקצועי של של חנן ובנוסף לציין שהמחירים לא בשמיים הם מחירים לא יותר יקרים ולא יותר זולים ממוצרים ברמתם ואיכותם
ואני בהחלט ממליץ על ביקור בחנות למרות מרחקה מהמרכז

תודה אבנר

keyser

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
כיף לקרוא, תתחדש ותהנה!

:sheep:

Avner

אוהב את התחום
מעורבות
46
נקודות
28
תודה תודה מודה על הברכות
מקווה לעדכן אותכם בשידרוגים שיקרו בזמן הקרוב מאוד
על הפרק עניין של ימים או שבועות
פטיפון של לין סונדק LP12 אם יעבור בדיקה וימצא תקין או שהתיקון יהיה שווה
סטרימר divco 6500A שיגיע מארצות הברית
וכמובן האחוריים
וסטנד מתאים אני כבר משרטט לי כל מיני שרטוטים להגיע למשהו אופטימלי מבחינתי
לטווח היותר רחוק חודשים SPS בתור נגן בלוריי

אם ישארו שקלים או $ או מה שלא יהיה
אני חושב שזה המקום להודות שהתברכתי באישה מקסימה שדיי מפרגנת
אתמול כששקלתי לרכוש גם סנטר וגם אחוריים היא דיי דחפה
רק אני עצרתי את עצמי במחשבה לפנק אותה גם במשהו
טיול לאיטליה או משהו למרות שזה לא קשור
אז נשמתי תודה רבה (heart)

אבנר

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
החבר'ה כאן מכירים את חנן והחנות טרמולו, עשינו בזמנו מפגש פורום שם, כך שזה די תואם את ההמלצה שלך :)

תתחדש על הרכש החדש, טיול לאיטליה בהחלט יתאים לרמקולים הללו...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תתחדש כיף לשמוע סיפורים כאלו. באמת רכשת ציוד מוצלח מאדם מקסים וטיול לאיטליה באמת מתאים לרמקולים.
אבל לדעתי צריך כעת לחגוג את הרכישה של האונקיו גם בטיול ליפן :) :) :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור