סוני A7R II – מצלמת הדגל במבחן שטח באיסלנד

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אתה כותב שטויות ברמה שעדיף לא לענות לך בכלל. גם מצלמה של טלפון עונה לדרישות המשתמש, במיוחד כשאין לו מושג מה הוא רוצה מהמצלמה ומה זו איכות תמונה.

slavazh

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
אתה כותב שטויות ברמה שעדיף לא לענות לך בכלל. גם מצלמה של טלפון עונה לדרישות המשתמש, במיוחד כשאין לו מושג מה הוא רוצה מהמצלמה ומה זו איכות תמונה.

ואני הייתי אולי מתייחס למה שאתה כתבתה עם בתור מנהל הייתה מראה דוגמה ומנהל דיון בשפה נורמאלית.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אי אפשר לנהל דיון עם הטענה שלך. אתה טוען שפיאט 127 איכותית כמו מרצדס 500 עבורך. ברכותיי, אתה לא זקוק למצלמה הזו, חסכת הרבה כסף.

תמיר יגאל

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
מה שרואים דרך עינית זה מה שרואים גם ללא מצלמה זו המציאות בדיוק כפי שהיא 100 % מה שרואים בצג או דרך עינית דיגיטלית זה תירגום דיגיטלי של המציאות וזה הבדל עצום !

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אתה צודק, אבל מה שרואים דרך העינית האלקטרונית זה מה שהמצלמה רואה עם הפרמטרים שבחרנו. גם לזה יש יתרון גדול מאוד

slavazh

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
אי אפשר לנהל דיון עם הטענה שלך. אתה טוען שפיאט 127 איכותית כמו מרצדס 500 עבורך. ברכותיי, אתה לא זקוק למצלמה הזו, חסכת הרבה כסף.
טוב שלא הגזמתה בהשווה. והציוד שלי לא הרבה יותר זול אז בטוח לא חסכתי.
אני מאוד מצטער אבל אני לא מסכים עם המסקנה של המאמר ואני גם חושב שמן הראוי לציין שיש אלטרנטיבות שיותר טובות בתחומים מסוימים ופחות טובים באחרים.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מה שרואים דרך עינית זה מה שרואים גם ללא מצלמה זו המציאות בדיוק כפי שהיא 100 % מה שרואים בצג או דרך עינית דיגיטלית זה תירגום דיגיטלי של המציאות וזה הבדל עצום !
מצחיק שזה מה שמפריע לך כי גם התמונה הסופית היא תרגום דיגיטלי של המציאות...
בקיצור, מציע לך להתנסות במצלמה חדשה כמו סדרת A7 של סוני, דגמי אולימפוס או פוג'י XT1/2 ותבין כמה התקדמו העיניות החדשות.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
טוב שלא הגזמתה בהשווה. והציוד שלי לא הרבה יותר זול אז בטוח לא חסכתי.
אני מאוד מצטער אבל אני לא מסכים עם המסקנה של המאמר ואני גם חושב שמן הראוי לציין שיש אלטרנטיבות שיותר טובות בתחומים מסוימים ופחות טובים באחרים.
זכותך לא להסכים ומן הראוי לציין שלא התנסת כלל במצלמה. אישית, אני נוהג לחוות דעה נחרצת על מכשירים / מוצרים רק לאחר שהתנסתי איתם בפועל.

slavazh

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
זכותך לא להסכים ומן הראוי לציין שלא התנסת כלל במצלמה. אישית, אני נוהג לחוות דעה נחרצת על מכשירים / מוצרים רק לאחר שהתנסתי איתם בפועל.

אם תעבור על כל ההודעות שלי תראה שאני לא חוויתי דעה על המצלמה עצמה אלה על לשון המאמר. אז אני לא מבין את הרלוונטיות של התגובה שלך.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
חווית דעה נחרצת על נושא איכות התמונה.

LiorDrZ

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
באיזה פרמטר או על איזה סקלה את מודד איכות תמונה? מה זה איכות בכלל? טווח דינמי? כמות רעש? רזולוציה?

מה אני באמת חושב, זה שצריך להפסיק לזרוק כל מיני סיסמאות כמו הטוב ביותר ואיכות תמונה בלי שום קוטקסט ולהתמקד במה שמשתמשי קצה ישתמשו בו.

אני גם חושב שסוני במצלמות היום זו החברה הכי אובר הייפ שקיימת בשוק, שמתמקדת בעיקר בספקים מרשימים במקום להנדס מוצרים טובים לצילום.

לצורך העניין אני לא רואה שום בעיה שאולימפוס ב 300$ תתחרה בסוני הזאת הכל תלוי בדרישות המשתמש.
הרי כולנו פה מצלמים ב-raw ב-Adobe RGB ועובדים עם מסכי EIZO מכויילים ל-colorspace של המדפסת ועשים פוסט פרוססינג בלייטרום עם עריכה בפוטושופ לפני כל הדפסה, נכון?

וזה נכון שמצלמות DSLR אין מיצב בפנים אבל יש בעדשות, אז לא הבנתי מה היתרון המהותי פה?

תגובה שלי באדום

באיזה פרמטר או על איזה סקלה את מודד איכות תמונה? מה זה איכות בכלל? טווח דינמי? כמות רעש? רזולוציה?

איכות תמונה נמדדת בטווח דינאמי באיזו נמוך וגבוה, כמות רעש באיזו נמוך וגבוה, רזולוציה.
DXO מדדו ומצאו שהחיישן של המצלמה הזאת הוא נכון לעכשיו הטוב ביותר בשוק.

מה אני באמת חושב, זה שצריך להפסיק לזרוק כל מיני סיסמאות כמו הטוב ביותר ואיכות תמונה בלי שום קוטקסט ולהתמקד במה שמשתמשי קצה ישתמשו בו.

ומה לעשות שיש משתמשי קצה שאותם כן מעניינת המצלמה הזאת וכן רוצים לצלם איתה. אז מה, נמנע את זה מהם ונגרום לכולם להשתמש במצלמה חד פעמית כי החלטת מה מתאים למשתמשי קצה כאלה ואחרים?

אני גם חושב שסוני במצלמות היום זו החברה הכי אובר הייפ שקיימת בשוק, שמתמקדת בעיקר בספקים מרשימים במקום להנדס מוצרים טובים לצילום.

אובר הייפ... OK זכותך לחשוב כך. אני חושב אחרת. סוני מאז שנכנסה לתחום משקיעה המון במו"פ וכיום נחשבת לחברה החדשנית בתחום. תסתכל על שתי הגדולות ב 5 שנים האחרונות איזה חדשנות יצאה מקנון וניקון? נאדה.

לצורך העניין אני לא רואה שום בעיה שאולימפוס ב 300$ תתחרה בסוני הזאת הכל תלוי בדרישות המשתמש.

כמו שליאור כתב לך, אתה משווה פיאט 127 לפרארי שתיהן מכוניות ושתיהן יכולות להגיע מנקודה א' לנקודה ב'. אבל בשאר הפרמטרים אתה לא יכול להשוות בין השתיים. אותו דבר כאן. מצלמה ב 300 דולר או טלפון סוללרי יכולים להפיק תמונות. אבל, במבחן השוואתי מול הסוני זה לא יהיה כוחות...

הרי כולנו פה מצלמים ב-raw ב-Adobe RGB ועובדים עם מסכי EIZO מכויילים ל-colorspace של המדפסת ועשים פוסט פרוססינג בלייטרום עם עריכה בפוטושופ לפני כל הדפסה, נכון?

ואם כן, האם יש כאן פסול? לא מבין את הטענה או את הבעיה בזה...

וזה נכון שמצלמות DSLR אין מיצב בפנים אבל יש בעדשות, אז לא הבנתי מה היתרון המהותי פה?

כל עדשה מיוצבת גם אם אין לה מייצב... (לא כל העדשות כוללות מייצב תמונה) לא מצליח להבין איך אתה לא רואה את היתרון בדבר...

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
סקירה יפה מאד
,מעניינת אותי בפרט שמדובר ממש בניסוי שטח .... שפו על מידע +תמונות .:בעד::בעד::בעד:
חשוב לציין כי התמונות באתר -לא עושות צדק מלא , בגלל מגבלות אחרות . אחרת הסופרלטיבים היו קופצים אליך ישירות .
ואני אחד מקהל היעד האפשרי שלה בעתיד אולי ?
רק עכשו רכשתי את האחות הקטנה {אם ניתן בכלל לכנות כך ?}
A6000
שאני בשלב רק של למידה . לעומק .
מעבר לאוטומט+. יש בה עולם שלם .
עד כמה וכמה A7RII שמרגש אותי בדיוק כמו מוצר אחר טופ קלאס של סוני בתחום אודיו וידאו .

אכן העינית היא ,שבהתחלה לא יחסתי חשיבות רבה , אבל שיצאת בפעם ראשונה לצילום חוץ . וגם בבית
נוכחתי לדעת שני דברים .

1.הצילום דרכה היה יותר מדוייק בצבעים ופוקוס ומיקום האובייקט בתמונה .{עדיין באיכות רחוק במיליון דוטים בעינית מA7RII.}
2.כלי עזר מדהים בנוסף למסך LCD המעולה .
כשיש שמש העולם נראה אחרת דרך העינית מאשר במסך LCD. כולל מידע מדהים בתוך העינית מקל על העבודה איתה .

תודה על סקירה זו .(ורד)(ורד)(ורד)

נערך לאחרונה ב:

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113

מה זאת אומרת?
באופטיקה אולי הם לא, אבל הם מספקים אלקטרוניקה להמון יצרנים

לגבי הסקירה - צילומים נהדרים עבור ז'אנר הנ"ל, אם כי אני בטוח כי הבנאדם לא צריך חיזוקים :)

שאלה איך לייקה הייתה מצלמת
http://www.fluidr.com/photos/126184405@N08

יותר קטנה, פחות משקל ולדעתי גם יותר "קסם".. לא חייבים לראות כל פיקסל

מזכיר את הדיונים של דיגיטל VS אנלוג :)

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
תמונות מדהימות

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור