רמקולים סט סאטליטים+רסיבר

orenb

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום,

איני מבין גדול אני אצטרך חוות דעת של מישהו שמבין.
רכשתי PIONEEERVSX 2021
ארצה לקבל חוות דעת איך הביצועים שלו.
ועתה אני מעוניין לקנות סט סאטליטים
אני מאוד מתלבט בין KEF3005S
לבין סט של מוראל MT2
חוות דעת מקצועית וטובה תקבל בברכה.
חג שמח:cool:

מיכאל לנג

מושעה
מעורבות
4
נקודות
18
שלום וחג שמח
תתחדש על הרסיבר. נראה יופי של רסיבר.
לגבי רמקולים, זה עניין של טעם. כל אחד ועמו הוא...כך שעדיף לך להקשיב לרמקולים ולהחליט לבד. בתערוכה הקרובה יהיו הרבה הזדמנויות.
בנוגע לשאלתך: לקבלת חוות דעת, מעולם לא הבנתי את מי ששואל שאלה כזו בפורומים. אם תצליח להסביר לי למה אתה מתכוון אודה לך.

orenb

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
חוות דעת אומרת שבמידה ואתה מתכוון להשקיע X כסף על סט רמקולים מסוים,
מישהו שמבין יומר לך עדיף לך להשקיע קצת פחות על סט מסוים ותקבל את אותה איכות.
או להוסיף סכום כסף ותהנה ממשהו הרבה יותר איכותי .
ודבר אחרון, מסרתי 2 דגמים. מישהו שמבין יחווה דעתו ויומר לפי שיקולים מקצועיים מה עדיף.
תודה ויום טוב

מיכאל לנג

מושעה
מעורבות
4
נקודות
18
שלום וחג שמח
דעתי על הרמקול (וגם אם תהה מקצועית ככל שתהה) אינה בהכרח צריכה להיות לטעמך. ומה אם מבין ה-2 אני ממליץ על "2"
ואתה דווקא אהבת יותר את "1"? אני אישית לא אוהב את הצליל של KEF. שמעתי סט של מורל (לא בטוח שזה הדגם שלך!)
ושמעתי לפני שנה בתערוכה את הקבסה, ומאוד אהבתי. רק יתכן והם יהיו יקרים בהרבה מה-2 שהוזכרו.
אני לא יודע כמה שלמת על הרסיבר, אבל הייתי מכוון תקציב כפול מזה לרמקולים.

קח בחשבון עוד כמה דברים בבחירתך את הרמקולים:
1. אפשרויות המיקום. כל רמקול תוכנן לעבוד כחלק מחדר. אם החדר שלך לא מתאים להמלצת היצרן למיקום (מרחקים גודל
וכו'), עדיף רמקול שמתאים, מאשר רמקול שנשמע נפלא בהדגמה בחנות אך ישמע אצלך הרבה פחות טוב.
2. התאמת הבאס ומימוש ע"י סאב. במקרים רבים יוצא יותר זול ומוצלח להשלים את התחום הנמוך עם סאב מאשר להתעקש
לקבל אותו מהרמקולים הקדמיים. לכן חשוב שתהיה גם התאמה בין הרמקולים לסאב.
3. כדי לקבל אפקט במה (דו ערוצי) או חווית צליל הקפי (5.1 ערוצים) חשוב המיקום של הרמקולים לא רק ביחס לחדר, אלה
ביחס לנק' הישיבה שלך. לקבלת צליל מיטבי יש כמה כללים שרצוי לקיים.
4. יהיה קשה להמליץ בלא להכיר את החדר שבו תמקם את הציוד, ואת הדרישות שלך מהתוצאה.

בהצלחה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור