רמקולים סאבוופר חדש cervin vega ve28s לא עובד

slavik

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום.

באחת הרשתות בארץ רכשתי את הסאב של cervin vega דגם ve28s ב2200 שח ולהפתעתי הסאב לא עובד ובמקום זה הנורה האדומה של הstandby מהבהבת וזאת לאחר שחיברתי אותו עפ״י ההוראות של החוברת ״הפעלה״.
יצרתי קשר עם היבואן לאחר מספר ניסיונות גם הוא לא הצליח לפתור את הבעיה.
לציין כי הסאב מחובר ע״י כבל RCA תקין למגבר ובמגבר ה-SUB על מצב ON. כמו כן חיברתי בשנית את הסאב הישן שלי והכל עובד כראוי.
מישהו יודע מה יכולה להיות הבעיה?
כפיצוי מהיבואן נמסר לי כי אני יכול לשדרג את הסאב הנ״ל לסאב cervin vega xls12s בתוספת 600 שח. ז״א סך העיסקה תיהיה 2800 ש״ח
שאלה האם מישהו ניתקל בדגם הזה והאם בכלל שווה להשקיע בסאבוופרים של חברת סרווין ווגה או שעדיף לוותר על כל העיסקה הזאת ולנסות ללכת על מוצר אחר בסכום הזה?
עוד אופציה שיש ברשותי היא פשוט לגשת חזרה לאותה רשת שממנה רכשתי ולקבל סאבב חדש מאותו דגם.

דעות? תודה

נערך לאחרונה ב:

gal75

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
"יכול לשדרג", אני ממש חולה על היציאות האלה כחלק מהפתרונות שמוצעים.
כן, באותה מידה יכולתי - לרכוש!
הבט, אם אין פתרונות לספק והסאב תקול - תחליף אותו בחדש, או שתחזיר אותו ותשקול משהו אחר.
בסך הכל מדובר בחברה טובה וראויה, אם כי תמיד כדאי לבחון מספר אופציות ולשמוע אותן, כי למבחן האוזניים משקל גדול.

slavik

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
בכל מקרה בסוף החלטתי ללכת על האופציית שידרוג ל xls 12s, יצאתי ממש מרוצה מהעיסקה ומהמוצר עצמו שלדעתי איכותי ומספיק חזק לטעמי.
תודה.

tulipcorp

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לדעתי סדרת XLS היא הטובה ביותר מבין הסדרות של סרווין.
אני חושב שהשדרוג היה כדאי ובמחיר טוב.
תתחדש!

מהם שאר הרמקולים במערכת?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור