סוף סוף.

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
לאחר תלאות המגמדות את התברברויות חבורת האבודים במדבר חסרי יכולת הניווט בגרוש שבגללם אנו נאלצים לקנות פיתות ביפו, סוף סוף הגיע משלוח הצעצועים לו חיכיתי בכסיסת ציפורניים כבר כחצי שנה.

תמצית הפרקים הקודמים: הח"מ חובב ווינטאג' עם חולשה אמיתית למרנץ מסדרת Esotec שהיתה סדרת העילית של מרנץ בסוף שנות ה 70'. על כל מי שמזדמן לו להניח ידיים על כל דבר מהסדרה הזו, לעשות את המתחייב ולהעלות לי זבח.

עד כה, כותב שורות אלה נאלץ להסתפק בפרה Esotec SC-6 במערכת הסלון וצמד מונובלוקים Esotec MA-5 במערכת המשרד הביתי, ונפשו יצאה אל צמד ה MA-5 והפאואר SM-6 שהמתינו לו בניכר.

לפני שבוע חזר הח"מ מהניכר שם עסק בפעילות סיזיפית הררית, ובאמתחתו מבחר צעצועים, ובהם צמד ה MA-5 וה SC-6. הייתי בשוק דרך אגב לגלות שה MA-5 הגיעו באריזה המקורית שלהם:

p3080051.jpg

כשבוע, ולא יום פחות, רבצה העירמה והוציאה לי את הנשמה. אך אתמול, שבת, הסתדרו הכוכבים: נשות הבית יצאו לעיסוקיהן ולא הטילו עלי מטלות שאל לו לאף גבר לעסוק בהן (שזה כל סוג של מטלה), ויכולתי להתפנות לעיסוקי.

מזה זמן רב שרציתי לעשות סדר במערכות הסלון וחדר העבודה: הגם שהסאונד היה יותר ממשביע רצון, תמיד יש מקום לשיפור (למרות שאף אחד כאן לא יודה בזה בקול רם), ובכלל הרגשתי צורך לעשות סדר כי היו יותר מדי דברים בעיניים. לא מעט צעצועים מצאו עצמם ברשימת האפסון ופינתה מקומה לטובת סדר פסח, והנה התוצאות.
.

p3120066.jpg

p3120068.jpg

הרבה זמן האזנה עוד לא היה לי, אז התרשמות תובא כשיהיה לי מה לומר. מה שכן אוכל לומר כבר עכשיו זה שיש הבדל ענק בצליל. ה KEF 103/2 המחוברים עתה ל SM-6 הפילו אותי מהספה לרצפה.

המשך יבוא.

p3120067.jpg

p3120089.jpg

p3120069v.jpg

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
ממש מנהרת הזמן! מה שלום דאג וטוני?
אגב, יש שם המון קופסאות, מה מטרת הקופסאות שבצד שמאל?

gaga

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
(ורד)
תתחדש,
עכשיו חסר רק 10-B :)

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
:p יאיר,

דאג בניו יורק, טס לשם בצ'ארטר. לטוני בפריז נתפס שלשום הסטרטר
כשניסה לדרוס את אליהו הנביא ובעוד איזה שבוע נשמע מה בדיוק קרה שמה :D.

"הקופסאות" משמאל הן המונובלוקים. הצמד העליון מופקד על הטוויטרים והצמת התחתון מופקד על המיד בצמד ה Castle Trent II שנמצאים על ה KEF.

הנה:

p3120071q.jpg

p3120078.jpg

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
GAGA

בעצם אתה מתכוון לפטיפון...לא רק שאין לי כסף לזה אלא שאין לי גם צורך בזה :O.

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
תתחדש ותהנה!
מרנץ וקף - שילוב מנצח(Y)

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אבל אתה סתם מבאס.
כל התמונות האלה של המון רכיבים יפים, רומנטיים וסקסיים שעושים תיאבון ומשחררים הורמונים, אך עומדים על מעמדים כ"כ בינוניים בערימות על ערימות... כל התמונות האלה משולות בעיניי לתמונות של יו הפנר עם 50 כוסיות לידו -
כ"כ הרבה פוטנציאל, וכ"כ מעט יכולת לנצל אותו.

באמא שלך, כבד את הכבודה שלך בסטנד לפנים, כבלים פאליים ועבים ותקע קצת ספייקים פה ושם. מגיע להם!

(זה כמו לצאת עם דוגמנית ממדינה מזרח אירופאית (על מנת לצאת פוליטיקלי קורקט), לצפות שהיא תיכנס איתך למיטה, ולקנות לה רק מקדונלדס. איפה ההערכה?!?!)

זה פשוט כואב...

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
חחח מתן..לאט לאט. אתמול שדרגתי וקיצרתי את הכבלים לרמקולים (שמנמנים יותר) ואת האינטרקונקטס במערכת עצמה.

אבל מה אתה רוצה מהסטנד החמוד שלך JAMO? יש לו ספייקים משלו והוא סופר יציב. לא מאמין שאשמע איזה הבדל עם סטנד מאסיבי יותר - מעדיף לנצל את הכסף (כשיהיה...בעוד 50 שנה, אולי) לקנות מוזיקה.

gaga

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
חומוס, התכוונתי לזה http://www.positive-feedback.com/Issue20/marantz10b.htm
יבוא יפה על הסט אפ !

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אתה בטוח שהרמקולים שיש לך ממצים את כל פוטנציאל ההגברה ?
ניסית לשמוע עם רמקולים אחרים?

ארז

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
אתה בטוח שהרמקולים שיש לך ממצים את כל פוטנציאל ההגברה ?
ניסית לשמוע עם רמקולים אחרים?

ארז

לעת עתה יצא לי לשמוע את המערכת בערך שעתיים, שזה לא מספיק בשביל לחוות דעה, מה גם שזו לא היתה האזנה "ביקורתית". יש בהחלט מצב שההגברה ברמה מעל הרמקולים, אבל ה KEF רמקולים מאוד לטעמי ולפחות בשלב הזה של "המחלה" מאוד מאוד מספקים. הצליל שלהם לא ממש מדגיש שום דבר - אולי קצת באמצע - מאוד מרגיע ומאוד מלטף. רגוע אם תרצה.

המעט ששמעתי היה עם ה KEF ועם צמד Castle Trent II שהם מדפיים אנגליים קטנים ומעולים (כן, יש לי חולשה לרמקולים אנגליים מהדור הישן). ה KEF נשמע מעולה, וה Castle נשמעו טיפה יותר בהירים מאשר קודם. כל זה לפני שיצא לי להתאים את האיקולייזר לסט אפ החדש, אז עוד יש לי עבודה רבה.

יכול להיות שבעוד שבוע יגיע זוג של Rogers LS6a, אבל יקח זמן עד שאוכל להקשיב להם כי הם כנראה יצרכו שיפוץ אני כבר לא יכול לחכות מסקרנות - אף פעם עוד לא יצא לי לשמוע Rogers. אלה ה Rogers LS6a שצריכים להגיע:

rogersls6afrontbxh.jpg

rogersls6aback.jpg

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור