סיום טוב ליום מאתגר (פוקאל Elear חדשים)

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
ראשית תהנה בגדול ושנים ארוכות מהרכישה החדשה שלך(ורד) , לדעתי אני הראשון בפורום שהילל ושיבח את צמד האוזניות של Focal שהוצגו בתערוכה , ועכשיו אני גם מבין את שאלתך אלי - האם אני חושב שהמגבר שהאוזניות הוצגו איתם בתערוכה מספיק טוב...כנראה שחשבת שלא....

והכי חשוב, תיזהר עם הווליום !!! אני חושב שזימברתי במידה מסויימת את השמיעה שלי בהאזנות ארוכות בווליום גבוה לאוזניות שלי......היום אני קורא שפתיים ולא שומע הבדלים בין כבלים ......;)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
ראשית תהנה בגדול ושנים ארוכות מהרכישה החדשה שלך(ורד) , לדעתי אני הראשון בפורום שהילל ושיבח את צמד האוזניות של Focal שהוצגו בתערוכה , ועכשיו אני גם מבין את שאלתך אלי - האם אני חושב שהמגבר שהאוזניות הוצגו איתם בתערוכה מספיק טוב...כנראה שחשבת שלא....

והכי חשוב, תיזהר עם הווליום !!! אני חושב שזימברתי במידה מסויימת את השמיעה שלי בהאזנות ארוכות בווליום גבוה לאוזניות שלי......היום אני קורא שפתיים ולא שומע הבדלים בין כבלים ......;)

הי רוברט,

בד"כ כשאני מתחיל לשאול שאלות זה מעיד שדבר מה מתבשל אצלי ;)
כמעט תמיד האוזניות משמשות אותי כשאני עובד על המחשב, וכן אני מקפיד על הווליום כדי לא לפגוע בשמיעה (וגם כדי שאוכל להבחין בין כבלים :) )

תודה רבה על הברכה (ורד)

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
עכשיו אתה יכול להצטלם מחדש עם האוזניות בדיוק באותה פוזה... ואז אשתך תקרא "הלוחשת לאוזניות"

נערך לאחרונה ב:

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
291
נקודות
63
המגבר יצא היום מאיטליה, מזל שבינתיים לפרופסור יש חור מתאים לתקוע את הכבל.
השאר זה מכה בכנף, נעבור גם את זה.

עם כל ההפתעות שלך בזמן האחרון, בעתיד לא אהיה מופתע משום "יציאה" חדשה!

מה שבאמת אני מאחל לך, זה החלמה מהירה ובריאות איתנה!!!
תבקש מלמעלה שירפא אותך, כי הוא רופא כל בשר ומפליא לעשות.
אמן, כן יהי רצון!

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
עם כל ההפתעות שלך בזמן האחרון, בעתיד לא אהיה מופתע משום "יציאה" חדשה!

מה שבאמת אני מאחל לך, זה החלמה מהירה ובריאות איתנה!!!
תבקש מלמעלה שירפא אותך, כי הוא רופא כל בשר ומפליא לעשות.
אמן, כן יהי רצון!

חיים המקסים, תודה רבה על שפע האיחולים.
המשך יום נפלא.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור