נמר וליאור, הפורום בתרדמת חורף

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
איזה מעליבן אתה...

אריה

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
לא יפה דוד... מה קורה איתך

daz

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
43
לא יפה דוד... מה קורה איתך
אני מציין את מה שהרבה חושבים
מרבית השרשורים כן גם אם התחילו בכוונה טובה
תמיד לבסוף הופכים לקרקורים.
צריך לעשות כאן כמו באתרים בחול משהוא פותח שרשור שמסתיים הנושא לתת לפותח השרשור אפשרות לנעוץ את השרשור
(כלומר קיל סוייץ . שהנושא מוצא השרשור נסגר ללא אפשרות להוסיף תגובות)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
אני מציין את מה שהרבה חושבים
לייתר דיוק, אתה מציין את מה שאתה חושב שהרבה חושבים.

ברגע שמשהו מפסיק לעניין אותך, מבחינתך הוא קירקורים.

יש מצב שמבחינת אלה שבכל זאת ממשיכים, זה כן מעניין אותם, אבל אם אותך זה לא מעניין, אתה בטוח שגם הרבה אחרים זה לא מעניין, והמסקנה ה"הגיונית" שלך היא שצריך להיות מנגנון סתימת פיות מובנה.

לגישה כזו קוראים אגוצנטריות.

עמיר

נ.ב., ומה שההיגיון שלי אומר זה שמי שמתעניין, שיקרא/יכתוב כמה שבא לו, ומי שלא מתעניין, שידלג או שלא ייכנס בכלל.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
אם בפורומים בחו"ל עסקינן
אז שירשור בנושא כזה, שאכן קשור בעקיפין לאודיו, אמור להתקיים או מועבר לפורום שנקרא LOUNGE.. תקרא לזה "מטבחון" "פינת הבירבורים" או "הטרקלין" , שם מדברים על כל נושא שרוצים...
עקרונית, טרולים יכולים לכתוב בכל פורום לפחות פעם אחת, בדרך כלל הרבה יותר עד שהם מועפים.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
אם בפורומים בחו"ל עסקינן
אז שירשור בנושא כזה, שאכן קשור בעקיפין לאודיו, אמור להתקיים או מועבר לפורום שנקרא LOUNGE.. תקרא לזה "מטבחון" "פינת הבירבורים" או "הטרקלין" , שם מדברים על כל נושא שרוצים...
עקרונית, טרולים יכולים לכתוב בכל פורום לפחות פעם אחת, בדרך כלל הרבה יותר עד שהם מועפים.
אין שם קשר לחו"ל, ויש כאן פורום "מטבחון", אבל הדיון כאן הוא על לב מה שקורה באתר, ולכן לא מפתיע שהוא הושאר בלב ההתרחשות, ב"דו ערוצי".

מה הקשר לטרולים פתאום?

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
** נראה לי מוזר שנפתח פוסט עם שם מסויים
ולאחר שניתנות תגובות המתייחסות לנושא הפוסט, לאחר מספר ימים משנים את כותרת הפוסט..
ואז התגובות שניתנו לפני שינוי הכותרת נראות דביליות.

האם השינוי הזה על דעת מתנוש,פותח הפוסט?
האם הכותרת המתוקנת באמת משקפת את המציאות ?

בסופרפארם קוראים לזה קוסמטיקה זולה..

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
** נראה לי מוזר שנפתח פוסט עם שם מסויים
ולאחר שניתנות תגובות המתייחסות לנושא הפוסט, לאחר מספר ימים משנים את כותרת הפוסט..
ואז התגובות שניתנו לפני שינוי הכותרת נראות דביליות.

האם השינוי הזה על דעת מתנוש,פותח הפוסט?
האם הכותרת המתוקנת באמת משקפת את המציאות ?

בסופרפארם קוראים לזה קוסמטיקה זולה..

נראה לך מוזר רק למי שחושב עקום. אנשים שחושבים עקום תמיד יראו דברים בצורה מוזרה.

ולשאלתך. מתן שינה על דעת עצמו וזה למרות שכשביקש ממני לשנות סרבתי.
לאחר מכן שינה בעצמו דרך ליאור קורן משום שחש שהכותרת הפרובוקטיבית עלולה להתפרש כפוגענית (למרות שהמטרה טהורה).

yehudaa

חבר משקיען
מעורבות
62
נקודות
28
לגבי טענת דוד לקירקורים ,
באיזה פורום שהייתי חבר בו המנהלים היו נוהגים לנעול שירשורים שהתארכו יותר מדי כדי לפנות משתמשים להתדיין בדיונים אחרים .
זה לא היה לפי שיקול מספר העמודים אלא לפי מיצויו של הנושא .

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
יש הרבה צדק בתגובה שלך AK 1 הנכבד אבל תאמין לי שאני מקיר אישית לא מאט אנשים שחושבים שרצים קדימה אבל רצים במעגל. כל שבוע או חודש או שנה (תבחר את המתאים) מקבלים "קוצים בתחת" ומחליפים חלק. אחרי אייפוריה קצרה מבינים שמשהו חסר ומחליפים עוד חלק...וככה יכול להימשך עד לנצח. אני לא מדבר על אלה שבאמת הולכים step by step ובסופו של דבר מגיעים לנחלה אודיאופילית.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
יש הרבה צדק בתגובה שלך AK 1 הנכבד אבל תאמין לי שאני מקיר אישית לא מאט אנשים שחושבים שרצים קדימה אבל רצים במעגל. כל שבוע או חודש או שנה (תבחר את המתאים) מקבלים "קוצים בתחת" ומחליפים חלק. אחרי אייפוריה קצרה מבינים שמשהו חסר ומחליפים עוד חלק...וככה יכול להימשך עד לנצח. אני לא מדבר על אלה שבאמת הולכים step by step ובסופו של דבר מגיעים לנחלה אודיאופילית.
אני חולק על כך שהמטרה חייבת להיות להגיע ל"נחלה אודיופילית".

אם מישהו נהנה (במובן הרחב) להחליף כל פעם, שיהנה!!

למה חייבים לשפוט אותו ולחשוב שהוא הייה צריך להתנהל אחרת ממה שהוא עושה?

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
באיזה פורום שהייתי חבר בו המנהלים היו נוהגים לנעול שירשורים שהתארכו יותר מדי כדי לפנות משתמשים להתדיין בדיונים אחרים .
זה לא היה לפי שיקול מספר העמודים אלא לפי מיצויו של הנושא
הבעייה היא שלא תמיד כולם חושבים שהנושא מוצה באותה נקודה.

חוצמזה, לפעמים יש גם סטיות מהנושא המקורי, וממשיכים לדון בהן. מה רע?
זה קורה אפילו בדיון הזה.

למי דרושה השליטה הזו של "לפנות משתמשים להתדיין בדיונים אחרים"? :(
נשמע די חולני.

אפשר בהחלט לתת לאנשים בוגרים לבחור בעצמם אם הם רוצים לדון בנושא א' או בנושא ב'.
למעשה, אנשים יכולים לדון גם בשניים או בחמישה נושאים במקביל. העיסוק בנושא אחד לא בהכרח מפריע או סותר עיסוק באחר.

עמיר

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
זה לא היה לפי שיקול מספר העמודים אלא לפי מיצויו של הנושא .
נכון. גם סטלין ופרנקו נהגו באותה שיטה

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
נכון. גם סטלין ופרנקו נהגו באותה שיטה
סטלין ופרנקו נהגו לפנות את המשתמשים לא לדיונים אחרים אלא ממש פיזית, ולנעול אותם, לא את השירשורים, במקרה הטוב :)

והם הייו ממצים נושאים כאלה הרבה יותר מהר.

אבל אכן יש דימיון בסיסי בגישה :בעד:

עמיר

נ.ב., אני שומע ברקע סימפוניה של שוסטאקוביץ' (העשירית), וזה ממש מתקשר לעניין סטאלין. מכאן ההרחבה בנשא

נערך לאחרונה ב:

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
עמיר..
לא התחלת להתנפח קצת???

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מודה ומתוודה שאיני מבין מה הבעיה של חברים בפורום עם שרשורים שלא מעניינים אותם מכל סיבה שהיא.

כדי לעזור, אני מציע לאותם חברים את התרשים המצורף. אולי לא מדוייק כי כבר שנים שלא ערכתי כאלה, אבל אני בטוח שהרעיון ברור.

אריה

תמונות מצורפות

• Doc1.pdf
    KB 84.8 · צפיות: 259

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
מה הקטע שלך עכשיו? :(
תירגע.
אני רגוע..
העניין אתך שחזרת לזרוע הרס, ואתן לך דוגמא.
אני חולק על כך שהמטרה חייבת להיות להגיע ל"נחלה אודיופילית".

בשביל מה זה טוב????
הרי ברור שכל אחד הולך בדרך כדי להגיע לאן-שהוא.. מה זה בדיוק משנה לך להגדיר עבורו מהי מטרתו, אולי הנחלה עבורו היא להתנסות עד אין סוף??
מה זה הבלבול מוח הזה??
למה חייבים לשפוט אותו ולחשוב שהוא הייה צריך להתנהל אחרת ממה שהוא עושה?
נכון..
למה אתה מתעמת איתו על דעתו??
הרי על מה מדובר כאן בשירשור הזה?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
בשביל מה זה טוב????
הרי ברור שכל אחד הולך בדרך כדי להגיע לאן-שהוא.. מה זה בדיוק משנה לך להגדיר עבורו מהי מטרתו, אולי הנחלה עבורו היא להתנסות עד אין סוף??
מה זה הבלבול מוח הזה??
כנראה שמה שכתבתי הייה יכול לתרום גם לך, אם היית קורא אותו כתרומה ולא כהרס.

אני מציע שאולי זה יותר מדי מובן מאליו עבורך (ואולי עבור עוד אחרים) ש"כל אחד הולך בדרך כדי להגיע לאן-שהוא", בעוד שייש כאלה שהולכים בדרך כי הדרך היא מה שחשוב להם.

ולא רק שאני לא מגדיר לאף אחד מהי מטרתו, אלא, בלי קשר, חלקתי על המצב שבו מישהו הגדיר מטרה שאולי מתאימה לו, אבל שפט את מי שלא פעל לפי המטרה של המגדיר.

נראה לי שייש כאן טעות בעייתית ונפוצה בחשיבה, שייש תרומה חיובית בלהצביע עליה.

ומה שקרה שאתה עצמך התנפחת כמו תרנגול שיוצא להגנת העולם בפני "זריעת הרס", הרסת טיעון ענייני ובעל פוטנציאל תועלת, והאשמת אותי בכל אלה. מצב קלאסי של "הפוסל -- במומו פוסל".

אז תירגע, ועדיף שלפני שאתה מתייחס לדברי -- ועדיף שבכלל לא תעשה את זה -- תחשוב פעמיים ויותר, כי בדרך כלל לא מצליח לך להבין אותם נכון, ולא בגלל שהם גאוניים במיוחד.

עמיר

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור