סיומו של מסע אחד ותחילתו של מסע אחר

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
פעם גם אני לא הייתי מוכן.... אבל אני אובססיבי לאיכות הצליל והרבה עוסק ב-fine tuning (קרי - שמן נחשים ;)). וזה עובד...

עם זה עובד לך אני בעד.

bu13

אוהב את התחום
מעורבות
38
נקודות
28
יש גבולות שאני לא מוכן לחצות בשם איכות הסאונד. אני מחבר שני מקורות, וגם קולנוע ביתי. יכול להיות ששומעים טוב יותר בלעדיהם, אבל אין לי שום כוונה לבדוק את זה. כמו שאני לא מוכן לבדוק אם להוציא את השולחן מהסלון או את אישתי מבית

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
יש גבולות שאני לא מוכן לחצות בשם איכות הסאונד. אני מחבר שני מקורות, וגם קולנוע ביתי. יכול להיות ששומעים טוב יותר בלעדיהם, אבל אין לי שום כוונה לבדוק את זה. כמו שאני לא מוכן לבדוק אם להוציא את השולחן מהסלון או את אישתי מבית

בסוף זה עלול להסתיים בזה שהאישה מוציאה אותנו.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

זה לעולם לא ״בשם איכות סאונד״ אם כי ״לטובת איכות צליל״.

ולהפריד קולנוע מסטריאו זה גבול כל כך קליל. אבל ממש.

bu13

אוהב את התחום
מעורבות
38
נקודות
28
התגובה שלך מובנת לי נמר, משתי סיבות. האחת כי אתה מתייחס לכל הנושא על גבול השיגעון, משקיע אנרגיה וכסף רב מאוד בכדי לשפר אפילו עוד קצת. אז ברור שמבחינתך זה גבול קליל. מאידך יש לך מערכת חלל שכנראה משקפת את זה, ורגישה לתוספת כזו. אצל מרבית האנשים ואצלי בפרט, זה לא המצב. זה תחביב מושקע אצלי , מאוד יקר ביחס לאדם מן השורה, אבל בכלל לא מתקרב לליגה שלך. לכן נראה לי שזה לא משהו שאני הולך לעשות בקרוב. בלי קשר, אני משפר את המערכת שלי כל הזמן, אבל מזמן מזמן הפסקתי לעשות השוואות ומבחנים. זה יכול להשמע כמו סתירה אבל זה לא..

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
התגובה שלך מובנת לי נמר, משתי סיבות. האחת כי אתה מתייחס לכל הנושא על גבול השיגעון, משקיע אנרגיה וכסף רב מאוד בכדי לשפר אפילו עוד קצת. אז ברור שמבחינתך זה גבול קליל. מאידך יש לך מערכת חלל שכנראה משקפת את זה, ורגישה לתוספת כזו. אצל מרבית האנשים ואצלי בפרט, זה לא המצב. זה תחביב מושקע אצלי , מאוד יקר ביחס לאדם מן השורה, אבל בכלל לא מתקרב לליגה שלך. לכן נראה לי שזה לא משהו שאני הולך לעשות בקרוב. בלי קשר, אני משפר את המערכת שלי כל הזמן, אבל מזמן מזמן הפסקתי לעשות השוואות ומבחנים. זה יכול להשמע כמו סתירה אבל זה לא..

מזדהה עם השורה האחרונה בדברייך, גם אני לא מבזבז זמן באין סוף בדיקות ופשוט נהנה מהמוזיקה. עם זאת יש כללי היגיון בסיסיים ומי שתקציבו מאפשר יפעל בהתאם, בסופו של יום מדובר בתחביב.

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
אתה לא חייב. "מערכת" ק"ב שלי מורכבת מרסיבר בן 15 (או יותר?) ושני סטליטים העומדים משני צדי הספה (מן אוזניות גדולות) - אותי זה מספק מעל ומעבר. לעומת זאת, אני כן הוצאתי שולחן מהסלון כדי לשפר סאונד של מערכת סטריאו (ועדיין נשארתי בבית :)). אגב, אפשר לקבל סאונד מרשים (מאד) גם במערכות שזולות בהרבה ממערכת של נמר - אבל זה לא הולך יד ביד עם רסיברים המחוברים למגבר סטריוא. כל אחד והעדפותיו.

bu13

אוהב את התחום
מעורבות
38
נקודות
28
בזה אנחנו שונים ויטלי. אני מקבל סאונד מאוד מרשים ממערכת זולה בהרבה, והיא כן מחוברת גם לרסיבר (לא עבור סטריאו כמובן). יכול להיות שלאוזנך זה לא היה מספיק טוב. אותי היא בהחלט מספקת ומרשימה מאוד.

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
אני לא מנסה להוכיח דבר :), כפי שכתבתי - כל אחד והעדפותיו. כמו בדוגמה עם מערכת ק"ב שלי - בספק שהיית יכול לחיות איתה, ואני חי איתה בסבבה :p.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בזה אנחנו שונים ויטלי. אני מקבל סאונד מאוד מרשים ממערכת זולה בהרבה, והיא כן מחוברת גם לרסיבר (לא עבור סטריאו כמובן). יכול להיות שלאוזנך זה לא היה מספיק טוב. אותי היא בהחלט מספקת ומרשימה מאוד.

נתק את הרסיבר ותשמע עוד יותר טוב. זה לא קשור לכמה עולה המערכת. זה קשור לעצם העובדה שככל שמחוברים אליה פחות רכיבים כך היא תשמע טוב יותר.

bu13

אוהב את התחום
מעורבות
38
נקודות
28
כנראה שאתה צודק, אבל אז איך אני אראה סרטים וסדרות?
האם קדם או משולב לא אמורים להיות מסוגלים לתמוך ביותר מכניסה אחת? האם אצלך מחובר פטיפון והמקור הדיגיטלי מנותק?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כנראה שאתה צודק, אבל אז איך אני אראה סרטים וסדרות?
האם קדם או משולב לא אמורים להיות מסוגלים לתמוך ביותר מכניסה אחת? האם אצלך מחובר פטיפון והמקור הדיגיטלי מנותק?

יכול להיות שבמקרה שלך אני טועה ולא יהיה הבדל.
לגבי מקורות - יש לי רק פטיפון וכשאני רוצה לשמוע דיגיטל אני מחבר את המחשב פיזית. מסיים, הוא מתנתק מהמערכת.

אני מחבר את המחשב רק כשאני בוחן מוצרים שצריך לבדוק את הממיר שלהם. אחרת, אין לו זכות קיום.

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
291
נקודות
63
בוקר טוב חברים,
אני באמת לא אבשלום קור, אולם יש כמה דברים שמפריעים בקריאה,
יש חברים שמבלבלים בין ה-עם וה-אם, אז ככה!

עם = ביחד, לדוגמה: אני הולך
עם חברים לשתות בירה (ולא, אני הולך אם חברים לשתות...).
אם = במידה, לדוגמה:
אם יהיה לי כסף אוכל לרכוש מגבר חדש (ולא עם יהיה לי...).
שיהיה יום מקסים לכולם (ורד)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
יכול להיות שבמקרה שלך אני טועה ולא יהיה הבדל.
לגבי מקורות - יש לי רק פטיפון וכשאני רוצה לשמוע דיגיטל אני מחבר את המחשב פיזית. מסיים, הוא מתנתק מהמערכת.

אני מחבר את המחשב רק כשאני בוחן מוצרים שצריך לבדוק את הממיר שלהם. אחרת, אין לו זכות קיום.

חשבתי שאני הלכתי רחוק עם כבילה נפרדת בין סטריאו לק"ב לרמקולים הקידמיים.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
בוקר טוב חברים,
אני באמת לא אבשלום קור, אולם יש כמה דברים שמפריעים בקריאה,
יש חברים שמבלבלים בין ה-עם וה-אם, אז ככה!

עם = ביחד, לדוגמה: אני הולך
עם חברים לשתות בירה (ולא, אני הולך אם חברים לשתות...).
אם = במידה, לדוגמה:
אם יהיה לי כסף אוכל לרכוש מגבר חדש (ולא עם יהיה לי...).
שיהיה יום מקסים לכולם (ורד)

:אצבע מורמת

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
691
נקודות
113
חשבתי שאני הלכתי רחוק עם כבילה נפרדת בין סטריאו לק"ב לרמקולים הקידמיים.
הי
אני מנתק (לא רק מפריד כבילה) את המכשירים שאינם בשימוש (בחדר האזנה) מהחשמל (ק"ב, סאב, מקרן, נורת אוירה, מטענים ועוד. מצאתי, שזה תורם לשקט במערכת (אצלי), באופן כזה שאני מנמיך 2-3 קליקים מהווליום הרגיל שאני רגיל להאזין לו. כמו גם, לאימגין, ובתחום התחתון.
ממליץ לנסות
באחד מההדגמות שהייתי במינכן (נורדוס) הוצג והוסבר התרומה השלילית של פלאפונים, מטענים ומחשבים לצליל

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
הי
אני מנתק (לא רק מפריד כבילה) את המכשירים שאינם בשימוש (בחדר האזנה) מהחשמל (ק"ב, סאב, מקרן, נורת אוירה, מטענים ועוד.

חשוב להקפיד לא לנתק את מכשיר השמיעה

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
אז אל תנתק
אתה כנראה צריך אותו

נכון.

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
הי
אני מנתק (לא רק מפריד כבילה) את המכשירים שאינם בשימוש (בחדר האזנה) מהחשמל (ק"ב, סאב, מקרן, נורת אוירה, מטענים ועוד.
גם אני. ההבדל מאד שמיע, למרות שיש לי קו נפרד למערכת ופילטר מעולה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור