סיכום אירוע - אנלוג מול דיגיטל אצל B-Side

rainbird

אוהב את התחום
מעורבות
32
נקודות
28
כאחד שלא היה שם, מעניין לדעת עד כמה המחשב היה קרוב בביצועיו לפטפון ולנגן CD, בהתחשב בעלות הנמוכה יחסית של ה- DAC והמק

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
המקבוק אייר 13 בגרסת 2014 ותוכנת הניגון הייתה 3 AMARRA
החיבור היה ב USB ל DAC והמוזיקה קבצי הי-רז 96-24

היה באמת ערב מקסים, בנוסף למוזיקה לחברה - גליתי שאני עדיין מת על "במבה"
תודה לכולם
חבל שלא נסיתם לחבר את המק עם כבל קואקס ודונגל M2TECH hiFace היתם מקבלים תוצאה הרבה יותר טובה ולא סנטטית כמו כבל ה Usb.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
כאחד שלא היה שם, מעניין לדעת עד כמה המחשב היה קרוב בביצועיו לפטפון ולנגן CD, בהתחשב בעלות הנמוכה יחסית של ה- DAC והמק
אם המחשב מקונפג נכון ואתה עובד עם כבל קואקס ההשוואה לתוצאה של סידי טוב תהיה קשה מאד..
אני מדבר על MacBook pro והשוואה על אותו הדק כמובן. (גם רמת הסידי צריכה לבוא בחשבון.)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
חבל שלא נסיתם לחבר את המק עם כבל קואקס ודונגל M2TECH hiFace היתם מקבלים תוצאה הרבה יותר טובה ולא סנטטית כמו כבל ה Usb.

הייתי בארוע ואתה חושב שהמחשב נשמע סנטטי?

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
הנה צץ לו מונח חדש בהקשר של סאונד. סינטטי.

אז זה טוב או לא ?

לפחות לא צריך לגהץ. (אולי בגלל שהסאונד כבר שטוח?)

לפחות הארוע עבר בשלום ולאף אחד לא נשמטה הלסת.. וגם לא דווח על מתעלפים

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
הייתי בארוע ואתה חושב שהמחשב נשמע סנטטי?
מנסיון שלי עם המק החיבור עם usb נשמע רע על כל הדקים שבדקתי. לכל כבלי ה usb שנבדקו אצלי היה מחנה משותף אחד:
כולם נשמעו לטעמי פחות מוזיקליים מחיבור הקואקס. אציין שהיו אצלי כבלי usb מכל טווח המחירים, גם יקרים מאד!

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
הנה צץ לו מונח חדש בהקשר של סאונד. סינטטי.

אז זה טוב או לא ?

לפחות לא צריך לגהץ. (אולי בגלל שהסאונד כבר שטוח?)

לפחות הארוע עבר בשלום ולאף אחד לא נשמטה הלסת.. וגם לא דווח על מתעלפים
חחח. הכוונה לסנטטי זה שהצליל פחות נעים ונשמע יותר בכיוון אנליטי, פחות חי ומעייף לאורך זמן בחלק מהכבלים.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מנסיון שלי עם המק החיבור עם usb נשמע רע על כל הדקים שבדקתי. לכל כבלי ה usb שנבדקו אצלי היה מחנה משותף אחד:
כולם נשמעו לטעמי פחות מוזיקליים מחיבור הקואקס. אציין שהיו אצלי כבלי usb מכל טווח המחירים, גם יקרים מאד!

אני מבין שלא שמעת את הסטאפ שהיה בארוע, אבל אתה יודע איך זה נשמע שם - OK
לי אין מה להוסיף על כך

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
זה לא הבדל זניח כרמי, יתכן והסידי יכל להישמע יותר טוב ונכון בפרזנטציה שעשיתם בהקשר למה שהחברים כתבו, ואולי לא. אני רק אומר שאם כבר עושים השוואה, נכון יותר לתת לכל מכשיר את התנאים הידאליים. אין כאן שום דבר אישי אחי, קח הכל ברוח טובה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מה הקשר לרוח טובה או משהו אישי - אומנם זה היה המחשב שלי, אבל אני איש של אנלוג ואת התוכנה התקנתי רק עבור ההדגמה הזו - זו לא הצורה בה אני שומע בבית.

אבל לתת חוות דעת על סט אפ שלא שמעת ? זה באמת לא רציני

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
מה הקשר לרוח טובה או משהו אישי - אומנם זה היה המחשב שלי, אבל אני איש של אנלוג ואת התוכנה התקנתי רק עבור ההדגמה הזו - זו לא הצורה בה אני שומע בבית.

אבל לתת חוות דעת על סט אפ שלא שמעת ? זה באמת לא רציני
אם זה היה המחשב שלך והדגמת אותו ככה אז עכשיו זה באמת אישי חח.
נסה בבית לשמוע את המק עם חיבור קואקס ודונגל M2TECH 2 hiface תופתע כמה זה משנה.
גם אם לא שמעתי את התוצאה שם, זה לא אומר שאני לא יכול להביע את דעתי על אותו נגן מנסיוני האישי.
הנחתי שלאור ההדגמה בתצורה הנוכחית לא היה לך נסיון עם המק, ואתה גם כתבת את זה בעצמך.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
יש לקחת בחשבון שהסט האנלוגי שהודגם שם היה עם ציוד יקר בהרבה מהסט הדיגיטלי וזה גם הוסבר לחברים שהיו שם.
כאמור בבית אני שומע אנלוגי יש לי כוונה לחבר בעתיד מחשב כמקור משני - אבל עדיין לא שם

itsik_h

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
ההדגמה היתה מבחינתי החלק המעניין ואכן חשתי בהבדלים לטובת האנלוגי. אשמח רק לקבל את שמות הקטעים שנוגנו כדי לנסות ולשחזר בבית,

בהמשך לבקשה שלי למעלה, האם אפשר לפרט כאן את הקטעים שנוגנו בהדגמה ? (היה קטע קלאסי, Tracy Chapman ואולי עוד ..)

תודה

רונן ש

חבר משקיען
מעורבות
270
נקודות
63
הקטע הקלאסי שנוגן היה הפרק הראשון מתוך הקונצ׳רטו לפסנתר של ג׳ורג׳ גרשווין, ב-פה מז׳ור.

פרט פיקנטי: ג׳ורג׳ גרשווין, ממניחי היסודות למוזיקת הג׳אז בעולם, היה יהודי מברוקלין. השם המקורי: יעקב גרשוביץ..

נערך לאחרונה ב:

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
הקטע הקלאסי שנוגן היה הפרק הראשון מתוך הקונצ׳רטו לפסנתר של ג׳ורג׳ גרשווין, ב-פה מז׳ור.

פרט פיקנטי: ג׳ורג׳ גרשווין, ממניחי היסודות למוזיקת הג׳אז בעולם, היה יהודי מברוקלין. השם המקורי: יעקב גרשוביץ..

כן הרבה מלחינים היו יהודים קופלנד דריו מיו ועוד מייארבר ועוד אופנבאך מנדלסון מאהלר
אם כבר מדברים על קונצרטו של גרשווין
היה לי תקליט קולומביה אנדרי פרבין מנגן עם תזמורת אנדרי קוסטלנץ - זה היה אחד התקליטים הטובים ביותר שלי - הדפסה מעולה הקלטה טובה כמו שאני אוהב כאן ועכשו
אהבתי בראש ובראשונה את האינטרפטציה של פרבין לימים שהקליט שוב בEMI היה טוב אבל לא כמו בקלטה שלו עם קוסטלנץ
כמובן מיותר לציין כי פרבין בן 87 היהודי נשוי לכנרית אן סופי מוטר בת 52
יפה

התיחסו כאן על מערכת כזו וכזו
לפחות ממה שהיה לי שנים התוצאה שקיבלתי מהתקליטים שלי היא היתה לא פחות משאר מדהימה
מרהיבה פתוח רחב טימבר כל כך לדעתי נכון ולא היה לי מי יודע מה איזה פטיפון וראש על

היום אני בעניין הCD

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
היום אני בעניין הCD[/QUOTE]

חזק מאוד בעניין נגני CD !

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור