סטרימר אודיו בתקציב זול

ofer52

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
היי
האם יש סטרימר איכותי שיהיה עדיף ממחשב מיני שקט סיני?
עדיף סטרימר זול.
תודה

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,864
נקודות
113
אין בעולם מילה יותר יחסית מאשר המילה ״זול״ (טוב, אולי המילה ״יקר״).
לשאלתך - פיוניר n-50a עושה עבודה מצויינת אצלי. תראה מחיר עד הבית כולל מיסים באמזון גרמניה.

ofer52

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
לאיזה דאק הוא מחובר אצלך?
תודה

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,864
נקודות
113
לאיזה דאק הוא מחובר אצלך?
תודה
יש לו דאק פנימי. ולא רע בכלל!
צ׳יפ כפול (אחד לכל ערוץ):
ESS ES9011S SABRE32 Ultra DAC

ofer52

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
האם הוא יכול לעבוד עם אנדרואיד?

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אין בעולם מילה יותר יחסית מאשר המילה ״זול״ (טוב, אולי המילה ״יקר״).
לשאלתך - פיוניר n-50a עושה עבודה מצויינת אצלי. תראה מחיר עד הבית כולל מיסים באמזון גרמניה.

מצטרף להמלצה של דיוויד, הסטרימר המדובר היה ברשותי ובמחיר אמזון מדובר במוצר עם תמורה גבוה לכסף.

ofer52

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
יש משהו ללא dac?
אני לא אעשה בו שימוש.
יותר מינימליסטי
תודה

goe1951

חבר משקיען
מעורבות
142
נקודות
43
תבדוק yamaha wxc50

dubik

חבר אתר
מעורבות
11
נקודות
8
קודם כל אני יכול להצטרף להמלצות שהיו כאן לגבי הפיוניר, שהיה לי אותו בעבר.
הוא באמת מכשיר מצויין עם תמורה גבוהה לכסף ביחס למחירו.

משהו שלדעתי יכול להתאים לכיוון שאתה מחפש (ללא דאק) זה סטרימר שנקרא microRendu של חברת Sonore.
זה מכשיר פצפון (לא תאמין עד כמה) שמוציא צליל נהדר (יותר טוב משמעותית מהפיוניר המדובר ויותר טוב מלא מעט מחשבים, כולל מאקבוקים למיניהם).
אני לא יודע למה אתה קורא "מחשב סיני" (הרי בסוף כמעט הכל מיוצר בסין - כולל המכשיר שאני ממליץ, למרות ש-Sonore היא חברה אמריקאית), אבל אני די בטוח שזה ישמע משמעותית יותר טוב.
יש כרגע מישהו בפורום השחור שמוכר מכשיר כזה במחיר אטרקטיבי לדעתי, לעומת העלות של חדש שעליו יש להוסיף משלוח ומע"מ.
גילוי נאות: אני גם מכרתי לא מזמן מכשיר כזה ושדרגתי למכשיר החדש יותר של אותה חברה ה-ultraRendu, שנותן מן הסתם תוצאה טובה יותר (אם הוא בתקציב שלך, אז לך עליו - הוא יותר משווה את ההפרש מול mR חדש - אבל הוא יחסית חדש בשוק, אז כנראה שתצטרך ללכת על מכשיר חדש).
שים לב אבל שהמכשיר מגיע ללא ספק כוח וכדי להוציא ממנו את המיטב תצטרך לשדך לו ספק כוח ליניארי טוב, שיעלה את תג המחיר.
תוכל לקנות מאותו מוכר גם ספק לינארי של iFi, שהוא מאוד זול ודי בסיסי, אבל מוציא תוצאה לא רעה למחירו, אבל אם תרצה לקבל תוצאה ממש טובה, תצטרך להשקיע בספק קצת יותר איכותי (יש בארץ של טדי פארדו, שאמור להיות טוב ויש את ה-LPS-1 שהוא קצת יותר יקר (זה מה שרוב המשתמשים משדכים לו), אבל תצטרך להזמין מחו"ל. יש כמובן גם יותר יקרים ויותר טובים). יש רשימה של ספקי כוח תואמים באתר היצרן.
תצטרך גם להשקיע בכבל USB טוב שגם עושה הבדל גדול בצליל.
אבל כמובן אפשר להתקדם בשלבים.
המכשיר תומך כמעט בכל האפליקציות שקיימות: Roon, uPNP, airPlay ועוד הרבה.
יש המון מידע ברשת ובעיקר בפורום של Computer Audiophiles.

יש גם מכשירים דומים של SoTM (גם בכמה רמות תקציב) שיש להם חתימת צליל שונה. אבל הם הרבה פחות נפוצים, ככה שקשה לדעת עד כמה ניתן לסמוך על הביקורות הטובות עליהם.

ofer52

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
רציתי להזמין מאמזון אנגליה או גרמניה אבל לא שולחים לארץ.
אתם יודעים מאיפה כן?
תודה

נערך לאחרונה ב:

goe1951

חבר משקיען
מעורבות
142
נקודות
43
תתחדש ותיהנה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור