נגן סטרימר- Pioneer N50A

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
היום הגיע אליי מאמזון גרמניה הסטרימר Pioneer N50A
רמת הבניה גבוה מאד ותחושה של מכשיר מושקע (וכבד)
מנסה עדיין ללמוד ולהבין אותו.
אשמח לסיוע מבעלי המכשיר:
  • איך לעזאזל מנגנים איתו מדיית DSD מהמחשב דרך הרשת DLNA? (לא בחיבור USB)
  • האם ניתן לשמוע איתו מוזיקה מ youtube?

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,864
נקודות
113
תתחדש!:בעד: מכשיר מעולה. אני נהנה ממנו מאוד.

אני לא טכנולוג גדול אבל אנסה להעביר לך את מה שאני למדתי על המכשיר.

ראשית כמובן שיש לחבר את הסטרימר לעולם הגדול. המכשיר מגיע ללא אנטנות וויפי (ניתן לרכוש מתאם יעודיי בנפרד. כ-900 ש"ח אצל היבואן הרשמי :eek: אני מניח שאפשר למצוא תחליפים זולים בהרבה).
אני חיברתי את המכשיר ב-LAN לראוטר וויפי הביתי, ואני עובד בעיקר דרך הסמרטפון.

המכשיר עצמו דובר "אפלית" ז"א הוא תומך אייר פליי, אם יש לך אייפון/פאד אז אתה מסודר.

אם לא, ויש לך מכשיר אנדרואיד, אז יש לך שתי אופציות: או לעשות ROOT למכשיר (קצת מסוכן, מפקיע אחריות ויש לפעמים בעיות של מחיקת תכנים תוך כדי התהליך) ואז אתה יכול לדמות אייר פליי דרך האנדרואיד, או (וזה מה שאני עשיתי) להוריד אפליקצית bubbleUpnP ולעבוד דרכה. היא כן "רואה" את הסטרימר.
באפליקציה הנ"ל יש מחיצת TIDAL מובנית, ואני בעיקר משתמש בסטרימר להזרמת קבצי FLAC מטידל (רזולוציה גבוהה זהה לסידי, דורשת חשבון היי-רס בטידל בעלות של 60 ש"ח לחודש) דרך הבאבל לסטרימר ולמערכת. עובד יפה מאוד ונשמע נפלא:)שטן:), על אף שממשק המשתמש של הבאבל רחוק מזה המקורי של טידל, אבל זה מה יש.
כאמור, אם יש לך מכשיר אפל אז אתה מסודר דרך האייר פליי ולא צריך את כל הקומבינה הזאת.

אני לא בטוח שאני עונה לשאלה הספציפית שלך, ואם אתה עוד לא הסתדרת, אשמח לעמוד לרשותך ככל שאוכל, דבר איתי בפרטי.

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
תודה על המידע, הוספתי כמה טיפים חשובים
מרגיז כל התמיכה המוגזמת הזו במוצרי אפל, כאשר רוב השוק בכלל באנדרואיד

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,864
נקודות
113
תודה על המידע, הוספתי כמה טיפים חשובים
מרגיז כל התמיכה המוגזמת הזו במוצרי אפל, כאשר רוב השוק בכלל באנדרואיד
הם גאוני השיווק ולא בכדי.
בסופו של היום, המסקנה שהגעתי אליה יחד עם עוד חבר פורום שמחזיק במכשיר זה היא שהכי כדאי זה להכנע לאפל ולרכוש מיני אייפד 2 (שתומך באייר פליי), 1100 שח חדש או משומש בפחות ואז אפשר גם לעבוד נורמלי וגם עם מסך גדול.

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
עדכון
ניתן להאזין ליוטיוב ממכשירי אפל בלבד
ניסיתי, עובד טוב

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור