סאונדקווסט --- מומלץ בחום!

גיא וינטרוב

חבר מתחיל
מעורבות
7
נקודות
3
רציתי להודות לגבי מסאונדווסט על השירות הלא פחות ממופלא שלו.
רכשתי אצלו את המגבר של Hegel H90 ואת הרמקולים של Spendor A1 (ועוד כאלו וכאלו פריטים) ובכזו חווית שירות לא נתקלתי שנים.
בתור שדר רדיו חובב (ברדיו הבינתחומי) בעשר השנים האחרונות, היה חשוב לי לקבל מענה מצד אחד לשמיעה איכותית להקלטות של פעם (בעיקר רוק קלאסי), אך גם להתעדכן במה שקורה כרגע. האפשרות המובנית להאזין לסטרימינג דרך ה- AirPlay של אפל (אם כי להבנתי גם לאנדרואיד יש מענה) היא פנטסטית.
חווית ההאזנה שלי שודרגה עשרות מונים, אבל מה שהכי חשוב מבחינתי שהוא "למד" אותי, לא ניסה למכור לי דברים שלא מתאימים לחלל ההאזנה שלי, יצא מגדרו כדי להשביע את רצוני וככלל יצר אווירה שלא קיבלתי בשום מקום אחר אותו בדקתי.
עבורי זו מערכת נהדרת שבוודאי תשרת אותי שנים רבות. מומלץ בחום!

נערך לאחרונה ב:

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
תתחדש ותהנה,
פגשת אדם ואיש מקסים.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
אין ספק שגבי יודע לתת מאמצים מעל ומעבר! יבואן נפלא עם מוצרים ברמה גבוה מאוד.
ברוך הבא, תהנה מהרכש החדש ואולי תפרגן לחברה באיזו תמונה של הסט אפ החדש.
וכמובן חג שמח ושנה טובה!

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
רציתי להודות לגבי מסאונדווסט על השירות הלא פחות ממופלא שלו.
רכשתי אצלו את המגבר של Hegel H90 ואת הרמקולים של Spendor A1 (ועוד כאלו וכאלו פריטים) ובכזו חווית שירות לא נתקלתי שנים.
בתור שדר רדיו חובב (ברדיו הבינתחומי) בעשר השנים האחרונות, היה חשוב לי לקבל מענה מצד אחד לשמיעה איכותית להקלטות של פעם (בעיקר רוק קלאסי), אך גם להתעדכן במה שקורה כרגע. האפשרות המובנית להאזין לסטרימינג דרך ה- AirPlay של אפל (אם כי להבנתי גם לאנדרואיד יש מענה) היא פנטסטית.
חווית ההאזנה שלי שודרגה עשרות מונים, אבל מה שהכי חשוב מבחינתי שהוא "למד" אותי, לא ניסה למכור לי דברים שלא מתאימים לחלל ההאזנה שלי, יצא מגדרו כדי להשביע את רצוני וככלל יצר אווירה שלא קיבלתי בשום מקום אחר אותו בדקתי.
עבורי זו מערכת נהדרת שבוודאי תשרת אותי שנים רבות. מומלץ בחום!
אני קצת מאוכזב כי גבי לא מאפשר לבדוק את המגבר בבית. איך בדקת את המגבר והרמקולים לפני שהחלטת לרכוש אותם?

אריה

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
והוא ועוד כמה עוסקים בתחום לא מאפשרים להביא דיסקים מהבית פשוט כי הם לא שמים נגן בתצוגה ומשמיעים מה שהם רוצים דרך הטאבלט שמחמיא לציוד.

j w

אוהב את התחום
מעורבות
46
נקודות
28
אני האזנתי לדיסקים שלי אצל גבי ולא נתקלתי במילה של התנגדות.
אמנם האזנתי לציוד שכולל נגן דיסקים אבל בהחלט לדיסקים שלי.
שאר המחמאות שנכתבו פה מקובלות גם עלי.
אגב, גבי מציין שהחלל אצלו רחוק מלהיות אופטימלי ויש סיכוי טוב שבבית ישמע טוב יותר.
בכל מקרה עדיף להתרשם מן הרכיבים תחילה, להתרשם אם אהבת ואחרי כן להחליט איך ברצונך להמשיך (דעה של לא מומחה ולומד הרבה מן הפורום).

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
והוא ועוד כמה עוסקים בתחום לא מאפשרים להביא דיסקים מהבית פשוט כי הם לא שמים נגן בתצוגה ומשמיעים מה שהם רוצים דרך הטאבלט שמחמיא לציוד.

תבדיל בין "יבואן שמתנגד להשמיע דיסיקים" לבין יבואן "שאין לו נגן בתצוגה".
אני לא מכיר ולו יבואן אחד (ואני מכיר את כולם) המחזיק נגן בתצוגה שמתנגד להאזין לדיסקים שאתה מביא איתך. לגבי המצאות נגן בתצוגה, יש שמחזיקים ויש שלא. השיקולים לרוב הם יותר נוחות מאשר "מחמיא לציוד".
אצל אמיר ארמה יש נגן, גבי סאונדקווסט, ערן פריק, רן שביט, לוני אורק אודיו, אמנון סאונד. אלו ככה בשלוף בלי לחשוב הרבה.
אגב, אצל כולם האזנתי לציודים שונים עם דיסקים שלי בלי שום בעיה. להיפך, העדיפו שאביא מוזיקה שלי.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
נתחיל בזה שגבי מקצוען אמיתי וכל שדרוג נשמע מדהים. גבי מנע ממני להוציא סכום גדול מאוד ובהרבה פחות כסף קיבלתי שידרוג שלא חלמתי עליו. זה שלא תמיד יש נגן דיסקים בתצוגה לא אומר שלא תוכל לשמוע בדיוק מה שתבקש. אצל גבי מתנגן טידל וכשהגעתי עם הפלייליסט שלי קיבלתי רפרנס שיכולתי להשוות לבית. לדעתי גם בכונן שלו יש כמות מטורפת של דיסקים שאפשר לשמוע.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
איזה כייף. גבי יבואן כלבבי. תענוג שיש כאלה יבואנים בארץ. מקצוען אמיתי.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
בחור די רציני ומצויין גבי.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מעניין שאתם מתעלמים מכך שגבי לא מאפשר לבדוק את הציוד שלו בבית שזה א' ב' במכירת ציוד סטריאו, או שיש לכם דעה אחרת? מעניין לשמוע אותה.

אריה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מעניין שאתם מתעלמים מכך שגבי לא מאפשר לבדוק את הציוד שלו בבית שזה א' ב' במכירת ציוד סטריאו, או שיש לכם דעה אחרת? מעניין לשמוע אותה.

אריה

אריה, חשבת לרכוש ציוד של גבי וזה מה שעצר לך את העסקה? או שאתה מחפש לריב כאן?

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
כרמי אתה לא אמור לנחש את המניעים שלי. שיווק אודיו בלי לאפשר בדיקת הציוד בבית הוא בעייתי מאוד. פורום מקצועי לא אמור להעלים עין מגישה כזו.

אריה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אז אתה מחפש לריב

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אז אתה מחפש לריב
זה מה שיש לך לאמר? מה דעתך לגבי הנושא עצמו?

אריה

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
כרמי אתה לא אמור לנחש את המניעים שלי. שיווק אודיו בלי לאפשר בדיקת הציוד בבית הוא בעייתי מאוד. פורום מקצועי לא אמור להעלים עין מגישה כזו.

אריה

אריה,
הפורום ממש לא מעלים עין אך זה לא הנושא כאן.
כרמי שאל אותך שאלה לגיטימית והגיונית ואני די סבור מה התשובה לשאלה אז אל תחפש ליצר אש סתם.
ולגופו של עניין,
אני לא מתכוון להיות סנגור של יבואן זה או אחר, אך במקרה של גבי אני יודע שזה לא המצב. הבחור מדגים ונותן שירות. להשאיל מכשיר במצב חדש מתצוגה בעלות של אלפי שקלים ועשרות אלפי שקלים ככה בקלות לכל אחד שמבקש "לשמוע בבית" אני לא מכיר יבואן שקל דעת בזה ובצדק. היבואנים יודעים לזהות בין "מתעניין רציני" אמיתי לכאלו שלא. ויש הרבה שסתם עושים קולות של "קונה". מה לעשות, היבואנים חיים את זה ויודעים היכן השמעה בבית היא כדאית והיכן לא. וזה נכון לכל היבונאנים בתחום וזה לגיטימי. לא שמעתי על עסקה שלא יצאה לפועל (באמת) בגלל עניין של הדגמה.
אז עזוב אותך משטויות ותתמקד בעיקר.

bu13

אוהב את התחום
מעורבות
38
נקודות
28
מצטרף למחמאות גבי יודע לבחור ולברור את החברות שהוא אוהב ומוציא סאונד מעולה במחיר שאפשר לעמוד בו. כל פעם שאני בסביבה אני קופץ לשמוע ונדהם מחדש מאיכות הסאונד שאפשר לקבל מאיזה הגל משולב ורמקולים קטנים של ספנדור

niv100

אוהב את התחום
מעורבות
146
נקודות
43
לפני מס שנים התחלתי חיפוש מגבר ורמקולים ,שמעתי מספר דברים אבל שום דבר לא ממש סיפק אותי או תפס אותי לכדי קניה ובמקרה או שניים גם קצת לא אהבתי את גישת היבואן , עד שנכנסתי לחנות של גבי שמעתי הגל מחובר לספנדור והתוצאה היתה בדיוק מה שחיפשתי.כמובן שגם כיף לקנות ממישהו עם ידע אהבה למוסיקה ושרות מצוין.
עם הזמן שידרגתי ציוד מס פעמים כשהתאפשר ותמיד הקפיצה בסאונד היתה משמעותית. לגבי הנושא של השמעה אין בעיה בכלל לבוא עם חומר משלך ולשמוע .
תודה גבי על שעות רבות של כיף מהמערכת ועל שירות מצוין.

EREZ100

אוהב את התחום
מעורבות
48
נקודות
28

אריה

אריה , אנחנו לא מכירים ומעולם לא נפגשנו .

לעצם העניין , מרבית היבואנים אינם מעוניינים להוציא ציוד חדש מהעסק שלהם על מנת להדגים בבית הלקוח .
יתרה מזאת אלה שכבר מסכימים לעשות זאת חייבים לדעתי לגבות על כך תשלום ממספר טעמים :

1. זמן = כסף .
2. הציוד עלול להינזק בזמן ההובלה או ההתקנה .
3. חוות דעת מקצועית וניסיון = כסף

הדבר הכי חשוב הינו סיכוי לעומת סיכון . היבואן במקרה הנ"ל גבי צריך להחליט אם שווה לו לעזוב את העסק שלו בשעות היום שלא נדבר על משפחתו בשעות הערב.

אני בטוח ( מניסיון אישי ) שלקוח של גבי שרכש ממנו בעבר ציוד מסויים ומעוניין לבצע עיסקה חדשה יקבל את כל השירות .

בנימה אישית ,גבי אדם מאד הגון וישר .לגבי יש שנים רבות של ניסיון שלי באופן אישי תרמו הרבה מאד במשך השנים שאני מכיר אותו . לא זכורה לי אפילו פעם אחת שנענתי בשלילה לבקשה שלי מגבי .

ארז

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור