סוני STR-DH520: רסיבר קולנוע ביתי במבחן

tzlils

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
זו בדיוק הבעיה - בכל חיפושיי ברשת לא מצאתי ביקורת אחת רצינית. יש כמה חוות דעת שטחיות ביותר של משתמשים כאלו או אחרים. על פניו נראה שמדובר ברסיבר טוב וניתן כרגע למצוא אותו במחירים טובים ברשת. אבל אני לא רוצה לקנות "חתול בשק"...

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לא נראה לי שמדובר בחתול בשק. לא מצאת גם דף עם פרטים טכניים?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הפרטים לא שלמים בקישור, בכל מקרה, הרסיבר הזה לא מיועד להיות "פצצת כח", התוצאה הסופית תלויה גם בשילוב עם הרמקולים שלך. הפיוניר מרשים בקולנוע ביתי וגם כאן, צריך לשמוע שילוב ביחד עם הרמקולים.

tzlils

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
OK- אני לא צריך "פצצת כוח". אל דאגה - במצבי הנוכחי אין לי שום אפשרות לשים "פול ווליום" ו"לפוצץ" את הבית... הרמקולים הנוכחיים שלי (אני קצת מתבייש לומר...) הם Mordaunt Short שקניתי אי שם בתחילת שנות ה-90.... פעם הם היו נחשבים... בשלב ראשון אתחיל איתם - בהמשך הדרך אשדרג. בכל מקרה - גם הסוני וגם הפיוניר לבטח יספיקו לי אז אמשיך להתלבט עוד קצת לפני שאחליט. מה לגבי DENON - האם רסיבר מקביל שלהם עדיף על השניים האחרים? אם כן - אשמח לקבל את המלצתך. (יש לי עדיין רסיבר DENON שרכשתי גם כן בתחילת שנות ה-90... לא שיש לי כוונה להשתמש בו - אבל יש לי פינה חמה בלב ל- DENON...)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הרמקולים הללו חביבים בהחלט, אין לך מה להתבייש.
גם דנון יכול להתאים, ההבדלים בין אופי הצליל של הרסיברים קשורים גם לטעם אישי שלך, אתה תהיה חייב להאזין להם בחנות ולהחליט מה מוצא חן באוזניך יותר. אנחנו לא נוכל לקבוע עבורך בעניינים של טעם אישי.

tzlils

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
OK - תודה רבה על הייעוץ!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור