נמר וליאור, הפורום בתרדמת חורף

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
יש סכנה שאף אחד לא יגיב לפוסט שלך,
הגירוי חזק מידי, זה חזק ממני:)
בשנות ה80 אני מניח שהיית סוברואיד
נסעת בסובארו,:)
אני מניח שבשנות ה80 היית כבר בגיל הזהב:)
בקשר לצעירים הם יודעים שבסוף
הם ימותו,אבל הם לא מאמינים:(

מעולם לא השקעתי שקל במכונית יפנית. המכונית הראשונה שלי ב 1974 הייתה דופין גורדיני....

אריה

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אריה, זו קביעה מאד בעיתית...
בשנות ה80 בישראל, כמעט ולא הייתה מודעות ל HI END...
אז מן הסתם, כל אחד שהיה לו אונקיו, JVC ,או SONY היה משוכנע ששלו מערכת מצוינת. בכלל למה ניתן היה אז להשוות??
אתה אולי מתכוון שכיום, בדיעבד, מערכת משנות ה80, שאתה, על סמך ההבנה שלך כיום, אתה שומע כמצוינת, נשארה מצוינת.

אני חושב שכבר בתחילת שנות ה 70 היו בארץ אנשים עם מודעות למערכות רציניות כמו QUAD. מה שלא היה מפותח זה אינטרנט ופורומים.... בשנות ה 80 הייתה ללא ספק מודעות רצינית לנושא בטח בחיפה...

אריה

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
אני חושב שכבר בתחילת שנות ה 70 היו בארץ אנשים עם מודעות למערכות רציניות כמו QUAD. מה שלא היה מפותח זה אינטרנט ופורומים....

מודעות לקיומם של מוצרי אודיו איכותיים זה עדיין לא לדעת איך זה נשמע...
אני את התחביב הזה התחלתי בסוף שנות השישים, בתחילת שנות השבעים כבר הספקתי לעבור משפופרות סטריאו להגברה טרנזיסטורית, ואת כל שנות השמונים העברתי בארה"ב.
ואני רוצה לומר לך, הכל טוב ויפה, אבל שאין לך דרך להיחשף לדברים, המודעות שהדברים קיימים...?? זה לא אותו הדבר שאתה יכול להיכנס לסלונים הגדולים בעולם ולשמוע את המיטב שיש לשוק להציע.
לכן אני לא סבור שהיו הרבה חובבים בארץ שהיו להם מערכות בשנות ה80 שיכולות להיחשב כטובות בסטנדרטים של ימינו.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
שלחתי לך לנייד צילומים.
תקרא ותפנים. שים לב שהשניצל מככב שם חבל על הזמן.
אשלח לך גם כמה עשרות הודעות פרטיות של אנשים שלא רצו לשתף בגלל השניצל. כשהתעקשתי שישתפו השתלח בהם. לאחד מהם כתב ״מערכת כזו לא הייתי שם אפילו בשירותים״.
אותם גולשים ששאלו בפורום ונתקלו בהתנהגות הבהמית הזו שלו, לא מעזים לכתוב פה מילה.
הרי אני רואה את הפעילות האחרונה שלהם. היא היתה היחידה והאחרונה בפורום.
איך עוד פעם הגענו לשניצל? עזוב אותו כבר, הוא לא כאן והוא לא רלוונטי לשיחה הזאת.
אז הטיעון הוא שלך ושל עוד כמה כאן, כולל ליאור, שאחת הסיבות שהפורום מת היא כי חלק מהאנשים "מפחד" או נרתע מלכתוב הודעות שמא יקבל בראש מגולשים אגרסיביים.
ראשית, זה בר טיפול ובקלות יחסית.
שנית, צריך לבדוק אם זה נכון. ואני לא ממש בטוח: מה יחס המורתעים לאלו שכן כותבים? ובכלל, מה יחס הקוראים בלבד לאלו שגם כותבים? בכל פורום גדול מספר הפסיביים מהאקטיביים עשרת מונים, ביחד של.... כמה? 10:1? 8:1? לפעמים אפילו יותר. הרי זה לא בגלל שכולם נרתעים. זה כי זהו אופי של פורום. פורום הוא ספק תוכן שנכתב ע"י הגולשים. אבל רוב הגולשים באים, קוראים, הולכים. דוגמא מופתית לזה הוא האתר האמריקאי quora.com שאני מבקר בו פעמיים ביום כבר שלוש שנים ומעולם לא כתבתי בו הודעה אחת. רוצה לאמר: אם השניצלים והמתנושים שלכם זאת הבעיה, אז היא פתירה בקלות. אני את חלקי אעשה בשמחה- אני פשוט אשתוק לבל אפגע בציפור נפשו של החובב המתחיל. אם זה ישביח את הפורום, זה שווה את זה.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
מתנוש לפני חודש ״כעסתי ״ עליך , עכשיו אני מבין שטעיתי כי אתה אדם כן ואמיתי
שאתה אומר כותב מה שאתה חושב.
אין לך מעצורים, נימוס וגינונים , לפחות יודעים מיהו מתן לטוב ולרע .
הלוואי וכולם היו יכולים להיות כמוך.
חבר אמר לי שאם היו בודקים את חברי הפורום בפוליגרף , אז הוא היה נשרף.
תודה כפרה, אני אקח לנו חדר לשעה בת"א מחר בלילה. אבל עזוב לגופו של אדם, זה לא מעניין. תן רעיון איך אפשר לייצר משהו יותר אטרקטיבי מהפורום. וזה לא חייב להיות לאגרים בתוך הרמקול, או ברגים מפליז, או סטנד עם גומיות. :)

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
מתן, כפי שאמרתי קודם ...
אגיב להודעתך המקורית.

יש נקודות שהעלית, שאני מסכים איתך.
יש מי שהוא טרחן ומשעמם ...אז אני פשוט מדלג על ההודעות שלו.
רק שבניגוד אליך, אין לי שום בעיה איתו.
הפורום לא נועד לשרת רק את חגי, אלא את כלל ציבור הגולשים על סוגיו.
יש מי שאוהב לקרוא את אותו טרחן בעיני.
יש לא מעט נושאים חדשים, שאני לא טורח להכנס אפילו.
(בגין הנושא, או גם הכותב עצמו).
נו אז? מה איכפת לי בכלל?! מי שמתעניין... שישתתף ויהנה.
לא יודע אם שמת לב, אבל מעולם לא הגבתי בשרשור שהנושא שלו דיגיטל.
(דאק שמאק וכל החרטא הזה).
ולא במקרה. תחום שממש לא מעניין אותי.
אבל אין לי שום בעיה, שיהיו (ויש), ערמות של שרשורים בנושא הזה.
מי שרוצה שיקרא, מי שלא ... לא.
אחד החברים פה, פותח שרשור על וינטג', ומלעיט בתמונות.
נכנסתי פעם/פעמיים... ראיתי, הבנתי. זהו. הספיק לי....
ויותר לא נכנס לשרשור.
אבל מה מפריע לי שאחרים כן אוהבים ונכנסים/מגיבים בשרשור?!
אדרבה שיהנו.
הפורום הזה נועד בשבילם, בדיוק כמו בשבילי.
אני אוהב לקרוא את דעותיך שלך ברמה 'המקצועית'.
אדרבה, יש פעמים שאני לא מסכים לדבריך...
אבל עדיין אוהב לקרוא, כדי לדעת את הסיבות לדעתך השונה משלי
מסקרן לראות ולדעת, איך ולמה אדם אחר 'שומע', בשונה ממני.
אבל בדיוק כמו שאני אוהב לקרוא את השידרוג וסיבותיו של הראש שלך...
יש כאלה שזה משעמם אותם וכו.
מעולה! האתר הצליח לאגד בתוכו, שלל גדול של חברים על גווניו השונים.
אילו היה האתר מתנהל עפ הקונספט שלך, היו בו 6 גולשים.
לא מצליח להבין. אתה מלין חדשות לבקרים....
ותכלס על כלום. הצלחת לעשות מזבוב פיל.
לא נעים לומר, אבל .....
לטעמי, דבריך נובעים מיהירות גרידא.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מודעות לקיומם של מוצרי אודיו איכותיים זה עדיין לא לדעת איך זה נשמע...
אני את התחביב הזה התחלתי בסוף שנות השישים, בתחילת שנות השבעים כבר הספקתי לעבור משפופרות סטריאו להגברה טרנזיסטורית, ואת כל שנות השמונים העברתי בארה"ב.
ואני רוצה לומר לך, הכל טוב ויפה, אבל שאין לך דרך להיחשף לדברים, המודעות שהדברים קיימים...?? זה לא אותו הדבר שאתה יכול להיכנס לסלונים הגדולים בעולם ולשמוע את המיטב שיש לשוק להציע.
לכן אני לא סבור שהיו הרבה חובבים בארץ שהיו להם מערכות בשנות ה80 שיכולות להיחשב כטובות בסטנדרטים של ימינו.
לפני כמה עשרות שנים, לא זוכר כמה בדיוק, שמעתי בהדגמה מיוחדת עבורי - למרות שהודעתי מראש שאין סיכוי שאקנה - מערכת של ML שרק הכבל מהמגבר לרמקולים עלה אז 5,000$... אז היו מי שקנו והיו מי שרק שמעו :בכי: .

אילן טמיר התחיל למכור NAIM AUDIO איך שהחברה קמה ב 1973. שוב - מערכות יקרות נמכרו בארץ אבל פורומים לא היו.

אריה

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
מתן, כפי שאמרתי קודם ...
אגיב להודעתך המקורית.

יש נקודות שהעלית, שאני מסכים איתך.
יש מי שהוא טרחן ומשעמם ...אז אני פשוט מדלג על ההודעות שלו.
רק שבניגוד אליך, אין לי שום בעיה איתו.
הפורום לא נועד לשרת רק את חגי, אלא את כלל ציבור הגולשים על סוגיו.
יש מי שאוהב לקרוא את אותו טרחן בעיני.
יש לא מעט נושאים חדשים, שאני לא טורח להכנס אפילו.
(בגין הנושא, או גם הכותב עצמו).
נו אז? מה איכפת לי בכלל?! מי שמתעניין... שישתתף ויהנה.
לא יודע אם שמת לב, אבל מעולם לא הגבתי בשרשור שהנושא שלו דיגיטל.
(דאק שמאק וכל החרטא הזה).
ולא במקרה. תחום שממש לא מעניין אותי.
אבל אין לי שום בעיה, שיהיו (ויש), ערמות של שרשורים בנושא הזה.
מי שרוצה שיקרא, מי שלא ... לא.
אחד החברים פה, פותח שרשור על וינטג', ומלעיט בתמונות.
נכנסתי פעם/פעמיים... ראיתי, הבנתי. זהו. הספיק לי....
ויותר לא נכנס לשרשור.
אבל מה מפריע לי שאחרים כן אוהבים ונכנסים/מגיבים בשרשור?!
אדרבה שיהנו.
הפורום הזה נועד בשבילם, בדיוק כמו בשבילי.
אני אוהב לקרוא את דעותיך שלך ברמה 'המקצועית'.
אדרבה, יש פעמים שאני לא מסכים לדבריך...
אבל עדיין אוהב לקרוא, כדי לדעת את הסיבות לדעתך השונה משלי
מסקרן לראות ולדעת, איך ולמה אדם אחר 'שומע', בשונה ממני.
אבל בדיוק כמו שאני אוהב לקרוא את השידרוג וסיבותיו של הראש שלך...
יש כאלה שזה משעמם אותם וכו.
מעולה! האתר הצליח לאגד בתוכו, שלל גדול של חברים על גווניו השונים.
אילו היה האתר מתנהל עפ הקונספט שלך, היו בו 6 גולשים.
לא מצליח להבין. אתה מלין חדשות לבקרים....
ותכלס על כלום. הצלחת לעשות מזבוב פיל.
לא נעים לומר, אבל .....
לטעמי, דבריך נובעים מיהירות גרידא.
ולטעמי דבריך נובעים מפשטנות צדקנית.
לא התייחסת לגופה של טענה אפילו במילה אחת; רק דיברת בשיבחו של פלורליזם. מה הקשר בין זה לבין טענת ה"פורום נפטר" - פרובוקטיבית וגסת רוח ככל שתהיה - לא ברור לי.

לגופו של ענין:
1. ההיתממות הזאת כאילו כל הבעיות שיש לפלוני עם אלמוני נפתרות בלחיצת כפתור ה"התעלם" אינה מובנת לי. הרי ברור שאם יהיה שרשור שמלכתחילה לא יעניין אותך, לא תיכנס אליו, אבל באותה מידה ברור שאם בדיון מעניין משתתף אותו אדם שאתה בוחר להתעלם ממנו, אתה לא תוכל להתעלם כי אז לא תבין איך מתפתח השרשור. הפיתרון הזה הוא בחזקת אקמול למיגרנה.

2. למה הדיון הוא *עלי* ועל דמותי? כי אני פתחתי את השרשור?
איך הפכת טענה פרובוקטיבית שלי כלפי פורום, לטענה שלך לגופו של אדם? אתה חושב שאין בעיה בפורום? אשריך. אני שמח בשבילך. לדעתי יש בעיה בפורום. ועל כך משוחחים פה, בין השאר.

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
אני חושב שהפורום הזה מצוין.

לא מרגיש שיש פה סתימת פיות, אם מישהו מתרגש מדברים שחבר פורום אחר כותב, אז יש כפתור IGNORE. כפתור
מ-ד-ה-י-ם. בכלל, לא מבין מה חשובות הערות של חבר פורום אחד על חבר פורום אחר.

מסכים עם נמר (טוב... בכל זאת זה הפורום שלו...) שעדיף פורום תוסס עם סגנון מתלהם מאשר פורום מת עם חומר מנומס. כשאני רואה את אורלי וגיא, למשל, אוחז בי קבס מרוב הסוכר והדבש שנוטף מהם.

מאחר ומישהו העלה את נושא "גיל הזהב", לדעתי - וברור לי שכל הצעירים, למרות הזהב, יפסלו את דברי הזקן ההזוי - בתחום האודיו לא השתנה דבר במאומה מאז תחילת שנות ה 80.

נכון שבתחום המקור יש שינוי אדיר, כל נושא האחסון הדיגיטלי פרץ דרך באופן מאוד משמעותי והפך את המוסיקה למאוד נגישה ומאוד קלה לאחסון.

מבחינת איכות הצליל? מי שמספר לכם שיש איזו התקדמות מאז תחילת שנות ה 80, הוא לא יותר ממספר סיפורים. אין היום בעולם מערכת שמוציאה צליל באיכות שלא ניתן היה להשגה כבר בשנות ה 80. יתכן - ואני ממש לא בטוח בזה, שבגלל ההתקדמות באלקטרוניקה ניתן היום לקנות במחיר זול יחסית מערכת עם איכות צליל שבשנות ה 80 הייתה יקרה מאוד. אולי - עם סימן שאלה גדול מאוד. ?
אני משוכנע ב 100%, שמערכת שמורכבת מפטיפון LINN LP12 מתחילת שנות ה 70 עם זרוע טובה וראש טוב, מגבר NAIT2 מתחילת שנות ה 80, ורמקולים סבירים - נשמעת הרבה הרבה הרבה הרבה יותר טוב מהרבה מערכות שעולות היום הון.

בשנות ה 2000 הסתובבתי בהרבה בתים והמסקנות שהגעתי אליהן היו שתיים:
מערכות זולות היו דרייק ונשארו דרייק וכנראה שלעולם יהיו דרייק
מערכות יקרות וטובות דומות באיכות הצליל האחת לשנייה בהשוואה לסוף שנות ה 70 תחילת ה 80. המשמעות לדעתי היא שכדי להשיג שיפור באיכות הצליל היום, צריך להשקיע הרבה יותר מאשר בעבר.

מי שיש לו מערכת שהייתה מצוינת בשנות ה80, היא מערכת מצוינת גם היום.

על אף שלא ברור לי אם אני בגיל הזהב (אני בן 62), אבל אין לי זהב בבנק וגם אין לי כסף, סתאם... זה הוויסקי מדבר עכשיו, אני כבר לא מתלהב מסיפורי המערכות שהצעירים מתלהבים מהם. אני מבין את הצעירים אבל לי אין מה להוסיף בהיבט של רכיבים חדשים מיצרן כזה או אחר ולכן בד"כ אני שותק. לא הגיל, פשוט אין לי מה לומר. זה נכון לתחומים נוספים בהם יש הבדל מהותי בין המושגים של עולם הצעירים לבין המושגים שלי - ולאו דווקא מפני שהצעירים צודקים. אבל הם צעירים.

אני נהנה לקרוא בפורום. הרבה פעמים אני מרים גבה כי אני חושב שאנשים עושים טעויות ומבזבזים כסף טוב ללא סיבה. לפעמים אני מסיק ממה שהם כותבים שהם משכנעים את עצמם שהם עשו צעד נכון, והיבואן/סוחר ששכנע אותם להשקיע אלפי/עשרות אלפי (מחק את המיותר) שקלים הוא "אכבר גבר" (בתנאי שהוא לא מוכר NAIM, כמובן :מאזין: ),
יש פה לטעמי סחבקיות גדולה מידי ביחס ליבואנים ולסוחרים וקשה לי להאמין שכל הסוחרים וכל היבואנים הם 100% בסדר בהיבט המסחרי אבל כנראה שכולם פה חכמים מספיק כדי להפריד מוץ מתבן.

התלהמות? לכו לפורומים באירופה, למשל פורומים איריים, הציגו עצמכם כישראלים - ואז תבינו מה זה כסח בפורומים...

סיכום:
הפורום הזה מצוין. מביא הרבה מידע בצורה מסודרת ואמינה. האנשים שכותבים יודעים על מה הם מדברים. נמר הוא לדעתי תותח על ברמה בינלאומית בכל מה שקשור לציוד אודיו. יש פה הרבה חברים שכיף לקרוא מה הם כותבים גם אם לא תמיד אני מסכים איתם.

ציון 5 (מתוך 6) בסולם הפורומים הנפוץ של גור.

אריה
קצת לקחת את הענין הצידה, אבל זה טוב, במיוחד בשל ההנחה הסבירה שהשאלה מי כאן מנוול ורשע, מי צדיק וחביב ובכלל מה עדיף, נתונה לשיפוטה של נקודת מוצא מאוד פרטית ויהיה קשה לקבץ קונצנזוס. וה"צידה" זה מה ידעו לעשות בצליל לפני שלושים וארבעים שנה שיודעים לעשות יותר טוב היום. ואתה צודק לטעמי ולמעט הנושא הדיגיטלי שחווה שיכלולים די פסיכיים מאז, בענין החשוב באמת, זה של איכות הצליל, מה שהשתנה זה בעיקר המחיר, ולא רק נומינלית, ממש לא. ולמי שרוצה דוגמה שיילך לנסות לשמוע דיטון 33 של סליישן שעולה שני שקל שבעים, אם אפשר למצוא וכנראה שלא, מחובר לאיזה אקיופייז או לקסמן עתיקים בני שלושים פלוס, שגם הם יעלו ( כל אחד בתורו, הראשון כמובן יותר ) כמו מרים כבלים יוקרתי חדש או איזה סט ספייקים מפונפן, ואולי יחשוב שוב מה שווה כמה ובעיקר למה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ומה לדעתך תהיה התוצאה בין שתי מערכות כאלה?

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אריה.
למרות שאני צוציק לידך (כולה בן 50), פחות או יותר חזרת על רוח הדברים בתגובה הראשונה שלי.

בשורה התחתונה, כמו תמיד זה כסף.
בכל תחביב או אספנות יש מפחי נפש, רק שכאן כל מפח נפש עולה משכורת אחת או יותר, והתחושה שמתקבלת שמישהו עושה עלינו סיבוב בתמחור של המוצרים.
הVFM בתחום הזה שערורייתי, כמו כן מחירי הבירה בארץ, אך על שתיית בירה במחירי עושק לא משאירים אלפי שקלים בפאב, והיא לא נשארת תקועה כמו פיל לבן בארון.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
סוחר בתחום האודיו עובד קשה. סוחב ציוד לעיתים כבד ולפעמים ללא תמורה אם הלקוח לא מרוצה. מצופה ממי שמוכר ציוד סטריאו רמת הבנה וידע מעמיקים. הידע הנדרש כדי להשיג מקסימום תועלת לתקציב נתון שווה הרבה כסף. לכן אין לי בעיה שסוחרים מרוויחים ושירוויחו הרבה בתנאי שהם נותנים ללקוחות שלהם לבחור את הרכיבים בצורה הוגנת ולא מלחיצה.

אני מתרשם ממספר פוסטים בפורום שיש סוחרים שדוחפים ציוד יקר מאוד ללקוחות שלהם. אני באופן אישי נרתע ממה שנקרא "מכירות קשות". לא רוצה שיציעו לי לבדוק משהו בבית אם לא באתי וביקשתי מיוזמתי.

אריה

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
לא התייחסת לגופה של טענה אפילו במילה אחת;
תגיד, אתה מודע למה שאתה כותב?
תחזור אחורה (אין לי כח לצטט), ותגלה שאתה זה שהלנת על העובדה שנושא מעניין נגמר 'מהר'.
(ועל זה עניתי, שאותי מעניין לקרוא על 'ראש', אחרים לא! דוגמה בלבד כן)
אתה זה שהלנת, על ויכוחים ארוכים בשרשור, וגם על זה עניתי לך.
וכו וכו.
ואת כל זה הכנסת תחת הססמה הנדושה - הפורום נפטר.

משתתף אותו אדם שאתה בוחר להתעלם ממנו, אתה לא תוכל להתעלם כי אז לא תבין איך מתפתח השרשור. הפיתרון הזה הוא בחזקת אקמול למיגרנה.
עכשיו אתה גם קובע לי, מה אני יכול ומה לא.... אקמול ועמייאת.
אז צר לי לנפץ לך את התאוריה שלך. יכול וגם פועל כך!

איך הפכת טענה פרובוקטיבית שלי כלפי פורום, לטענה שלך לגופו של אדם?
עניתי לגופו של עניין, כלפי הטענות שלך (כפי שמובא לעיל).
זכותך לחלוק עלי, אבל מה לעשות... עניתי לנקודות שאתה העלית!
וכן, סיכמתי את דברי, שלטעמי טענותיך נובעות מיהירות.....
ולא מבעיה אמיתית או מהותית בפורום.
בדיוק כמו שלדעתך, דברי נובעים מפשטנות צדקנית.
(לגיטימי).
: -)

לדעתי יש בעיה בפורום.
שאתה סולידי פתאום.
אבל זה רחוק מאוד מהפורום נפטר.

יש בעיה בפורום? יתכן.
אני רואה זאת כעליות ומורדות.
דרכו של עולם.
כמו בכל תחום או נישה בחיינו.

נערך לאחרונה ב:

eyalw

אוהב את התחום
מעורבות
165
נקודות
43
מבחינת איכות הצליל? מי שמספר לכם שיש איזו התקדמות מאז תחילת שנות ה 80, הוא לא יותר ממספר סיפורים. אין היום בעולם מערכת שמוציאה צליל באיכות שלא ניתן היה להשגה כבר בשנות ה 80. יתכן - ואני ממש לא בטוח בזה, שבגלל ההתקדמות באלקטרוניקה ניתן היום לקנות במחיר זול יחסית מערכת עם איכות צליל שבשנות ה 80 הייתה יקרה אריה
אתה צודק לגמרי עם הסתייגות אחת בלבד ...
ניים היא החברה היחידה שעדיין לא התקדמה ונשארה בשנות ה 80 .
על זה נאמר give me a break:(:(:(

אגב נכון , זה לא מונע מהם למכור וזה לא מונע מהם את כל הפנאטיים שרוקדים לפי החליל העתיק שלהם .
ובנימה אישית אני חושב שניים חברה טובה מאוד אבל להגיד שלא היתה התקדמות :oops:
זה כניראה תוצר של אנשי ניים שיושבים בבית ולא מצאו את הזמן להרים את הישבן או את הראש (תבחר )

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113

אגב נכון , זה לא מונע מהם למכור וזה לא מונע מהם את כל הפנאטיים שרוקדים לפי החליל העתיק שלהם .
ובנימה אישית אני חושב שניים חברה טובה מאוד אבל להגיד שלא היתה התקדמות :oops:
זה כניראה תוצר של אנשי ניים שיושבים בבית ולא מצאו את הזמן להרים את הישבן או את הראש (תבחר )
אם אתה טוען שניים לא השתנתה, אז אני טוען שאני מקווה שבנושאים אחרים שאתה כותב עליהם, יש לך לפחות ידע מינימלי.

אריה

eyalw

אוהב את התחום
מעורבות
165
נקודות
43
אל תקווה אין לי ...סתם אני כותב כי יש מקלדת ומסך .

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
מה שחסר פה לדעתי לא קשור לפרסונה כזאת או אחרת, אלא משהו אחר : תוכן.
אני לא יכול לבוא בטענות לנמר שטרוד בעבודה ומשפחה.
אבל תארו לכם את המצב הבא :
מגוייסים 1-2 כתבי אודיו חרוצים ומיומנים שמעלים לפחות 2-3 סקירות חדשות בחודש.
נעשות סקירות השוואתיות מדי כמה חודשים - ממירים, מגברים, כבלים, ווטאבר.
יבואנים נבחרים ומשתפי פעולה עושים מפגשים להכרת מוצרים חדשים (אם כל יבואן יעשה אצלו מפגש פעמיים בשנה הלו"ז שלנו יתמלא).
חובבים נלהבים כמו מתנוש עמיר קסנר ואחרים מגוייסים לכתיבת סקירות נוספות.
מדי פעם נערך מפגש שבו אנשים מגיעים עם הציוד שלהם לצורך השוואה. בסיגנון מיבחן הקדמים הגדול שהדיו נשמעים עד היום.
וכו' וכו'.
אני חושב שכשתהיה פעילות מכל הסוגים גם הקהילה תחזור לתפקד והפורומים יתעוררו לחיים.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
מה קשר לסקירות, ברקץ?
פורום זה אנשים, תכנס לכל פורום אודיו בחו"ל ותראה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

ממש ממש לא נכון.
כנס לאתר שלהם.

eyalw

אוהב את התחום
מעורבות
165
נקודות
43
ומה אראה שם מיזו?
בחיייאתק נמר .. אתה שולח אותי לראות את האתר שלהם שכאתה יודע שיש לי קירבה גדולה ליבואן שלהם, ונגישות לכל הדמים.
מה ניסגר איתך.
ניים היא באמת אחת החברות שלא פיתחו דורות חדשים.
הסופרנייט,ה500 ,ה300 לא שונים בהרבה מהדגמים הזהים להם מלפני חצי עשור או עשור .
ואם אתה מדבר על המפלץ החדש שלהם .. לא ממש ברור מה זה ואפילו בתערוכה האחרונה הם הציגו אותו בצורה סטטית.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור